16 wrz 2013

[Prasa] Wywiad z Jorge dla Fan Clubu


WYWIAD Z JORGE DLA FANCLUBU. Dzisiaj przedstawię Wam wywiad z Jorge dla magazynu FunClub. Jeśli chcecie dowiedzieć się nieco o tym Meksykaninu zapraszam. Powiem wam od razu ,że wywiad wziąłem ze strony violetta-lovers.blogspot.com. Zapraszam do posta!



Jorge Blanco: " Kiedyś nikt we mnie nie wierzył! " 

Aktor pokazał światu, na co go stać! "Zawsze miałem pod górkę" twierdzi Jorge Blanco ( 21 l. ) gwiazdor serialu "Violetta ". "Wszyscy uważali mnie za nieudacznika. Musiałem przekonać ich, że się mylą ". Zaczęło się już w podstawówce. Jorge kochał wtedy piłkę nożną i marzył o grze w szkolnej reprezentacji. Trener go w niej nie widział." Postanowiłem uświadomić mu, że umiem grać. Zostawałem  po lekcjach, by ćwiczyć nowe zagrania. Po kilku miesiącach należałem do najlepszych! " wspomina. " Zastanawiałem się nawet czy nie zostać zawodowym piłkarzem". Ostatecznie miłość do sceny zwyciężyła. Koledzy dziwili się, że woli recytować wiersze, niż biegać za piłką. " Nigdy nie zostaniesz aktorem " mówili. Ale Jorge znów się uparł. Trzy razy w tygodniu chodził na zajęcia teatralne, uczył się spiewać i tańczyć. W końcu dostał rolę w meksykańskiej wersji filmu " High School Musical ". " Kumplom szczęki opadły aż do ziemi, gdy sie o tym dowiedzieli" śmieje się. Jorge jest przekonany, że gdy czegoś mocno się chce, prędzej czy później się to uda. " Skoro nikt nie chce w ciebie wierzyć, uwierz w siebie sama ". radzi. Najważniejsze to nie poddawać się się i nie rezygnować z marzeń. Jorge zaliczał porazki, popełniał błędy i ponosił klęski. Nieraz był odrzucany na castingach. Dziś jest gwiazdą. Przede wszystkim dlatego, że wierzą w niego tysiące fanek! 

Martina Stoessel: "Kocham Jorge!" Kim jest aktor dla niej? 


Rozumieją się bez słów. Jorge i Martina znają się z serialu "Violetta".

Świetnie się ze sobą dogadują! "Dobry kumpel. Nie raz mi pomógł. Jest świetnym przyjacielem. Kocham go jak brata", mówi Martina...






 


Zakochana para!
"Dzięki niej życie jest piękniejsze" mówi o ukochanej Jorge. 

Dziewczyna z wybiegu. Ukochana Jorge jest modelką! Swoją dziewczynę, modelkę, aktorkę i piosenkarkę Stephie Camarenę ( 22 l. ) Jorge poznał na planie meksykańskiej wersji " High School Musical". Parą są już sześć lat i wciąż są w sobie bardzo zakochani. " Wystarczy parę dni rozłąki, bym zaczął za nią tęsknić. Nie poradziłbym sobie bez niej" zwierza się Jorge. To by było na tyle.

A tutaj macie zdjęcie plakatu : 

2 komentarze:

  1. Mam ten Fun club :) I plakat też *.* Zawsze dają jakieś plakaty z Violi. :D To mi się podoba! :D

    OdpowiedzUsuń

Dziękujemy wam za to że jesteście tutaj z nami!