6 paź 2016

[Pod lupą] Kto z obsady niedługo odwiedzi Polskę?

KTO Z OBSADY NIEDŁUGO ODWIEDZI POLSKĘ? Z pewnością odwiedziny Polski przez obsadę Violetty to jedne z najpiękniejszych chwil w życiu, gdyż nie każdy ma możliwość wyjazdu za granicę na koncert czy spotkanie, a w takich momentach mamy ich na wyciągnięcie ręki. W dzisiejszym poście nieco powspominamy właśnie takie pobyty w Polsce oraz porozmyślamy, jakie są szanse przyjazdu w najbliższym czasie poszczególnych członków ekipy. Dobrze wiecie, że kilka dni temu potwierdzono oficjalne spotkanie z okazji podpisywania płyt w warszawskiej Arkadii - przy okazji zapraszamy do oficjalnego wydarzenia na facebooku klik - jednak uwierzcie nam, że prawdopodobnie odwiedzi nas jeszcze w tym lub nowym, 2017 roku więcej gwiazd światowego formatu. Jesteście gotowi na nieco wspomnień oraz plotek, które być może znajdą swoje odzwierciedlenie w rzeczywistości? Zapraszam..

MARTINA STOESSEL Martina Tini Stoessel odwiedziła nasz kraj już dwa razy: w marcu 2015 dając dwa koncerty Violetta Live w Łodzi oraz w sierpniu tego samego roku, razem z obsadą dając show w Warszawie oraz dwa w Krakowie. Jak wspomina w wywiadzie dla naszemiasto.pl po pierwszych koncertach i pierwszej wizycie w Polsce: Wczoraj miały miejsce dwa koncerty w Łodzi i naprawdę, nie przesadzę mówiąc, że: było to najlepsze miejsce, w którym mogliśmy zakończyć naszą trasę koncertową. W moich słowach nie ma ani cienia przesady, ponieważ podczas koncertu publiczność cały czas krzyczała, płakała, biła brawo i śpiewała razem z nami. Czułam ich wielkie wsparcie przez cały czas trwania wydarzenia. Wielu rodziców także przyszło ze swoimi dziećmi na koncerty, więc to nie było tylko show dla młodych, ale także dla ich rodzin. Muszę przyznać, że z 280 koncertów, które do tej pory zagraliśmy, koncert w Łodzi był jednym z najlepszych. Niewątpliwie możemy bez wahania powiedzieć, że w Polsce jej się podoba i do Polski chciałaby wrócić. Najbliższy jej przyjazd planowany jest na 13 października tego roku, jednakże jak się okazuje, prawdopodobnie po tym pobycie wróci do nas szybciej niż myślimy. Jak już wiecie, w 2017 szykuje swoją trasę koncertową. Jesteśmy niemal pewni, że turnee obejmie również Polskę (łącznie w Europie planowane jest 60 koncertów). Dzisiaj ogłosiła pierwsze koncerty w Austrii, Niemczech i Szwajcarii, możliwe, że na dniach ogłosi także te w Polsce. 

JORGE BLANCO Jorge Blanco, czyli nasz meksykański przystojniak, który Polskę odwiedził podobnie jak Martina Stoessel oraz reszta obsady, dokładnie dwa razy, jedynie z okazji koncertów w naszym kraju. Dokładnie dwa pobyty w Polsce wystarczyły, aby mówił o nas wiele podczas wielu live'ów, wywiadów (również za granicą) oraz w swoich filmikach na YouTubie. Co podobało mu się na shows w Polsce? Energia i to, że było tak wiele fanów. Tak strasznie dużo emocjonalnych, krzyczących fanów. Niesamowite było to, ze język polski i hiszpański są bardzo odległe od siebie, a nasi miłośnicy potrafili śpiewać piosenki po hiszpańsku. W wywiadzie dla Dzień Dobry TVN dodał również, że polscy V-lovers są znacznie starsi niż fani z innych krajów, co oczywiście dla nas było pozytywnym określeniem. Czy wróci tutaj?  Wielokrotnie wspominał, że chciałby tutaj wrócić i mamy szczerą nadzieję, że nadarzy się taka okazja. W tej chwili nie możemy jasno określić, jak szybko będziemy gościli go w naszym kraju, jednakże sądzimy, że po ostatecznym wydaniu całej płyty oraz zdecydowanie się na jego promocję za granicą, mamy duże szanse na jego odwiedziny. 

