Streszczenia Odcinków (2 sezon)

1 ODCINEK

Wakacje minęły. Violetta odbiera Franceskę na lotnisku. Dziewczyny są podekscytowane popularnością grupy. W studio 21 trwają przygotowania do imprezy Yumix. Broadway kaja się przed Camilą, ale ona nie chce go słuchać. Germán próbuje wyznać Angie miłość, jednak brakuje mu odwagi. Andres mówi przyjaciołom, że León postanowił nie iść na wieczorną imprezę. Francesca proponuje, żeby Violetta przekonała go do zmiany zdania. Naty ma żal do Maxiego, że nie odezwał się do niej przez całe lato. Jade umawia się z Germanem, aby prosić go o przebaczenie. Próbuje go namówić, aby do siebie wrócili. Niestety, nieskutecznie. Violetta staje twarzą w twarz z Leonem.2 ODCINEK


Violetta i León poznają Diega. Chłopak znajduje pantofelek Violetty i żartuje sobie z sytuacji. Zazdrosny o córkę Germán zabiera Violettę z imprezy. Diego i Francesca umawiają się na wymianę walizek. Angie wypomina Germanowi, że traktuje córkę jak małą dziewczynką i boi się, że pozna jakiegoś chłopca. Uczniowe Studio 21 poznają nową nauczycielkę tańca, Jacky. León dalej dąsa się na Violettę o to, że go odrzuciła. Violetta wybiera się z przyjaciółkami do klubu z karaoke. Spotyka tam Diega. Chłopak dopinguje ją, żeby zaśpiewała przed publicznością. Violetta wykonuje piosenkę “Podemos”. W trakcie występu León przyłącza się do niej.3 ODCINEK

Diego dedykuje Violetcie piosenkę. León robi się zazdrosny i opuszcza klub karaoke. Marco jest oczarowany urodą Franceski, ale boi się, że ona nie zwróci na niego uwagi. W Studio roznosi się o plotka o duchu. León przyznaje Francesce, że zależy mu na Violetcie. Diego nachodzi Violettę w jej domu. Zazdrosny o córkę Germán wynajmuje człowieka, który ma ją śledzić. Ludmila wyzywa Violettę na taneczny pojedynek.
4 ODCINEKfot. Disney

Violetta rezygnuje z udziału w show. Francesca zrywa przyjaźń z Marco i nie daje mu się wytłumaczyć. Broadway wyjaśnia Camili powód, dla którego Marco nie zjawił się na umówionym spotkaniu z Franceską. Violetta pragnie polepszyć swoje relacje z ojcem. Jade szuka zemsty. Chce się odegrać na Germanie za to, że ją zostawił. Diego jest szczęśliwy, że ojciec wspiera go w jego pierwszych krokach do kariery. Violetta i León odbywają szczerą rozmowę na osobności.
5 ODCINEKfot. DisneyDiego zdobywa numer telefonu do Violetty. Dzwoni do niej, żeby flirtować. Germán myśli, że Angie jest zazdrosna o Pabla. Jackie stara się zaprosić Pabla na kolację. Germán i Ogla podglądają rozmowę Leona z Violettą. Violetta odkrywa, że ojciec ją szpieguje i wpada w złość. Beto wyznaje Pablo, że się zakochał. Jade chce wynająć aktorkę, która rozkocha w sobie Germana, aby ten zapomniał na zawsze o Angie, a potem porzuci go jak psa. Angie nie chce dłużej mieszkać w jednym domu z Germanem.

6 ODCINEKfot. Disney


Lara wypytuje Leona o Violettę. Chce wiedzieć, czy jest jego dziewczyną. Gregorio błaga Antonio o kolejną szansę. Violetta jest zaskoczona decyzją Angie o odejściu z ich domu. Francesca w końcu pojmuje, że zachowała się niewłaściwie w stosunku do Marco i zamierza to naprawić. Marco prosi ją, żeby zostali parą. Violetta poznaje nową guwernantkę, Esmeraldę. Kobieta zdobywa sympatię Germana. Między Camilą i Franceską dochodzi do niesnasek. DJ i Camila wpadają w pułapkę Ludmily. Diego wręcza Violetcie list. León nie chce znowu cierpieć i proponuje Violetcie, żeby zostali tylko przyjaciółmi.

