31 gru 2013

"Najlepsze w tym roku to poznanie Petera."

Już po raz kolejny Tini udzieliła wywiadu dla magazynu Caras.

TŁUMACZENIE WYKONANE PRZEZ WERWERONIKĘ. ZAKAZ KOPIOWANIA!
                    Korale: $160                                         Top: $218, Ogrodniczki: $438


                                                            

Jeśli 2012 był rokiem triumfalnego rozpoczęcia Martiny Stoessel (16), która zagrała w Violettcie, to 2013 był czasem jej profesjonalnego rozwoju. Zaczęła się też jej miłość z Peterem Lanzanim.
Nastoletnia ikona Disneya, której udało się wywołać 700 000 widzów na pokazy w Gran Rex i koncerty na całym świecie, podsumowała ostatnie 12 miesięcy i opowiedział co pojawi się w 2014 roku.


"Najlepsze, co mi się przydarzyło to spotkanie Petera. Daje mi swoją miłość, a także pomaga i w ogóle daje mi wiele rad. Jest dla mnie wielkim wsparciem. Jest bardzo doświadczony i wie, co mówi. I myślę, że wszystko, co dla mnie robi to z miłości. On potrafi ograniczyć moją niespożytą energię! Jestem trąbą powietrzną, którą jemu udaje się uspokoić "  

"Moi rodzice go kochają, związek jest doskonałe i Peter dobrze dogaduje się z rodzicami i dziadkami, których odwiedza dość często." Ponadto Tini mówi "Gdy się budzę, pierwsze co robię to myślę o nim."

Jeśli chodzi o przyszłość, Stoessel mówi:
"Zaczynam od nagrywania trzeciego sezonu Violetty. Ponownie biorę lekcje gry na gitarze, bo chcę komponować i dać miejsce mojej muzyce . I mam zamiar wydać swoją książkę! ". Jest Documental Tini zawierający obrazy z dzieciństwa wraz z CD. Jeśli pojawi się dalsza część wywiadu postaram się ją przetłumaczy.

9 komentarzy:

 1. Jaka ona głupia.On jej daje rady?Ciekawe w czym

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ok nie musisz nazywac jej głupiej alee ja tez sie zastanawiam w czym on jej daje rady

   Usuń
  2. Ale nie myslisz ze martina tylko chce pokazac jorgu ze moze sie spotykac z 23 latkami pomysl peter ma 23 lata I jorge tez pszeciesz martina nie spotykala by sie z 23 latkiem bez powodu pomysl ile pocalunkuw martina I jorge mieli na en vivo w serialu I jeszcze ile romantycznych momentów było ja to bym odrazu sie zakochałam oczywiscie nie mowie ze martina podoba sie jorgu ale wiem ze martina cos czuje do jorga ja to wiem

   Usuń
  3. boże ludzie to serial ona nie kocha jorge on ma dziewczyne ktorą kocha

   Usuń
  4. Kiedy ja wiem ze jorge ma dziewczyne I jorge nie kocha martiny ale wiem ze martina cos do nie go czuje

   Usuń
 2. czy mogłabym skopiować wywiad za napisaniem żródła

  OdpowiedzUsuń
 3. Szkoda że Jorge nie jest z Martiną :( Zapraszam na mojego bloga : http://wolfblood-violetta.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 4. Świetny post. Mi to tam nie przeszkadza, że Tini chodzi z Peterem. Może i jest od niej trochę starszy, ale najważniejsze jest to, że daje jest miłość oraz pomoc.

  OdpowiedzUsuń

Dziękujemy wam za to że jesteście tutaj z nami!