CANDELARIA MOLFESENasza wiecznie uśmiechnięta Argentynka, Candelaria Molfese, Polskę odwiedziła o raz więcej niż większość obsady: bo oprócz koncertów Violetta Live, przyleciała tutaj na dwa spotkania (w Warszawie oraz Krakowie) z okazji promocji jej debiutanckiej książki Mundo Cande. Nie wiem czy tylko ja mam takie odczucia, jednak czas, kiedy była u nas, wspominam naprawdę, ale to naprawdę pozytywnie, a czytając starsze wywiady mam łzy w oczach. Co powiedziała na nasz temat po spotkaniach? Zaskoczyła mnie liczba fanów. Na pierwszy koncert przyszło około 30 tysięcy widzów. Nie mogłam uwierzyć w to, że zyskaliśmy tak wielką popularność w tak odległym kraju. W końcu z Argentyny do Polski leci się aż 15 godzin, a jestem tu już trzeci raz. Niesamowite jest też to, że fanki tutaj umieją mówić i śpiewać po hiszpańsku, niektóre uczą się tego ze względu na Violettę. Była w szoku, kiedy zobaczyła tysiące osób, które przyszły tylko dla niej, aby ją spotkać, przytulić, zamienić kilka słów, dostać autograf. Właśnie wtedy obiecała powtórne przybycie, być może także z Ruggero. Kiedy to nastąpi? Śmiało mogę powiedzieć, że od czasu promocji Mundo Cande bardzo mocno zbliżyła się do Polski; niedługo zaczyna nagrywać własne single, więc mamy nadzieję, że odwiedzi nas już wkrótce. 

RUGGERO PASQUARELLI Czy tylko ja mam wrażenie, że był tu już 8948945454 razy, tymczasem w Polsce był jedynie raz? Tak, faktycznie, po jego okazywanej miłości dla polskich fanów, mogłoby się wydawać, że był już tu mnóstwo razy, jednakże odwiedził Polskę jedynie przy okazji dwóch pierwszych koncertów Violetta Live w Łodzi, gdyż potem odszedł, zrezygnował z projektu Violetty i podjął pracę nad nowym projektem Disney'a - Soy Luna. W niedawno przeprowadzonym wywiadzie wspomina: Hej moi fani w Polsce! Mam nadzieję, że zobaczymy się wkrótce, bo kilka razy byłem w Polsce i kocham to! Czy jest szansa na jego przyjazd? Tak, i to jaka! Otóż obsada serialu Soy Luna (wraz z Ruggero i Karol w rolach głównych), w 2017 rozpoczynają trasę koncertową. Serial w Polsce zyskał naprawdę dużą popularność, dlatego są ogromne szanse, że dotrą również tutaj. Rozumiem, że dla wielu przyjazd w takim składzie nie jest zadowalający, jednak dla chcącego nic trudnego. Poza tym, jakiś czas temu odłożono premierę Mi piace, dlatego też możliwe, że któregoś dnia produkcja się wznowi, a my być może będziemy go gościć na spotkaniach promocyjnych. 

DIEGO DOMINGUEZ ORAZ CLARA ALONSO Być może nie powinnam, ale nawet nie jestem w stanie rozdzielić tej cudownej pary: Diego Domingueza oraz Clara Alonso. W tej chwili pojawiają się dosłownie wszędzie razem i trudno znaleźć jakąkolwiek większą imprezę, na której pojawiliby się osobno. W Polsce pojawili się oboje dwa razy, mimo że Clara nie uczestniczyła w koncertach, można było zauważyć jej obecność na backstage'u oraz pod hotelem. Oboje swoje pobyty tutaj wspominają bardzo miło, Dominguez mówi: To były jedne z najlepszych koncertów, jakie kiedykolwiek widziałem i kiedykolwiek dałem. Mimo, że oboje nie realizują się w kierunku muzyki, ale bardziej w kierunku aktorstwa, zawsze widzimy szanse na kolejne odwiedziny. Być może kiedyś będą mieli chęci i okazję odwiedzić po raz trzeci na kraj. Trzymamy mocno kciuki, bo dobrze wiecie, że m.in oddałabym wszystko, żeby ponownie mieć taką okazję. 