7 ODCINEK


Angie widzi jak Germán, Violetta i Esmeralda spędzają przyjemnie czas na śpiewaniu przy akompaniamencie fortepianu. Z zazdrości urządza Germanowi scenę. Violetta nie może znaleźć pamiętnika mamy. Broduey przyłapuje Camilę i DJa razem, zamkniętych w schowku. Diego wysługuje się Marco, aby dowiedzieć się, czy Violetta przeczytała jego list. Francesca żali się Pablowi, że straciła główną rolę na rzecz Ludmily. Germán prosi Angie, żeby wróciła i zajęła się Violettą. Esmeralda jest zła na Jade i jej brata, że niepotrzebnie wtrącają się do jej zadania. Jackie stara się nakłonić Pabla do wyznania swoich uczuć. Leona gryzie sumienie, że unika Violetty. Diego przyłącza się do Violetty, gdy ta śpiewa utwór “Hoy somos más” i razem wykonują refren.
8 ODCINEK
fot. DisneyCamila próbuje pomóc Violetcie zrozumieć, czy pociąga ją Diego, czy też nie. León dowiaduje się, że Maxi napisał dla Violetty zwrotkę piosenki. Violetta oznajmia ojcu, że wybiera się do kina z Leonem. Jackie karci uczniów za ich nieprzygotowanie. León rozmawia z Germanem o wyjściu do kina z jego córką. Broduey zaprasza Marco do zespołu. Maxi nazywa go zdrajcą.
9 ODCINEKfot. Disney


Matías wpada na pomysł, jak okraść Germana z pieniędzy. Angie dopinguje zespół, aby zaczęli współpracować i pokazali burmistrzowi, co naprawdę potrafią. Francesca proponuje Marco, żeby zapisał się do Studia. Violetta zgadza się współpracować z Ludmilą. Olga uspokaja Angie, że nie mu się martwić o Esmeraldę, bo nie jest dla niej żadnym zagrożeniem. Esmeralda mówi Germanowi, że jej zdaniem, Angie czuje się zazdrosna. Violetta znajduje pamiętnik matki. Ludmila zwraca piosenkę Francesce. Angie przyłapuje Pabla i Jackie na pocałunku. Diego przychodzi na spektakl zespołu.


10 ODCINEKfot. DisneyDziewczyny ze Studia organizują pidżama party. Ktoś w ostatniej chwili rozsyła wiadomość o tym, że impreza odbędzie się w domu Violetty. Ramallo jest zazdrosny o Jackie. Lara nie rozumie, dlaczego León tak usilnie goni za Violettą, która przysparza mu jedynie problemów. Esmeralda i Germán wybierają się na kolację we dwoje. Kobieta prawi mu komplementy, aby jeszcze bardziej mu się podlizać. León i Diego stają ze sobą twarzą w twarz. Germán jest przerażony, gdy po powrocie do domu, zastaje w nim pełno młodzieży.

11 ODCINEK

Ludmila rozmawia z Violettą o osobie, która rozpuściła plotkę o imprezie w jej domu. Natalia insynuuje Violetcie, że to sprawka Ludmily, ale ta się wypiera. Diego umawia się z Violettą. Chłopiec, chce prosić dziewczynę, żeby zaczęli od nowa. Zazdrosny o córkę Germán śledzi Violettę. Angie chce odejść z domu. Germán zostaje oskarżony o kradzież. Policja przychodzi do jego domu, aby go aresztować.12 ODCINEK


Violetta jest zmartwiona tym że aresztowali jej ojca ale na pocieszenie przychodzą jej 

przyjaciele z Studio 21. Na szczęście jednak jej tata wraca. Diego wysyła Violetcie wiadomość wideo z nagraniem piosenki "Yo Soy Asi". Następnego dnia Violetta pyta Leona czy chce z nią być, a on się zgadza.Diego postanawia, że zapisze się do Studia i wykona piosenkę "Yo Soy Asi". Andres przychodzi do Olgi i wręcza jej kwiaty od jej wielbiciela Cardonso, a później ona przychodzi do niego do parku.
13 ODCINEK

Jade ciągle zapomina o jej planie i swojego brata i chce zwolnić Esmeraldę. Esmeralda coraz bardziej przybliża się do Germana. Diego zdaje do Studio. Śpiewa "Yo soy asi". Ludmiła popycha Violette w jego stronę, chłopak zaczyna dla niej śpiewać. Po przesłuchaniu w obecności Leona rozmawia z nią, jednak ona go nie słucha. Maxi boi się wrócić do Naty. Esmeralda korzystając ze słów Marii zapisanych w pamiętniku schlebia Violettcie. Nastolatka jednak wie, ze to nie są jej słowa tylko jej mamy. Cardoso przychodzi do Olgi z kwiatami. Jackie ma dość Gregorio. German nadal nie odzyskał pieniędzy. Violetta ma kolejne problemy z Diego.
14 ODCINEK


