15 paź 2016

[Na gorąco] Rusza z promocją własnych piosenek! | Jorge Blanco [Aktualizacja1]

RUSZA Z PROMOCJĄ WŁASNYCH PIOSENEK! | JORGE BLANCO. Mimo ostatnich ataków ze strony fanów Jorge z powodu dosyć długiego oczekiwania na własną płytę oraz single, Jorge po raz kolejny przygotowuje dla nas niespodziankę, której efekty będziemy mogli usłyszeć i obejrzeć już dosłownie za kilka dni. Otóż ostatnie dni były dla naszego Meksykanina naprawdę intensywne, głównie ze względu na ostatnie próby przed wyjazdem do.. No właśnie, gdzie? Dokładnie do Nowego Jorku, gdzie zaprezentuje piosenki ze swojej nowej płyty. W przygotowaniach pomagał mu sam Sergio, czyli choreograf m.in serialu Violetta, teraz także Soy Luna. Chcecie wiedzieć, kiedy wystąpi i gdzie będziecie mogli go oglądać? Zapraszam do postu, bo szykuje się coś naprawdę gorącego. Zapewniam Was, że nowe kawałki mogą nas naprawdę bardzo zaskoczyć, zwłaszcza, że Blanco pracuje nad nimi od dobrych kilku miesięcy. 

[Aktualizacja1] Link do piosenki Jorge! 

ZAPOWIEDŹ: 

Jesteśmy bardzo szczęśliwy, że @JorgeBlancoG będzie częścią czegoś specjalnego (następna środa)!  

GDZIE MOŻEMY OBEJRZEĆ JORGE?  

Już w następną środę, 12 października, Jorge Blanco pojawi się jako gość specjalny w programie One Nacion. Jak mówią plotki oraz część wiarygodnych źródeł, Meksykanin zaprezentuje tam pod czujnym okiem Sergio i swojej ekipy, nową piosenkę z jego płyty. W tej chwili mamy do dyspozycji już mnóstwo fragmentów piosenek, które udostępniał nam m.in na specjalnych live'ach oraz piosenkę For nonbelivers (tłum. Dla niewierzących), którą napisał specjalnie dla swojej narzeczonej, Stephie, i zaprezentował podczas jednego z programów Top 5, oświadczając się jej wraz z ostatnimi wersami utworu (więcej klik i klik). W tej chwili nie mamy jeszcze do dyspozycji dokładnego streama, ponieważ nie znamy jeszcze dokładnej godziny emisji programu, jednakże jeszcze przed premierą, postaramy się zaktualizować post o dokładną godzinę oraz transmisję internetową na żywo. Bądźcie czujni, aby nie przegapić wielkiej premiery jego nowych kawałków! 

[Aktualizacja1] Piosenka Beautiful mistake już dostępna!


CZEGO SPODZIEWACIE SIĘ NA JEGO NOWYM ALBUMIE? 

6 komentarzy:

 1. Bożeeeeee juz tak bardzo nie moge doczekać sie chwili gdy będziemy mogli trzymać jego solową plyte w ręce ❤️❤️😭😭😍😍

  OdpowiedzUsuń
 2. No.Ja już chce jego płyte. Piosenki napewno będą fajne.

  OdpowiedzUsuń
 3. ja też chcę płytę Jorge

  OdpowiedzUsuń
 4. Wszystko będzie zajebiste. Ja to wiem

  OdpowiedzUsuń
 5. Ta piosenka to porażka

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Anonimowy21:18:00

   Czałbo dodać jeszcze że dla ciebie bo nie każdy ma te same zdanie co ty więc nie pisz że jest ogólnie zła tylko że dla ciebie!

   Usuń

Dziękujemy wam za to że jesteście tutaj z nami!