26 lut 2017

[Wywiad] Alba Rico | "Miałam kompleksy związane ze swoim wzrostem!"

ALBA RICO | "MIAŁAM KOMPLEKSY ZWIĄZANE ZE SWOIM WZROSTEM!". Alba Rico to odtwórczyni roli Naty w serialu Violetta. Mimo że nie jest o niej ostatnio zbyt głośno, zapewniam Was, że ciągle dynamicznie działa w swoim środowisku: chętnie udziela wywiadów, daje sesje zdjęciowe, podróżuje, a w wolnym czasie skupia się na dbaniu o swoją figurę. Właśnie dzisiaj (tj. 26 luty) obchodzi już swoje dwudzieste ósme urodziny. Z tej okazji zachęcam każdego z Was do napisania symbolicznego Wszystkiego najlepszego od fanów z Polski na jej kontach społecznościowych: Facebooku [klik], Instagramie [klik] oraz Twitterze [klik]. Także dzisiaj chciałabym zaprosić Was do relacji/tłumaczenia wywiadu Alby, którego udzieliła na początku lutego dla hiszpańskiej strony oraz kanału na YouTubie - La Garage TV. Dowiecie się tam m.in o tym, jakie kompleksy posiada, jaki styl życia preferuje, co lubi robić w wolnym czasie oraz jaka jest jej ulubiona emoji. Zapraszam..Nasza reporterka, Pitty Bernard i aktorka Alba Rico zasiadły razem, aby odpowiedzieć na 10 pytań, dzięki którym możemy dowiedzieć się więcej o dobrze znanej w Argentynie aktorce, która jest niesamowicie czarująca i utalentowana. Alba Rico Navarro, znana bardziej jako Alba Rico (ur. w Elda, Alicante, Hiszpania, 26 lutego 1989 roku) jest aktorką, piosenkarką, tancerką i modelką pochodzącą z Hiszpanii. Znana jest nam dzięki roli w serialu Disney Channel - Violetcie, gdzie grała Naty. Alba brała udział w muzycznych projektach, które zapoczątkowała Violetta. Pierwsza płyta została wydana w 2012 przez Walt Disney Records i nosiła taką samą nazwę, jak tytuł serialu. Druga płyta Cantar es lo que soy została wydana jeszcze w tym samym roku. Trzeci soundtrack, Hoy somos mas ruszył w 2013, a w 2014 wyszedł nowy album zatytułowany Gira mi cancion. W 2015 roku Disney wydał album z piosenkami z trzeciego sezonu Violetty pod tytułem Crecimos juntos.

Wywiad rozpoczął się gorącym przywitaniem ze strony Alby. Prowadząca, Pitty, od razu zadała pierwsze pytanie, dotyczące tego, od kiedy stało się dla niej jasne, że chce być tym, kim jest teraz; czy to było już za czasów szkolnych, natomiast ona stwierdziła, że jasne dla niej stało się to już w bardzo młodym wieku - miała wtedy tylko 4 lata. Następnie wspomniała, że jedną z dziwnych rzeczy, które robi i chce powiedzieć swoim fanom to fakt, że uwielbia wyszukiwać na portalach społecznościowych swoich fanów, poznawać ich, oglądać ich profile. Jej marzeniem jest nadal robienie tego, co robi teraz, ale także pragnie dużo podróżować i poznawać świat. Preferuje zdrowe rzeczy, dlatego w pytaniu o wybór między burgerem a sałatką niemal od razu odpowiedziała, że woli sałatkę. Uważa, że zmieniłaby wiele rzeczy na świecie, bo wiele rzeczy wymaga poprawy. W dzieciństwie miała bardzo dużo kompleksów, m.in ten związany z jej niskim wzrostem, aczkolwiek z czasem przestały aż tak bardzo na nią wpływać. W jej ciele najbardziej podobają jej się nogi i sądzi, że są bardzo sexi. Jej ulubioną piosenką na ten moment jest ta pod tytułem Berlin, głównie ze względu na sytuację, w której ją usłyszała. Ceni bardzo osoby sławne, utalentowane, które mimo wszystko zachowują swoje życie prywatne, a fani nie wiedzą, z kim się spotykają, kto jest ich drugą połówką. Między wyborem osobą atrakcyjnej i biednej, a bogatej, ale brzydkiej, odpowiedziała, że wszystko zależałoby od charakteru tej osoby. Dała znać także o tym, że jest na diecie i uwielbia używać emoji w pisaniu różnych wiadomości - zdarza jej się zastępować różne wyrazy emotikonami.
A WY ZŁOŻYLIŚCIE JUŻ ŻYCZENIA ALBIE? DOWIEDZIELIŚCIE SIĘ CZEGOŚ NOWEGO?

3 komentarze:

  1. Świetny wywiad! Alba rzeczywiście ma świetne nogi :D Wspólczuję jej tego że miała kompleksy dotyczące wzrostu ale teraz jest taka słodka jako taka niska ♥

    OdpowiedzUsuń
  2. Małe jest piękne, ok? Jeszcze nie złożyłam życzeń, chce się bardziej rozpisać i potrzebuję więcej czasu.

    OdpowiedzUsuń
  3. Ten komentarz został usunięty przez autora.

    OdpowiedzUsuń

Dziękujemy wam za to że jesteście tutaj z nami!