Un retorno, una canción - Jade zaczyna się dopiero orientować co tak naprawdę poczynił Matias w związku z pieniędzmi Germana. ostrzega brata, że doniesie na niego na policję. Esmeralda coraz bardziej zbliża się do Violetty. Leon uprzedza Violette, ze Diego chce ich rozdzielić. Dziewczyna zapewnia go, że do tego nie dojdzie. Kiedy Leon próbuje ją pocałować do pokoju wchodzi German i psuje atmosferę. Ogłoszono wyniki przesłuchań. Do Studio dostał się Diego i Marco. DJ niestety odpadł. Violetta wcale nie podziela radości Diego, wręcz przeciwnie boi się oswój związek z Leonem. Emma zrywa z Andresem.15 ODCINEKDJ jest zły, że nie przeszedł kwalifikacji do Studia. Przyjaciele zwracają się do Pabla z prośbą o wyjaśnienia. Germán po raz kolejny trafia na komisariat. Diego uprzedza Violettę, że nie ulegnie, dopóki nie będzie jego. Esmeralda skrada pocałunek Germanowi. Angie po raz kolejny opuszcza Studio, aby biec go Germana. Po drodze spotyka Jade i Esmeraldę razem. Diego proponuje Leonowi, żeby zostali przyjaciółmi. León nie wierzy w jego szczere intencje. Pablo powierza Violetcie i Diegowi wykonanie piosenki w duecie.


16 ODCINEK


Germán ma dobę na opuszczenie domu. León próbuje dodać otuchy Violetcie. Angie wniosku, że problemy Germana rozpoczęły się wraz z pojawieniem się Esmeraldy. Olga pyta ją, czy rzeczywiście myśli, iż Esmeralda miała coś wspólnego z kradzieżą pieniędzy. Angie widzi jak Esmeralda całuje Germana w policzek. Jade jest nie już tylko zazdrosna o aktorkę, którą wynajęła. Przejmuje się także pozycją Germana, która wisi na włosku. Angie mówi Germanowi, że Esmeralda jest fałszywa. Beto wypomina Pablowi, że nie pomaga Angie. Violetta podejmuje decyzję o odejściu ze studia.17 ODCINEK

Germán i Violetta wyprowadzają się z domu. Jade i jej brat przystępują do drugiej części planu. Teraz Jade ma odzyskać przyjaźń i zaufanie Germana. Esmeralda odradza Jade interweniowania na tym etapie. Pablo chce zwolnić Angie. Ludmila raduje się z odejścia Violetty, bo teraz nie ma dla niej żadnej rywalki. Jade uprzedza Esmeraldę, aby nie lekceważyła Angie. Violetta otrzymuje stypendium i może wrócić do nauki w studio. Diego wyznaje dziewczynie, jak bardzo cieszy się z jej powrotu oraz możliwości współpracy. Violetta proponuje Pablowi, żeby zastąpił ją Ludmilą. Diego jest przekonany, że jeden pocałunek z Violettą sprawi, że ta na zawsze zapomni o Leonie. León stoi przed dokonaniem wyboru: studio czy motocross. Esmeralda szantażuje Angie.18 ODCINEK

Esmeralda daje Angie tydzień na opuszczenie domu Germana i Violetty. Jeśli tego nie zrobi, wycofa kaucję i Germán trafi z powrotem do więzienia. Diego próbuje skraść całusa Violetcie. Scena zostaje nagrana kamerą. Matías powstrzymuje Jade przed zamiarem wydania pieniędzy skradzionych Germanowi. Francesca uprzedza Violettę, że Diego nagrał ich pocałunek podczas próby. Angie jest świadkiem jak Esmeralda całuje Germana. Urządza ukochanemu scenę zazdrości. León ogląda wideo z pocałunkiem Violetty.19 ODCINEK

Germán przerywa pocałunek Violetty z Diegiem. Pablo wyjaśnia zazdrosnemu o córkę tatusiowi, że chodzi jedyne o udawany pocałunek. Jackie widzi jak Pablo całuje się na niby z Angie i urządza mu scenę zazdrości. Esmeralda próbuje przypodobać się Violetcie, mówiąc do niej słowami wyjętymi z pamiętnika jej matki. Violetta daje się nabrać kobiecie. Mówi Angie, że jakiś znak. Matías szpieguje Esmeraldę. Violetta prosi, żeby Diego przestał się zgrywać, bo jest zmęczona jego zachowaniem. Ludmila nadal łudzi się, że Violetta w niedalekiej przyszłości opuści studio. León wypomina Violetcie, że pocałowała Diega.20 ODCINEK
Violetta jest rozczarowana brakiem zaufania Leona. Ludmila zamierza podszyć się za Violettę, aby wyłączyć transmisję z kamerę i prosi Naty o pomoc. Violetta jest spięta podczas próby z Diegiem. Germán dodaje córce odwagi. Esmeralda ponagla Angie, żeby opuściła dom Germana. Lara próbuje dać do zrozumienia Leonowi, że nie jest jej obojętny. Angie oświadcza Germanowi, że odchodzi. Maxi wyznaje Camili, że nie może oderwać od niej wzroku, gdy widzi ją na scenie. Matías przyznaje racje siostrze w tym, że Esmeralda nie jest z nimi do końca szczera. Ostatecznie Ludmila ponosi klęskę. Violetta wychodzi na scenę.


