24 cze 2016

[Na gorąco] Obejrzyj już dziś materiał z filmu na Disney Channel!

OBEJRZYJ JUŻ DZIŚ MATERIAŁ Z FILMU NA DISNEY CHANNEL! Nadal nie dowierzamy, ale oficjalnie możemy powiedzieć, że za dokładnie tydzień na ekrany polskich kin wkroczy Tini - nowe życie Violetty. Już teraz uważnie śledźcie strony internetowy Waszych miejscowych kin, bo na dniach będziecie mogli kupować lub rezerwować bilety. A dzisiaj czeka Was mała niespodzianka ze strony polskiego Disney'a, a jest nim niepublikowany materiał zza kulis powstawania filmu. Myślę, że dla każdego fana będzie to nie lada gratka, gdyż usłyszycie tam wywiady, zobaczycie jak to wszystko wygląda od kuchni, a także usłyszycie mały wstęp do tego, co zobaczycie w filmie. Zapraszam do rozwinięcia postu po więcej gorących informacji.. 


Zobaczcie więcej materiałów zza kulis filmu "Tini. Nowe życie Violetty" już dziś o 18:00 w Disney Channel! Pamiętajcie, że film będziecie mogli zobaczyć w kinach już od 1 lipca!

OBEJRZYCIE?  

2 komentarze:

  1. Pamiętacie jak wczoraj na Waszym Asku był temat strojów, w których wybierzemy się na film? Może tutaj, na blogu napiszecie taką oficjalną akcję, żeby zapamiętali nas w każdym filmie? :D Tak jak wczoraj było mówione, żeby każdy kto ma wziął wianek i wstążkę i ubrał się jak jakaś postać z serialu albo kogoś z obsady ;)
    Pozdrawiam!
    http://martinastoessel-violettapolska.blogspot.com/

    OdpowiedzUsuń

Dziękujemy wam za to że jesteście tutaj z nami!