24 kwi 2016

[Relacja] Spotkanie promocyjne z Ruggero Pasquarelli!

SPOTKANIE PROMOCYJNE Z RUGGERO PASQUARELLI! Sądzicie, że Soy Luna to wszystko, czym w tej chwili żyje Ruggero Pasquarelli, odtwórca roli Federico w Violetcie oraz Matteo w nowym serialu? Otóż nie! Obecnie znajduje się w Buenos Aires i zawzięcie pracuje nad specjalnym występem i zarazem pierwszym koncertem obsady Soy Luny, który odbędzie się już 15 maja na Moviestar Arenie w Santiago, Chile, jednak w natłoku ciągłych prób znalazł także czas dla mieszkańców Buenos Aires jak i fanów spoza stolicy Argentyny na promocję jego książki Mi Piace, która miała tam premierę jakiś czas temu. Chcecie wiedzieć jak przebiegło spotkanie oraz małą galerię zdjęć z tego wydarzenia? Zapraszam do postu. Tym samym pragnę zachęcić do dalszych próśb polskich wydawnictw o wydanie tej oto książki. Myślę, że sprawa może być tym razem nieco ułatwiona, bo razem z wydaniem nowego serialu liczba jego fanów z każdym dniem wzrasta.
TŁUMACZENIE: W piątek, 22 kwietnia promocja mojej książki na Targach Książki w Buenos Aires. Zielony pawilon - stoisko 1016. Kto przychodzi?  


Spotkanie promocyjne w Argentynie Ruggero zapowiedział już jakiś czas temu i z wielkim entuzjazmem odliczał dni do spotkania. Myślę, że dla niego był to dość wyjątkowy moment, bo w końcu nieczęsto zdarza się, żeby zbierały się dla niego tłumy fanów, przychodzących tylko dla niego, chcąc dostać autograf oraz zdjęcie. Spotkanie tak jak napisał odbyło się 22 KWIETNIA NA TARGACH KSIĄŻKI W BUENOS AIRES. Na spotkanie z fanami przeznaczył trzy godziny: start planowany był na 18:30 czasu argentyńskiego i koniec o 21:30. Najwięksi fani Ruggero czekali już od wczesnych godzin. Ostatecznie nie było wielkich tłumów, jednak myślę, że dla prawdziwych Ruggeristas uczestnictwo tam było obowiązkowe. Oczywiście każdy mógł zakupić tam hiszpańskojęzyczne egzemplarzy książki Me gusta, dostać zdjęcie i podpis Włocha. Przypominamy, że oryginalna premiera we Włoszech odbyła się 3 lutego. Zaraz potem miała trafić na półki polskich księgarni z ramienia Domu Wydawniczego Rebis, jednak wydanie nie doszło do skutku, o czym pisaliśmy tu już wielokrotnie. W Argentynie i Urugwaju jednocześnie dotarła 1 grudnia 2015, jednak spotkanie promocyjne odbyło się dopiero teraz, w kwietniu, gdyż artysta był zajęty nagraniami do Soy Luny. Możliwe, że wkrótce odbędzie się także takie spotkanie w Urugwaju, jednak na razie nic nie jest potwierdzone. 


Jednocześnie chciałabym Was poinformować o PIERWSZYM KONCERCIE OBSADY SOY LUNY. Odbędzie się on tak jak wspomniałam we wstępie 15 maja na Moviestar Arenie w Santiago, w Chile. Będzie to specjalny koncert Radio Disney Vivo. Oprócz ekipy nowej Disney'owskiej produkcji razem z Ruggero na czele wystąpią: Rio Roma, La rey oraz Haash. Bilety były w sprzedaży poprzez portal Punto Ticket w dn. 28 marzec - 3 kwiecień i obecnie nie ma już możliwości kupienia biletów, jednak mamy nadzieję, że fani tam obecnie będą dawali nam na bieżąco relację z tego wydarzenia. Możemy spodziewać się, że Ruggero wykona tam największe hity z jego udziałem, tj. I'd be crazy, Siento czy Profugos. Movie Star Arena jest największą areną w Chile. Odbywają się tu nie tylko wielkie koncerty, ale także ważne rozgrywki sportowe. Tutaj także odbyło się kilka koncertów Violetta En Vivo oraz Violetta Live podczas pobytu w tym kraju.


MYŚLCIE, ŻE SĄ SZANSE, ABY RUGGERO POJAWIŁ SIĘ TAKŻE W POLSCE? 

8 komentarzy:

 1. Ja tam bym chciała, żeby był w Londynie

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Myślimy podobnie, bo ja to bym chciała w tym Londynie być xd ♥

   Usuń
 2. Anonimowy20:02:00

  Jasne ! Byłabym prze szczęśliwa ! Uwielbiam go <333

  OdpowiedzUsuń
 3. Anonimowy15:20:00

  słyszeliście plotki na jego temat że podobno zdradza cande z karol z soy luny bo sie na jakimś filmiku obściskiwali

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Anonimowy15:35:00

   ? Serio ? Daj link
   Ale na razie nie chce mi się w to wierzyć.Przecież Rugge jest jakby ,,za stary'' dla Karol ! No nie wiem ,ale myślę ,że coś może pokręciłaś.Obściskiwanie się to NIE TO SAMO co nasze domysły , chyba się n całowali nie ? Jednak myślę też ,że to normalne.Pracujesz z tą osobą i pewne jest to ,że się przywiążesz.
   Wątpię ,aby ta plotka była prawdą.

   Usuń
  2. Pewnie chodzi o filmik, w którym razem pozują do zdjęć. To nic takiego. Wiadomo, że na zdjęciach muszą się objąć, przytulić, ponieważ w serialu grają parę.

   Usuń
  3. Anonimowy17:14:00

   Racja Patty.Przecież Jorge i Martina też musieli pozować do zdjęć , przytulać się , objąć.Chociaż mieli swoje połówki.
   No cóż...Ale właśnie na tym polega gra aktorska.

   Usuń
 4. Jezu tak. ♡
  Ale prędzej umrę niż zostanie u nas wydana ta książka i zobaczę Rugge :')

  OdpowiedzUsuń

Dziękujemy wam za to że jesteście tutaj z nami!