21 ODCINEK
fot. Disney

Germán jest rozczarowany zachowaniem córki. Angie spiera się z nim o wychowanie Violetty. Esmeralda za to bierze stronę Germana. Pablo konfrontuje uczniów studia, w poszukiwaniu gagatka, który podszył się za Violettę i odłączył kamerę. Francesca domyśla się, że to sprawka Ludmily. Ta natomiast udaje zrozpaczoną zdarzeniem. Diego przyznaje, że wrzucił do Inetnetu nagranie z pocałunkiem z Violettą. Germán zamierza dalej szpiegować córkę. Jade ostrzega Esmeraldę, że nie pozwoli sobie odebrać ani Germana, ani jego domu, ani zwłaszcza jego pieniędzy. Violetta czyni wyrzuty Diego, że z jego winy León jest na nią obrażony. León zrywa z Violettą.
22 ODCINEK


Odcinek 102

Violetta otrzymuje kuszącą propozycję kontraktu od firmy Yumix. Esmeralda jest już zmęczona ciągłym napraszaniem się Matíasa i Jade. Francesca rozmawia z Diego o Violetcie. Maxi wypiera się uczucia do Camili. Diego wyrzuca Leonowi w twarz, że stracił Violettę przez brak zaufania. Violetta słyszy jak Esmeralda ponagla Angie do opuszczenia domu Germana. Ludmila pragnie zająć miejsce Violetty i zabłyszczeć jako gwiazda Yumixu. Germán w przebraniu sprzedawcy słyszy jak Violetta sprzecza się z Leonem.

23 ODCINEK


Odcinek 103Pablo mówi Ludmile, że jest arogancka, dlatego zawsze przegrywa z Violettą. Francesca wspomina Leonowi, że Violetta bardzo przeżywa ich rozstanie. Sugeruje mu, żeby coś z tym zrobił. Ludmila nie potrafi sobie poradzić z krytyką i pragnie jak najszybciej odegrać się na Violetcie. Angie zamierza opuścić dom Germana bez pożegnania. Violetta zgadza się podpisać kontrakt z Yumixem. Ezequiel oddaje Esmeraldzie ich córkę, Amber, pod kilkudniową opiekę. Germán odkrywa, że Esmeralda jest matką. Diego wyznaje Violetcie, że postanowił się dla niej zmienić i pragnie, żeby byli razem.

24 ODCINEK

Violetta poznaje córkę Esmeraldy. Diego przeprasza Violettę i Leona za to, że przyczynił się do ich zerwania. Francesca wytyka Camili, że nie radzi sobie z angielskim. Dziewczyna nie przyjmuje krytyki od koleżanki. Olga przyznaje Esmeraldzie, że jest zakochana w Ramallo. Amber nagrywa jej wyznanie, aby później ją szantażować. Diego przyznaje, że wrzucił nagranie z pocałunkiem z Violettą do Internetu. Przyjaciele Camili próbują udowodnić jej, że faktycznie źle śpiewa po angielsku. Germán dowiaduje się, że w Studio brakuje pianisty. Postanawia zgłosić się do pracy pod fałszym nazwiskiem.25 ODCINEK

fot. Disney

Ludmila czuje się niedoceniona w studio. Esmeralda mówi Jade i Matíasowi, że ma córkę. Amber obiecuje dotrzymać sekret mamy. Nowy pianista wydaje się znajomy Angie. Andrés zaprasza Larę na imprezę, aby zobaczyła jak León śpiewa na żywo. Esmeralda wyznaje Germanowi, że chciałaby znaleźć partnera, aby na nowo stworzyć rodzinę z Amber. Germán zaprasza kobietę na kolację. León jest zaskoczony obecnością Lary na imprezie. Diego wykorzystuje to, że Violetta została w domu i składa jej wizytę. 


