18 lut 2016

[Akcja] Snap dla V-lovers!


SNAP DLA V-LOVERS! Snapchat to popularna aplikacja mobilna, która aktualnie dostępna jest na urządzeniach z oprogramowaniem Android oraz iOS, ale mniejsza z tym. Z dnia na dzień Snap staje się coraz bardziej popularny swoją popularnością dorównuje takim social mediom jak Fb czy Instangram. Do czego zmierzam? Nasza redakcja postanowiła, że nie będziemy gorsi i wpadła na pomysł założenia Snapchata, ale nie takiego zwykłego, bo Snapchata dla naszego fandomu, V-lovers. Na czym polega cała idea? Zapraszam. ;)


NA POCZĄTEK. Jeżeli ktoś z Was nie wie to cała ideologia Snapchata polega po prostu na robieniu zdjęć lub nagrywaniu krótkich filmików. Po co coś takiego polskim V-lovers? Oj no nie ukrywajmy, że na początku ten pomysł może wydawać się lekko stuknięty, ale tak nie jest jego główną ideą jest to, aby jeszcze bardziej zbliżyć nasz ukochany fioletowy fandom, który po zakończeniu "Violetty" potrzebuje takiego świeżego zbliżenia. 


OKAY. ALE O CO CHODZI?Już tłumaczę. ;) Tak jak wyżej wspomniałem ideą całej akcji jest to, żeby jeszcze bardziej zbliżyć nas fioletowych. Ale jak? No tak, że specjalnie dla tej akcji został założony tytułowy Snap dla V-lovers. Który będzie prowadzony przez parę wybranych fioletowych osób. Na pewno jesteście ciekawi co wybrane osoby będą musiały robić na pewno nie jest to nic trudnego. Bowiem wystarczy, że za pomocą Snapa przedstawią nam swoją rutynę czyli tak zwaną  CODZIENNOŚĆ V-LOVERS. Może być ciekawie, nieprawdaż? :D


WBIJAJCIE! Po bezsensownym biadoleniu przyszedł czas na szczegóły! Jeżeli chcecie być częścią tej akcji czy raczej projektu możecie zgłaszać się tutaj [klik]. Czym szybciej się zgłosicie tym prędzej otrzymacie swój termin na prowadzenie fioletowego Snapa. Jeśli ktoś z Was miałby jakiś problem ze zgłoszeniem to poniżej znajdziecie przykład jak to powinno w ogóle wyglądać. (No może bez tych sucharów).


No to powodzenia! Fioletowy Snap jest już aktywny od paru miesięcy i prowadziła go m.in. nasza ukochana redaktorka i najlepszy fioletowy głos 2015 roku, Dodo Comello. A już jutro czyli 19 lutego prowadzić będę go ja, Revoy. Więc czym prędzej wchodzimy i dodajemy na swoje snapy tego naszego fioletowego. :D Ten kto nie doda ten Antonio [*]. Jeśli macie jakiekolwiek pytania związane z snapem dla V-lovers to pytajcie. ;)


CO MYŚLICIE NA TEMAT CAŁEJ AKCJI? :-) 

17 komentarzy:

 1. I komentarz ever dostaje worek ziemniaków. =^.^=

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Daje ci worek ziemniaków =^.^=

   Usuń
  2. Ty moja droga dostajesz worek ziemnioków od redakcji VP2. :*

   Usuń
 2. Anonimowy09:34:00

  Ten komentarz został usunięty przez administratora bloga.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Polecam Evex na YT!

   Usuń
  2. Anonimowy09:42:00

   Oglądam różne kanały z polskim tłumaczeniem dla porównania.

   Usuń
  3. Ten komentarz został usunięty przez administratora bloga.

   Usuń
 3. Super pomysł. Biorę udział!
  LL

  OdpowiedzUsuń
 4. Nie mam aska, a chciałabym poprowadzić snapa - gdzie moge sie zgłosić? 😽

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Do mnie do meila: karisia.vlover@gmail.com :)

   Usuń
 5. Jak wpisać hasło, jak zacząć prowadzić?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zapisujesz sie na termin. Wiecej info na asku @snapvlovers

   Usuń
 6. Anonimowy16:29:00

  Kto to Re Voy?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Remik - jeden z redaktorów bloga :)

   Usuń

Dziękujemy wam za to że jesteście tutaj z nami!