FACUNDO GAMBANDE ORAZ ALBA RICO Kolejna dwójka, której nie miałam serca rozdzielić, czyli Alba Rico oraz Facundo Gambande, którzy mimo, iż nie są parą, tworzą doskonały duet. W Polsce bardzo dużo czasu spędzili razem, a fani nie szczędzili wręczania im plakatów ze słynnym paringiem: Falba. Jak wspomina pierwszy pobyt u nas Alba Rico? Mieliśmy naprawdę wysokie oczekiwania, bo wiemy, że mnóstwo ludzi z Polski śledzi nas w mediach społecznościowych. Wszystko jednak spełniło nasze oczekiwania, bardzo nam się podobało i nie możemy się doczekać aż wrócimy do Polski. Podczas ostatniej wizyty spędziliśmy też dzień w Warszawie na udzielaniu wywiadów z polskimi mediami. Było bardzo fajnie i naprawdę chcemy już znowu przyjechać. Czy wrócą tutaj? W tej chwili na pewno nie widzimy powodu, dla którego mogliby tu dotrzeć w celach służbowych, jednak kto wie, być może sami zdecydują się na przylot do Polski. 

SAMUEL NASCIMENTO I MERCEDES LAMBRE

Samuel Nascimento

Nie mogliśmy zapomnieć także o naszym blaco polaco, który w Polsce był dwa razy podczas koncertów Violetta Live oraz dwa razy podczas osobistych odwiedzin: w październiku oraz w sierpniu na Young Stars Festival. Zdecydowanie to jedna z osób, której Polska przypadła do gustu najbardziej i zapowiada, że wróci tu jeszcze nie raz. Podczas jednego z jego pobytów tutaj mówił: Jest niesamowicie. Bardzo się cieszę, że tu jestem. Jest czadresko! Wielokrotnie w wywiadach wspominał jak bardzo zaskoczyli go polscy fani i że czuje z nimi naprawdę silną więź. Myślę, że odwiedzi nas jeszcze nie raz. Korzystając z okazji, do tego podtematu dołączam również Mercedes Lambre, która razem z Samuelem w Polsce zdecydowanie poświęcili fanom naprawdę bardzo, ale to bardzo dużo czasu: wspólnie śpiewając, robiąc zdjęcia, rozdawając autografy, chodząc po mieście. Niestety nie jestem pewne czy Mechi kiedykolwiek jeszcze odwiedzi Polskę. Ostatnio w jednym z wywiadów wspomniała, że bardzo chciałaby, jednak realizując się w aktorstwie na razie nie widzimy większych szans na przybycie tu w celach służbowych. 

LODOVICA COMELLO 


Na koniec nie mogło zabraknąć także naszej ukochanej Włoszki, wielbicielki polskich pierogów! Mimo że Polski nie odwiedziła podczas trasy Violetta Live, ponieważ z niej zrezygnowała i wystąpiła jedynie w pierwszych trzech sezonach Violetty, Polska stoi w jej rankingu z pewnością na jednym z czołowych miejsc. To tutaj nagrała polsko-hiszpańską wersję piosenki Sin usar palabras/Bez słów z Szymonem Chodynieckim, była na promocji swojej płyty w maju 2015, na koncercie w czerwcu 2015, a także wystąpiła na Światowych Dniach Młodzieży w Krakowie w sierpniu tego roku. Czy tutaj wróci? Niewątpliwie, bo już na jesień wychodzi jej nowa, trzecia płyta, dlatego też prawdopodobnie jeśli będzie ją promować, odwiedzi też Polskę, bo jak sama mówi: czuje się tutaj naprawdę rodzinnie i na każdym kroku czuje miłość, którą dają jej fani. 

KOGO CHCECIE NAJBARDZIEJ ZOBACZYĆ PONOWNIE W POLSCE? 


11 komentarzy:

 1. Anonimowy16:59:00

  LODO!

  OdpowiedzUsuń
 2. Emmmmm...... Już wiem !
  Wszystkich i to w tym składzie :*

  OdpowiedzUsuń
 3. Anonimowy17:31:00

  Ruggero!

  OdpowiedzUsuń
 4. Anonimowy21:35:00

  Samuel był w Polsce pięć razy, nie cztery. Na koncerty w marcu i w sierpniu, w gimnazjum w Poznaniu 28 września, w październiku w Warszawie i w tym roku na YSF.

  OdpowiedzUsuń

Dziękujemy wam za to że jesteście tutaj z nami!