26 ODCINEK 

fot. Disney 
Violetta wpuszcza Diego do swojego domu. Ludmila nagrywa z ukrycia wideo Leonowi i Larze, aby później dokuczyć Violetcie. Amber widzi jak Violetta zwinnie przegania Diego z domu po powrocie ojca i zamierza wykorzystać to, aby ją szantażować. Esmeralda mówi Germanowi, że jest w nim zakochana. Germán całuje ją. Francesca domyśla się, że Camili podoba się Maxi. Violetta wyznaje Angie, że przez karierę solową oddala się od znajomych. León czyni wyrzuty Violetecie, że zamiast przyjść na imprezę, wolała spędzić wieczór z Diego. Violetta broni się. Maxi zabiera Camilę na przejażdżkę bryczką. Amber przychodzi do studia. Dziewczynka rozpoznaje Germana. 


27 ODCINEK 


Germán zaczyna wtrącać się do relacji producenta z Violettą. Pablo informuje uczniów o zapowiedzianej wizycie dyrektora Youmex. Mężczyzna chce zobaczyć debiut jego nowej gwiazdy, Violetty. Camila zwierza się Francesce, że pocałowała Maxiego. Germán nie chce, żeby córka zarabiała na jego utrzymanie. Violetta zapewnia ojca, że zależy jej wyłącznie na rozwijaniu pasji, którą jest muzyka. Jackie chce pocałować Germana. Marco myśli, że Francesca coś przed nim ukrywa. Esmeralda ostrzega Jade i Matíasa, że jeśli skrzywdzą jej córkę, wyda ich Germanowi. Francesca spotyka przypadkowo Alexandra. Diego oznajmia Ludmile, że ich plan się sprawdził, a Violetta wkrótce wpadnie w jego sidła.28 ODCINEK Marco jest zazdrosny o przyjaciela Franceski z Włoch, choć nie chce tego przyznać. Violetta nie może się odnaleźć w nowym stylu. Koleżanki dopingują ją, żeby bez względu na wszystko była sobą. Germán prosi Marottiego, żeby dbał o jego córkę. Jade myśli, że Germán ma inną kobietę i nie jest nią Esmeralda. DJ odchodzi ze studia, aby rozpocząć karierę jako blogger. W podziękowaniu dla kolegów ze studia, dedykuje im piosenkę. Violetta nie zgadza się z pomysłami Marottiego i chce złożyć rezygnację. Diego oferuje jej swoją pomoc.29 ODCINEK Esmeralda zamierza zachować nagranie wideo kompromitujące Jade i Matíasa jako zabezpieczenie na wypadek, gdyby próbowali jej zaszkodzić. León ignoruje Violettę. Francesca uświadamia koleżankę, że León jest zazdrosny o Diega. Camila przekonuje Violettę, żeby nie przepuściła wielkiej szansy na karierę. Angie jest zauroczona nowym pianistą. Nie podejrzewa, że za maską muzyka ukrywa się Germán. Violetta mówi producentowi, że chce, aby jej image odzwierciedlał ją samą. Esmeralda dostrzega dziwne zachowanie Germana. Postanawia go śledzić. León przyznaje, że lubi przebywać w obecności Lary. Violetta pyta Leona, czy spotyka się z Larą.
30 ODCINEK 
Germán jest dumny z córki. Jest gotowy przestać ją szpiegować oraz dać jej więcej wolności. Zazdrosna o karierę Violetty Ludmila zamierza sprawić, żeby wszyscy przestali się nią interesować. Violetta czuje się oszukana przez Leona po tym, jak zobaczyła go z Larą. Francesca namawia Leona, żeby zadzwonił do Violetty i wszystko sobie wyjaśnili, ale on odmawia. Jade opowiada Matíasowi o tym, jak planuje zniszczyć Esmeraldę. Violetta traci głos. Dziewczyny proponują, żeby zaśpiewała z playbacku. Ludmila orientuje się, że Violetta nie śpiewa na żywo i próbuje ją skompromitować.31 ODCINEK 
Jade i Matías szukają tabletu Esmeraldy. León nie chce przyznać, że zależy mu na Violetcie. Diego chce, żeby Ludmila pomogła mu zdobyć Violettę. Uczniowie Studio mają wziąć udział w występie przed dużą publicznością. Violetta jest rozczarowana zachowaniem Leona. Esmeralda próbuje zyskać poparcie Ramallo. Diego śpiewa Violetcie piosenkę. Angie jest zdziwiona obecnością Ramallo w Studio. Diego wyznaje Violetcie, że przyleciał do Buenos Aires, aby odnaleźć swojego ojca.


