9 cze 2016

[Na gorąco] Lodo zaczyna nową pracę w USA!

LODO ZACZYNA NOWĄ PRACĘ W USA! Lodovica to zdecydowanie osoba, która robi naprawdę dużo, jednak nie zawsze mówi o tym głośno i bywa, że dowiadujemy się dopiero wtedy, kiedy wszystko jest gotowe. Tak było m.in z teledyskiem do Non cadiamo mai, piosenką z jej nowego albumu, o którym od długiego czasu słyszeliśmy, iż jest w fazie tworzenia, a nagle zobaczyliśmy właśnie efekt jej pracy, całkiem nagle. Tym razem powiadomiła nas o wszystkim nieco wcześniej, jednak nie da się ukryć, że podróż do San Francisco, na drugim końcu świata, w Stanach Zjednoczonych, czyli terenach dosyć odległych od jej rodzinnych Włoch. Jesteście ciekawi po co tam pojechała? Być może się domyślacie? Teraz wszystko jest już jasne i zapraszamy Was do przeczytania dalszej części postu, bo całość projektu zapowiada się bardzo ciekawie. 

Nowe miasto, nowe państwo, nowi ludzie, nowa kultura i.. nowa praca? Lodovica zdecydowanie nie próżnuje i co raz to podejmuje nowe wyzwania w swoim życiu. Jeszcze niedawno zaskoczyła nas swoim udziałem jako prowadząca we włoskiej edycji Italia's got talent, a już dzisiaj ma na koncie wyjazd do Stanów Zjednoczonych i bycie częścią nowego animowanego filmu Disney'a nazwany: Gdzie jest Dory? Od początku wyjazdu zalewała nas toną pozytywnych fotek. Co dokładnie robi tam Lodovica? Prawdopodobnie Lodovica kolejny raz zabawi się w dubbingerkę i użyczy głosu jednej z postaci, co możemy wywnioskować po zdjęciach scenariuszy, które opublikowała. Tym razem jednak odbyło się w to dosyć niezwykłym miejscu, bo dokładnie w studio Disney Pixar. To właśnie tam znajduje się wielka lampka i kula, którą Lodo uwieczniła na zdjęciach. Efekty pracy mamy nadzieję poznamy już wkrótce, tymczasem musimy czekać. 

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika 🔻Lodovica Comello🔻 (@lodocomello)

TŁUMACZENIE: Kalifornia, kochanie!


Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika 🔻Lodovica Comello🔻 (@lodocomello)

TŁUMACZENIE:  Wielki dzień. Szczęśliwa jak ryba! #FindingDory


Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika 🔻Lodovica Comello🔻 (@lodocomello)

TŁUMACZENIE: Atak lampy!  TŁUMACZENIE: Zakończony dzień w Disney Pixar! Niezapomniane doświadczenie, spotkania z ludźmi, odkrywcami, geniuszami, szaleńcami, który zmieniają świat swoją wyobraźnią, którzy mają niezwykłą moc, która pozwala nam marzyć tak jak wtedy, kiedy byliśmy dziećmi. To selfie z Andrew Stanton! Dziękuję @disneyfilmitalia! 

JESTEŚCIE CIEKAWI EFEKTÓW? 

6 komentarzy:

 1. Anonimowy21:20:00

  Super.A wiadomo kim bedzie??Czy ktoś z stąd ogląda soy lune??Bo ja nie.Nudne i kopia vilu.Zdjęcie lodo z lampką jest gitaśne.:-) :-)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Anonimowy13:29:00

   Ja nie oglądałam, nie oglądam i nie obejrze xD Zostawie to doświadczenie dla młodszych dziewczyn, niech przeżyją z Soy Luną to co my z Violettą c;

   Usuń
  2. Anonimowy15:00:00

   Dobre określenie anonimku.Niech mali przeżyją przygodę luną taką jak my z Violetą.��

   Usuń
 2. Super, że Lodo tak się rozwija. Ciekawa jestem komu użyczy głosu. Tak a propo filmu Tini. Nowe życie Violetty, to w Funkcjonowaniu Clubie jest dosyć ciekawy artykuł o tym właśnie filmie zawierający fabułę i dużo scenek z filmu. Poza tym jednym z plakatów jest plakat promujący właśnie ten film. Oczywiście są też reklamy płyty Tini.

  OdpowiedzUsuń
 3. Pewno będzie dubbingować Dory :)))

  OdpowiedzUsuń
 4. Pewno będzie dubbingować Dory :)))

  OdpowiedzUsuń

Dziękujemy wam za to że jesteście tutaj z nami!