2 lut 2017

[Na gorąco] Samuel Nascimento w trasie | Pojedź na wycieczkę z Samuelem!

SAMUEL NASCIMENTO W TRASIE | CO Z PŁYTĄ W MY MUSIC? Rok 2015 oraz 2016 był zdecydowanie rokiem należących do wielkich odwiedzin Samuela Nascimento w naszym kraju. Jego przyjazdy, koncert Young Stars Festival na pewno należał do jednych z najbardziej emocjonujących wydarzeń w życiu fanów jak i w życiu Samuela. Każdy, kto obserwuje tego artystę na kontach społecznościowych, na pewno zauważył, że co jakiś czas dodaje zdjęcia z tego wydarzenia, mimo że minęło już kilka miesięcy, co tylko potwierdza naszą tezę, że podobało mu się i chętnie by tu wrócił. Dzisiaj jednak skupimy się na jego nowych projekcie, czyli mini-trasie po Argentynie, gdzie będzie brał udział w różnego rodzaju obozach czy spotkaniach, a także organizacji podróży razem z Samuelem do Disneylandu (tak, tak, także TY możesz znaleźć się wśród osób, które pojadą tam z tym Brazylijczykiem)! Nowy rok w życiu Samuela Nascimento zdecydowanie zapowiada się ciekawie. Już od początku lutego (a więc od wczoraj) rozpoczął miesięczną serię wydarzeń, w których weźmie udział. Pierwszorzędnie postanowił zająć się krajem, jakim jest Argentyna. W dniach 1-3 luty 2017 będzie uczestnikiem Caudal Camp 2017, czyli mini-obozu corocznie organizowanego w Buenos Aires dla młodzieży. Już 4 lutego zawita na spotkaniu na spotkaniu młodzieży, również w stolicy Argentyny. Kilka dni później, bo 10 lutego odbędzie się tzw. Kongres nastolatków roku 2017, 17 lutego kolejne spotkanie z młodzieżą, a w dniach 25-28 luty zagości na kolejnym obozie, tym razem Obozie Kościoła - Rzeka życia. Nie trudno zauważyć, że postanowił w pełni poświęcić się młodym ludziom i tym małym gestem, jakim jest jego pojawienie się w Argentynie umilić spędzony w argentyńskie wakacje czas. Wyżej również zamieściłam plan na luty, który Samuel umieścił na swoim instagramie (@samuelnascimento7).

Olá galera! Quem aí está animado para viajar comigo para a Disney??🏰🎡🎢🎆🎇 Imagina ir aos parques, tomar café da manhã, ir às compras e ainda aprender inglês, tudo junto comigo? Vamos nos divertir muito. Logo vou dar mais informações sobre como viver esse sonho. Enquanto isso sigam a @insidecomm, @americandreamsorlando, @dicasemorlando e @rodrigotadeu_ para ficarem por dentro de tudo. VAGAS LIMITADAS. #SONHOS ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ Hola chicos! Que aquí se anima a viajar conmigo a Disney ?? 🏰🎡🎢🎆🎇 Imagínese que vamos a los parques, a desayunar, ir de compras y todo eso aprendiendo Inglés,y haciendo lio conmigo? Lo vamos a pasar muy bien.! Pronto voy a dar más información acerca de cómo vivir ese sueño. Mientras tanto sigan el @insidecomm, @americandreamsorlando, @dicasemorlando y @rodrigotadeu_ para estar al tanto de las novedades. PLAZAS LIMITADAS. #SUENO ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ Hello guys! Who is there excited to travel with me to Disney??🏰🎡🎢🎆🎇 Imagine going to the parks, eating breakfast, shopping, and much more, all with me? We're gonna have a lot of fun. Soon I will give more information about how to live this dream. Meanwhile follow @insidecomm, @americandreamsorlando, @dicasemorlando and @rodrigotadeu_ to stay up to date with everything. LIMITED VACANCIES. #DISNEY
Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Samuel Nascimento (@samuelnascimento7)
Tłumaczenie: Cześć wszystkim! Kto byłby podekscytowany móc pojechać ze mną do Disney'a? Wyobraźcie sobie chodzić po parku, jeść śniadanie, robić zakupy i wiele więcej, wszystko ze mną? Moglibyśmy spędzić świetnie czas. Niedługo dam Wam więcej informacji, jak spełnić takie marzenie. Miejsca ograniczone. 

Drugą niespodzianką z jego strony jest zorganizowanie wycieczki do Disneylandu razem z Samuelem Nascimento. W tej chwili nie mamy jeszcze pełnych informacji, aczkolwiek możemy spodziewać się, że właśnie on planuje razem z osobami, które oznaczył we wpisie wyżej odbyć podróż razem z młodzieżą z całego świata. Nie mamy jeszcze pewności, jak to wszystko będzie wyglądać, jednakże jesteśmy pewni, że także WY będziecie mogli w tym wszystkim uczestniczyć z racji, że jakiś czas temu tweet ze wzmianką o planach opublikował w kilku językach, także w polskim. Musimy być naprawdę cierpliwi i czujnie obserwować konta Brazylijczyka. Jednocześnie chcę poinformować, że została opublikowana już lista artystów występujących na Young Stars Festival 2017 i niestety nie znalazł się na niej już w tym roku Nascimento. Mimo to, Remigiusz (organizator) wspomniał, że nadal pracują nad sprowadzeniem jeszcze jakiejś zagranicznej gwiazdy, dlatego jeszcze nie wszystko stracone. 

CHCIELIBYŚCIE POJECHAĆ NA WYCIECZKĘ DO DISNEYLANDU Z SAMUELEM? 

4 komentarze:

 1. Bardzo się cieszę że Samuel się tak rozwija i chce poświęcić młodzieży. To niesamowite, że chce zroganizować wycieczkę do Disneylandu razem z nim! Taka wycieczka to marzenie!

  OdpowiedzUsuń
 2. Anonimowy08:25:00

  Na ile ja rozumiem, to on może przyjedzie do Polski, będzie gdzieś obów, czy coś. I jakaś osoba wygra i pojedzie z nim do DisneyLand'a? A gdzie DisneyLand znajduje się?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Anonimowy10:56:00

   Francja / USA ale obstawiam że we Francji bd wycieczka

   Usuń
 3. Anonimowy16:01:00

  http://ihogwart.pl/uploads/files/reklama/odkryj-prawde2.png
  Zapraszam!!!

  OdpowiedzUsuń

Dziękujemy wam za to że jesteście tutaj z nami!