32 ODCINEK 


Diego chce wiedzieć, czy ma jakieś szanse u Violetty. Ludmila zawstydza Violettę pytaniami o Diega. Ramallo namawia Germana do opuszczenia Studio. Naty jest zdumiona zachowaniem swojej przyjaciółki i myśli, że uknuła kolejny plan przeciwko Violetcie. Violetta rozmawia z ojcem o swoich uczuciach do Leona. Esmeralda wmawia Jade i Matíasowi, że Germán pracuje w restauracji. Germán, w przebraniu pianisty, daje ostrzeżenie Leonowi. León przychodzi na skargę do Violetty, że rozpowiada o nim nauczycielom. Francesca chce wiedzieć, czy Violetta spotyka się z Diegiem. Violetta znajduje w Studio telefon swojego ojca. 


33 ODCINEK


Violetta ma pretensje do ojca, że kontaktuje się z nauczycielami ze Studio za jej plecami. Esmeralda wyznaje Germanowi, że potrzebuje stabilizacji i prosi, żeby powiedział, kim jest w jego życiu. Francesca urządza przyjęcie z okazji urodzin. Violetta nie może w nim uczestniczyć z powodu obowiązków wobec Youmex. León i Violetta nie potrafią się porozumieć. Francesca jest zła na Leona, że przyprowadził Larę na jej przyjęcie. Lara szybko domyśla się, że León zaprosił ją, aby zrobić na złość Violetcie. Jade zamierza pracować w restauracji z Germanem. Lara i León całują się.


34 ODCINEK 


Violetta nie zamierza się poddać i chce walczyć o Leona. Esmeralda odkrywa plan Jade i Matíasa. Violetta zwierza się Francesce, że nie potrafi przestać myśleć o Leonie. Aby nie ranić Violetty, koleżanki postanawiają nie mówić jej o Leonie i Larze. Violetta po raz drugi traci głos. Andrés chce zrywać z Emmą, bo czuje się przez nią nierozumiany. Diego wyznaje Violetcie, jak wiele dla niego znaczy. Lara odwiedza Leona w studio. Violetta i Ludmila przyłapują ich na pocałunku.


35 ODCINEK 


Pablo przedstawia uczniom Studio Libi, izraelską gwiazdę YouMix. Andrés jest oczarowany urodą dziewczyny. Francesca czyni wyrzuty Leonowi, że przyprowadził Larę do Studio. Germán nie przyjmuje do wiadomości, że Violetta mogłaby mieć chłopaka. Matías proponuje siostrze, żeby poszukali innego bogacza, którego będzie mogła uwieść. Jadne odmawia. Chce zostać przy Germanie, bo jest jedynym mężczyzną, którego kocha. Angie jest świadkiem jak Germán oznajmia córce, że planuje związać się z Esmeraldą. Violetta jest przerażona kolejną utratą głosu. Diego uważa, że Violetta niepotrzebnie cierpi przez kogoś, kto na to nie zasługuje. Angie wyznaje Germanowi, że jest zakochana. León mówi Violetcie, że jego miłość do niej wygasła.


81 komentarzy:

 1. Anonimowy19:18:00

  Będziecie wstawiać odcinki z 2sezonu po polsku?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Anonimowy19:01:00

   nie wiem ale ja oglądam viole 2 sezon na anyfiles

   Usuń
  2. Na moim blogu są linki do odcinków 2 sezonu. Zapraszam. http://violettatinimartina2.blogspot.com/

   Usuń
  3. Anonimowy17:57:00

   Ja też oglądam viole na anyfiles ale tam sie strasznie zacina

   Usuń
  4. Anonimowy19:11:00

   http://violetta.novela.pl/category/streszczenia/ na tej stronie wszystkie odcinki !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

   Usuń
 2. Będzie na tej stronce odcinek po polsku?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. zapraszam na mojego bloga ;)

   Usuń
  2. Anonimowy18:44:00

   asi

   Usuń
 3. Odcinki 2 sezonu Po Polsku będą dostępne na tym blogu pod tym linkiem
  http://violetta2polska.blogspot.com/p/odcinki-2-sezonu-po-polsku.html

  Od Poniedziałku !

  OdpowiedzUsuń
 4. Anonimowy12:36:00

  Jejku nie moge się doczekac drugiego sezonu a to już jutro ni moge usiedzieć na z miejscu przez cały dzień siedze na blogu i patrze czy nie ma nowych wpisów :D

  OdpowiedzUsuń
 5. Anonimowy17:25:00

  czekałam tak długo na iolettę 2 a premiera już jutro nie będę spała chyba całą noc :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Anonimowy17:41:00

  jest streszczenie 3 odc

  OdpowiedzUsuń
 7. Anonimowy17:09:00

  Dodasz streszczenia bo dzięki bogu jutro już 3 odcinek a tu są tylko dwa streszczenia

  OdpowiedzUsuń
 8. Anonimowy21:15:00

  Nigdzie nie mogę znaleź 1 odcinka 2 sezonu !!!!!! pomurzcie!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. strona Anyfiles na ktorej sa wszystkie odcnki

   Usuń
 9. Anonimowy19:31:00

  Dlaczego nie wstawiasz nastepnych streszczeń odcinków dzisiaj juz był 3 a dalje nie ma streszczenia :D nie chcę sie nażucaćale np. mógł byś podac datę dodawania kolejnych streszczeń.

