9 paź 2016

[Na gorąco] Nowe informacje | Zmiana miejsca spotkania z Tini

NOWE INFORMACJE | ZMIANA MIEJSCA SPOTKANIA Z TINI. Teraz podnosić rączki, kto czuł się totalnie załamany, smutny i zły jednocześnie w momencie odwołania spotkania z Tini w warszawskiej Arkadii? Z pewnością wiadomość dla każdego fana lub osobie, której na tym zależało nie należała do najlepszych. Więcej o tym pisaliśmy w [tym] poście, jednakże mamy bardzo dobre wieści! Wynikły małe nieporozumienia, sami nie otrzymaliśmy dokładnych informacji do momentu, kiedy sprawy nie zechciało wyjaśnić Universal Music Polska, które zajmuje się promocją Tini w Polsce. W rozwinięciu znajdziecie nieco więcej informacji, bo tak jak już mówiliśmy, nic nie jest przekreślone, a wręcz przeciwnie. Sama Martina, dokładnie wczoraj potwierdziła, że zaraz po powrocie z Włoch, zamierza przyjechać do nas. A więc jak to dokładnie ma być? Czy spotkanie się odbędzie? Gdzie? Kiedy? 

WIADOMOŚĆ OD UNIVERSAL MUSIC POLSKA: WIADOMOŚCI OD TINI: Myślę, że zarówno wiadomości od Universal Music Polska, jak i od Tini są zrozumiałe: spotkanie 13 października w Arkadii zostało odwołane z przyczyn dokładnie nieokreślonych (prawdopodobnie problemy z lokalizacją), jednakże co idzie za tym, nikt nie powiedział, że jej przyjazd tutaj jest całkowicie odwołany. W przyszłym tygodniu dowiemy się więcej informacji, prawdopodobnie z nowym terminem/miejscem eventu. Bardzo nam przykro, iż wynikła taka sytuacja, jednakże nie mamy na nią wpływu i mamy nadzieję, że zostanie szybko rozwiązana, a my będziemy mogli cieszyć się pobytem Martiny w naszym kraju. Przypominamy także, że już od poniedziałku rusza oficjalna sprzedaż biletów na Got me started Tour w Niemczech oraz w Austrii. Mamy nadzieję, że już niedługo dowiemy się, gdzie odbędą się polskie koncerty. 

WYBIERALIŚCIE SIĘ NA SPOTKANIE? CIESZYCIE SIĘ, ŻE JEDNAK ODBĘDZIE SIĘ? 

12 komentarzy:

 1. Jej super mam nadzieje ze spotkanie odbędzie się w sobotę. Pozdrawiam całą redakcję dzięki wam pojadę bo zawsze wiem kiedy i gdzie.😊😄

  OdpowiedzUsuń
 2. Anonimowy18:33:00

  Błagam, niech przyjedzie kiedyś do Gdańska <3 <3 <3

  OdpowiedzUsuń
 3. Anonimowy22:23:00

  Wyobrażam sobie Złote Tarasy jako nowe miejsce spotkania z Tini.

  OdpowiedzUsuń
 4. Ja się ciesze.A ja sobie wyobrażam Bydgoszcz jako miejsce spotkania.Też mamy galerie i empik.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Anonimowy23:28:00

   W 40 miastach w Pl jest galeria i empik XD. Zmiana lokalizacji jest zmianą galerii nie miasta. Ja obstawiam blue city ponieważ złote tarasy są bardzo zaludnione wi3c nie byłoby mniejsca

   Usuń
 5. Mam nadzieje że Kraków

  OdpowiedzUsuń
 6. Mam nadzieję że zorganizują to w Weekend czy coś..

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Anonimowy15:44:00

   Z tego co wiem w sobote Tini jest w Niemczech

   Usuń
 7. Katowice lub Wrocław !

  OdpowiedzUsuń
 8. Anonimowy22:17:00

  Bydgoszcz!

  OdpowiedzUsuń
 9. Anonimowy13:20:00

  Trochę byłam zawiedziona tą informacją...Nie jechałabym ale szkoda mi wszystkich osób które już wszystko zaplanowały.Ehh...Jedynie mam śmiech z tego że Empik mówi, że spotkanie odwołała Martina ,a Tini mówi ,że nic o tym nie wiedziała ;'')

  OdpowiedzUsuń

Dziękujemy wam za to że jesteście tutaj z nami!