23 gru 2016

[Na gorąco] Koncert w Gdańsku odwołany! | Jakie są powody?

KONCERT W GDAŃSKU ODWOŁANY! | JAKIE SĄ POWODY? W najmniej niespodziewanym momencie zdarza się coś, co psuje wszystkie nasze dotychczasowe plany. Nikt nie spodziewał się, że początkowe wstrzymanie sprzedaży zamieni się w odwołanie koncertu, jednak to już potwierdzone - koncert w Gdańsku w ramach trasy koncertowej Got me started tour został odwołany. Naturalnie, dwa inne koncerty - w Łodzi i w Krakowie nadal są aktualne i na m.in na livenation lub eventim możecie zakupić bilety. Cały plan trasy koncertowej wraz z dotychczas ogłoszonymi koncertami znajdziecie pod [tym] linkiem. Lista ciągle jest aktualizowana, dlatego każdego, kto chce być na bieżąco, zachęcamy do śledzenia tego postu, co jakiś czas. Jednak pewnie wielu z Was zastanawia, jakie były tego powody oraz co możecie zrobić z zakupionymi już biletami? Zapraszam do dalszego czytania..
DLACZEGO KONCERT ODWOŁANY?

Tak jak wczoraj zostaliśmy poinformowani przez organizatora koncertów w Polsce, Live Nation, koncert w Gdańsku został odwołany z problemów natury logistycznej oraz problemów technicznych. Co mamy przez to rozumieć? Właściwie przed sobą mamy cały szereg możliwych wyjaśnień tego, co mogło się stać i co mogło przeszkodzić w realizacji show: problem z wyposażeniem obiektu, z przewozem sceny, z zapewnieniem odpowiednich warunków. Niestety organizatorzy nie chcą powiedzieć więcej, dlatego też sami nie możemy dopowiadać sobie zbyt wiele. Nie są to na pewno kwestie, które zależą od Tini oraz jej ekipy, zapewne problem tkwi w organizacji ze strony polskich partnerów. Oburzenie fanów jest naturalne, jednakże prosilibyśmy o kulturę przy wyrażaniu opinii na ten temat. Jak się okazuje nie jest to jednorazowe przewinienie, gdyż w tym samym tygodniu, Live Nation odwołało jeden inny koncert (dla ciekawskich - odwołano koncert Robbiego Williamsa). Niektórzy podejrzewają, że mogło chodzić również o ilość sprzedanych biletów i o chęć zapełnienia dwóch innych aren, jednakże idąc tym tropem, koncert w Krakowie sprzedawał się najgorzej z trzech ogłoszonych, dlatego też nie powinni anulować show, na które kupiło bilety naprawdę dużo osób.

CO MOŻNA ZROBIĆ Z KUPIONYM BILETEM? 

Na szczęście jeden odwołany koncert nie jest końcem świata - do dyspozycji mamy dwa inne koncerty. Organizatorzy zapewnili nam możliwość nam dwie możliwości: możecie oddać bilet i otrzymać zwrot kwoty, którą za nią zapłaciliście lub wymienić bilet na inny koncert (do Łodzi lub Krakowa) i otrzymać zwrot 50 zł. Gdzie można zwrócić  lub wymienić bilety? Jeśli kupowaliście bilety za pomocą strony internetowej, musicie skontaktować się z nimi mailowo podając swoje dane osobowe oraz adres ID zamówienia, znów jeśli kupowaliście w sklepach stacjonarnych - wystarczy udać się razem z paragonem oraz biletem do punktu sprzedaży. Zwrotów i wymian można dokonywać od 22 grudnia do 10 lutego 2017 roku. Po upływie tego czasu, bilet automatycznie przepada i nie macie możliwości otrzymania wynagrodzenia. Kontakt do bileterii, w których kupowaliście bilety znajdziecie poniżej (piszecie z prośbą o wymianę/zwrot do punktu, w którym zakupiliście je).

TICKETMASTER/ LIVENATION: info@ticketmaster.pl , tel. +48 22 395 87 06
EVENTIM: info@eventim.pl , tel. :+48 22 591 83 83
TICKETPRO: bilety@ticketpro.pl , tel. +48 (32) 352-00-04, +48 (32) 352-00-05


CZY DA SIĘ COŚ ZROBIĆ? 

Niestety, koncert jest już oficjalnie odwołany i nie ma możliwości ponownego wznowienia sprzedaży. Jednocześnie postanowiłam napisać do organizatora z pytaniem, czy byłaby możliwość zorganizowania innego koncertu w tym terminie w innym mieście, jednakże w tej chwili odpisali, że na razie nie ma szans na zorganizowanie. W takim razie, co zrobić? Każdego, kto zakupił bilety na show w Gdańsku, zachęcamy do wymiany biletów na te w Krakowie lub Łodzi. Dobrze wiemy, że nie jest łatwe nagle zmienić miejsce, zaplanować podróż, jednakże przed Wami jeszcze kilka miesięcy do koncertu i ponad miesiąc na zwrot. Nie musicie tego robić od razu. Śmiało możecie jeszcze spróbować przekonać rodziców. Zważę także na fakt, że przy wymianie otrzymujecie zwrot 50 zł, który może posłużyć, m.in jako część kwoty przeznaczonej na dojazd do innego miasta. Nie poddawajcie się i próbujcie. Nikt nie chciał, żeby wszystko potoczyło się w ten sposób, jednakże na pewne kwestie nie mamy wpływu.

MIELIŚCIE BILETY DO GDAŃSKA? CO ZROBICIE Z BILETAMI? 


6 komentarzy:

 1. Anonimowy20:08:00

  BARDZO tródno mi w tej sytuacji zachować kulturę języka... Ech, dobra. Mam bilet do Gdańska ale w takiej sytuacji wymienię go na bilet do Łodzi. Mama powiedziała ze pojechałaby ze mną nawet do Berlina :'D Także z dojazdem nie będzie problemu, ale nigdy nie byłam w Łodzi i nwm gdzie tam co jest xd

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Anonimowy09:05:00

   Po Łodzi można się poruszać tramwajami, które są bardzo wygodną i tanią opcją ;)

   Usuń
 2. Ja jade do Łodzi ale i tak jest mi smutno , że odwołali ten w Gdańsku

  OdpowiedzUsuń
 3. Anonimowy23:27:00

  Ja nie wiem wszystko sie sypie..
  Wiem to nie wina Tini rozumiem.
  Szkoda..mialam nadzieje ze uda sie zrobic koncert w Gdańsku no ale są inne miasta. Troche się załamałam no ale damy rade.

  OdpowiedzUsuń
 4. Anonimowy17:17:00

  Ja zaplanowałam już wyjazd do Gdańska.Niestety zostałam zmuszona do zmiany planów.Bilety zostaną wymienione po nowym roku i jade do Łodzi.Bedzie troche gorzej bo nie znam kompletnie tego miasta a reszta mojej rodzinki ma zamiar przez czas trwania konceru zwiedzac miasto.Czy w Łodzi jest coś do zwiedzania???Wchodzimy na arene tylko ja i moja mama.Już nie moge się doczekać.Przyszykuje list do tini bo podobno w Łodzi można je dawać.To prawda??

  OdpowiedzUsuń
 5. Anonimowy22:51:00

  Najgorzej mają teraz ci z Pomorza.Mieli koncert w Gdańsku a teraz to już nie ma i nie pojadą.Ja bym płakała

  OdpowiedzUsuń

Dziękujemy wam za to że jesteście tutaj z nami!