  OdpowiedzUsuń
 10. Powinno być chyba w 6 odcinku "Gregorio błaga Antonia o drugą szansę"

  OdpowiedzUsuń
 11. Anonimowy18:18:00

  Kiedy dasz szósty???

  OdpowiedzUsuń
 12. Super blog wchodzcie i komentujcie mój blog będę wdzięczna<3
  http://aktorzyzvioletty.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 13. Anonimowy18:17:00

  PISZCIE DAKEJ TE STRESZCZENIA,BARDZO SIĘ PRZYDAJĄ, SERIO
  PISZCIE!

  OdpowiedzUsuń
 14. wejdźcie na mojego bloga
  www.violetta2121.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 15. Anonimowy00:02:00

  Love LEONETTA <3

  OdpowiedzUsuń
 16. Anonimowy21:05:00

  Blog jest spoko. Szkoda tylko ze niema wczesniej streszczen odcinkow przed ich wystawieniem. Ale i tak jest spoko

  OdpowiedzUsuń
 17. Anonimowy12:38:00

  super ;D Mam pytanko bo ja chcę obejrzeć odcinki Violi z 2 sezonu ale coś mi wyskakuje i nie moge wejść na filmik. Pomożecie?

  OdpowiedzUsuń
 18. Anonimowy14:24:00

  mam pytanie jaki tytuł nosi piosenka, która leci w tle leonetty kiedy chca sie pocałowac?

  OdpowiedzUsuń
 19. Anonimowy09:17:00

  kiedy herman odzyska swoje pieniądze? w którym odcinku wiecie może bo mnie ciekawi.???

  OdpowiedzUsuń
 20. Kiedy będzie streszczenie kolejnych odcinków?

  OdpowiedzUsuń
 21. Anonimowy18:17:00

  Dajcie kolejne streszczenia PLIS


  OdpowiedzUsuń
 22. dzięki za nowe streszczenia

  OdpowiedzUsuń
 23. Anonimowy20:53:00

  kocham cię violu

  OdpowiedzUsuń
 24. Anonimowy14:08:00

  jezeli chcecie zobaczyc streszczenia odcinków violi to na stronie www. Violetta.novela.pl je znajdziecie bo jak zauważyłem to violetta 2 Polska stamtad kopiuje streszczenia wiec bedzie to samo

  OdpowiedzUsuń
 25. Anonimowy21:14:00

  pisz streszczenia dalej. jestem ciekawa

  OdpowiedzUsuń
 26. Anonimowy22:45:00

  W 26 lub 27 cami i maxi będą się całować <3

  OdpowiedzUsuń
 27. Dariaaa12:42:00

  Patrzcie co się będzie działo w sezonie 3 Violetty, sama nie wierzę! ;o
  LINK -> http://tnij.com/violettasezon3

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ten komentarz został usunięty przez autora.

   Usuń
  2. Anonimowy12:58:00

   dzięki! ^^

   Usuń
 28. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 29. Jaki fragment piosenki śpiewa leon po rozstaniu z violą i podchodzi do niego fran i rozmawia z nim ? jaki tytuł nosi ta piosenka ? 23 odcinek !

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ta piosenka wykonana przez Leona nosk tytuł Cuando Me Voy w smutnej wersji Leosia

   Usuń
 30. Anonimowy23:01:00

  26 odcinek będzie jutro o 16

  OdpowiedzUsuń
 31. Dlaczego jest przerwa??

  OdpowiedzUsuń
 32. Anonimowy09:48:00

  Jakie są tu błędy nie chce was urazić ale naprawde. Diego napisał zwrotke piosenki a nie Maxi a Ramallo jest zazdrosny o Olge a nie o Jecki

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. skopiowane to jest z violetta.novela.pl i tam jest ten błąd ;-\

   Usuń
  2. Anonimowy00:45:00

   Co nie zmienia faktu, że jak coś się kopiuje to trzeba to sprawdzić :)

   Usuń
 33. Patrzcie co się będzie działo w sezonie 3 Violetty, sama nie wierzę! ;o
  LINK -> http://playerhd.pl/wdoi/1445/ViolettaSezon3_Zwiastun

  OdpowiedzUsuń
 34. Violetta chyba powróci 13 stycznia 2014

  OdpowiedzUsuń
 35. na pewno 30 grudnia a nie 6 stycznia?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nowe odcinki są 13 stycznia
   ;)

   Usuń
 36. Odcinek 10.
  Ramallo jest zazdrosny o Jacke?

