25 kwi 2016

Promocję Tini Movie czas zacząć!

PROMOCJĘ TINI MOVIE CZAS ZACZĄĆ! Od zakończenia nagrań do długo wyczekiwanej kontynuacji hitowej Violetty minęło dobre kilka miesięcy. W końcu przyszedł czas na promocję ekranizacji w krajach europejskich. Pierwszym przystankiem obsady Tini El Gran Cambio De Violetta był Amsterdam, gdzie przeszło ponad tysiąc holenderski fanów jako pierwsi mogli zobaczyć dalsze przygody Violetty i jej przyjaciół, następnie przyszła kolej na Paryż, natomiast w najbliższych dniach promocja odbędzie się również w Hiszpanii oraz we Włoszech. Nie zabrakło wielu emocji, niespodziewanych wątków i najnowszych piosenek, które znajdą się na debiutanckiej płycie Tini dostępnej już od 29 kwietnia! Na naszym blogu już teraz możecie przeczytać zarys fabuły, jednak uwaga w poście znajdują się spojlery [klik]. A jak wyglądały pierwsze pokazy tej wyjątkowej ekranizacji? Wszystkiego dowiecie się w rozwinięciu posta.

Tini El Gran Cambio De Violetta (tłum. Tini, Nowe Życie Violetty) jest pełnometrażową kontynuacją jednego z największych fenomenów Disneya Violetta. Tytułowa bohaterka  wraca z trasy międzynarodowej i otrzymuje szokujące wieści. W pięknej nadmorskiej miejscowości we Włoszech próbuje znaleźć swój głos i swoją prawdziwą ścieżkę. Życie uczuciowe Violetty komplikuje się jeszcze bardziej wraz z poznaniem nowego chłopaka Caio, z którym od razu znajduje wspólny język. Już pierwszego lipca na ekranach polskich kin wszystko się zmieni, powróci pasja, a Violetta odkryje swoje prawdziwe ja. Tego nie możecie przegapić! 


Amsterdam - Paryż - Madryt - Rzym --> do zobaczenia wkrótce!

AMSTERDAM
Wielką promocję czas zacząć! Pierwszym państwem odwiedzonym przez obsadę była Holandia. Mimo, że cały event był zaplanowany na sobotę, 23 kwietnia, ekipa w stolicy pojawiła się dwa dni wcześniej. Nie zabrakło wspólnego zwiedzania oraz licznych wywiadów w dzień przyjazdu obsady jak i podczas pokazów w Teatrze Carre. W końcu przyszła pora na z pewnością długo wyczekiwaną chwilę przez tamtejszych fanów - premiera filmu. Aby zobaczyć obsadę jak i ekranizację przybyło ponad tysiąc osób. Na samym początku na scenę weszła prowadząca i przywitała całą zgromadzoną publiczność. Później na scenę zaczęli kolejno wychodzić: Ridder van Kooten, Leonardo Cecchi, Adrián Salzedo, Jorge Blanco, Mercedes Lambre oraz Martina Stoessel. Po kilku słowach od obsady skierowanych do widowni światła zgasły, a na ogromnym ekranie pojawiła się pierwsza scena Tini El Gran Cambio De Violetta. Poniżej zamieszczam filmik i kilka zdjęć z tego wyjątkowego wydarzenia, abyście mogli zobaczyć jak to wyglądało naprawdę. 

PARYŻ
Po premierze w Holandii cała obsada wyleciała do Francji, a konkretniej Paryża, gdzie miał miejsce drugi pokaz filmu mający miejsce 24 kwietnia. W tym przypadku całe wydarzenie miało nieco inny charakter, albowiem ekipa poświęciła dużo więcej czasu fanom. Przed premierą obsada na czerwonym dywanie rozdawała autografy oraz pozowała do zdjęć. Nie obyło się także bez wielu wywiadów dla lokalnych mediów. Zorganizowano także tzw. #AskTini, gdzie fani pod właśnie tym hashtag'iem mieli możliwość zadawania Jorge i Martinie pytań. Tłumaczenie znajdziecie już na naszym blogu, więc serdecznie zapraszam do przeczytania postu: [klik]. Kulminacyjny moment eventu był stosunkowo podobny, do tego z Amsterdamu. Na scenę wyszła obsada zaczynając od: Pasquale'a di Nuzzo, Adrián'a Salzedo, Mersedes Lambre, Jorge Blanco, na Martinie Stoessel kończąc. Zanim jednak został wyświetlony film wszyscy aktorzy odpowiedzieli na kilka pytań. 


6 komentarzy:

 1. Mam nadzieję że Polska nie zachowa się jak mega zacofany kraj i taka premiera Również u nas się odbędzie XD
  Już nie mogę się doczekać filmu!!! Na bank idę na premierę 😉😊

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Anonimowy16:30:00

   Niestety ale u nas w Polsce nie będzie takiej premiery, Tini mówiła o tym w wywiadzie :/ Ale jest jakaś szansa, że Martina przyjedzie do nas na podpisywanie płyty :D

   Usuń
 2. Anonimowy07:33:00

  Świetne zdjęcia tylko żeby u nas w Polsce też się pojawiły.Nie moge doczekać się premiery filmu.Kocham Tini❤

  OdpowiedzUsuń
 3. Booooże kiedy widze te zdjęcia to jeszcze bardziej chcę tego aby Tini nas odwiedziła !

  OdpowiedzUsuń
 4. Anonimowy22:47:00

  O co chodzi z ta macarena?;)

  OdpowiedzUsuń
 5. Anonimowy18:03:00

  https://www.youtube.com/watch?v=yzVrMGZ2RLA
  Jest szansa, że to przetłumaczycie?
  Tłumaczenie w filmiki nie wiele daje

  OdpowiedzUsuń

Dziękujemy wam za to że jesteście tutaj z nami!