  OdpowiedzUsuń
 37. Anonimowy07:52:00

  Ja ogladam na disneyu

  OdpowiedzUsuń
 38. Anonimowy15:18:00

  Haha. Robisz w niektórych miejscach duzo znaczace błędy :P
  Np. Leon dowiaduje sie ze Maxi napisal jedna zwrotke w piosence Violi ( wtf? Xd )

  OdpowiedzUsuń
 39. Anonimowy20:08:00

  Proszę o nowe streszczenia

  OdpowiedzUsuń
 40. Anonimowy10:32:00

  czy teraz wstawiasz co 5 dni 5 streszczeń 5 odcinków z całego tygodnia?

  OdpowiedzUsuń
 41. Anonimowy20:46:00

  Violetta + Diego = ♡ i koniec kropka !!!!!!!!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Anonimowy20:56:00

   To ja Martina Stoessel ucze sie poland maj nadzieje ze przyjade do poland

   Usuń
  2. O lol mi cię podróbko...Spadam z krzesła i nie wstaję cholera!

   Usuń
 42. Anonimowy15:25:00

  Hola Tinistas de Polonia!
  Gracias ♥♥♥

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Anonimowy10:32:00

   Nie maj zaco

   Usuń
  2. Anonimowy10:33:00

   nie maj zaco
   Martina Stoessel

   Usuń
 43. Anonimowy21:10:00

  kiedy będą streszczenia odcinków 36-40??????

  OdpowiedzUsuń
 44. Anonimowy00:01:00

  Violetta ma być z Diego !!!!!! Kto się zgadza ?

  OdpowiedzUsuń
 45. Anonimowy14:59:00

  Piszecie streszczenia każdego odcinka, z nowego sezonu ? :D

  OdpowiedzUsuń
 46. Anonimowy19:10:00

  Proszę kolejne streszczenia!!!!!!

  OdpowiedzUsuń
 47. Anonimowy16:59:00

  W jednym z odcinków Beto ( Roberto ) będzie siedział na drzewie i nie będzie umiał zejść !!!

  OdpowiedzUsuń
 48. Patrzcie co się będzie działo w sezonie 3 Violetty, sama nie wierzę! ;o
  LINK -> http://playerhd.pl/wdoi/2797/Violetta3_ZWIASTUN

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Anonimowy00:44:00

   I po co takie głupoty udostępniasz? Przecież nie ma jeszcze zwiastuna oficjalnego...

   Usuń
 49. Anonimowy16:30:00

  Czy pod koniec sezonu Violetta będzie z Leonem ?
  Kiedy Esmeralda powie prawdę Hermanowi?
  Czy Herman powie Violetcie że był kompozytorem w studio ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Anonimowy00:44:00

   Tak, znów będą razem :)
   Nie wiem, w którym odcinku German dowie się prawdy, tzn wiem, że będzie to podczas ich śluby gdy Jade wszystko powie, ale nie wiem jaki to odcinek :)

   Usuń
 50. Anonimowy10:52:00

  tak.violetta będzie z leonem.
  esmeralda nie powie mu prawdy bo jade to zrobi podczas ślubu germana i esme.
  german powie to violetcie tylko nie wiem kiedy.

  OdpowiedzUsuń
 51. Anonimowy16:09:00

  kiedy nowe streszczenia???????????????

  OdpowiedzUsuń
 52. Anonimowy15:40:00

  no kiedy nowe streszczenia nie ogładałam violetty bo byłam bardzo zajęta i nie wiem co się wydarzyło

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Anonimowy00:43:00

   Przecież możesz w internecie obejrzeć wszystkie odcinki :)

   Usuń
 53. Anonimowy21:17:00

  ej no!!!!!!!!! gdzie nowe streszczenia? przecież na disney;u jest już 61 odcinek,a masz opisy do 35.

  OdpowiedzUsuń
 54. Anonimowy16:47:00

  A jak ma na imie ojciec fran?

  OdpowiedzUsuń
 55. Anonimowy21:06:00

  Znowu przerwa w transmisji? KIedy powrót?

  OdpowiedzUsuń

Dziękujemy wam za to ,że jesteście !

To dzięki wam dajemy rade pisać tego bloga