9 lis 2015

[Ciekawostka] Wielka rocznica!


WIELKA ROCZNICA! 09 listopada wydawałby się spokojnym dniem nic nie znaczącym dla Vlovers, lecz jednak tak nie jest... Sięgając pamięcią aż 3 lata wstecz można dowiedzieć się sporo rzeczy. Ten dzień był bardzo ważny w każdym z kolejnych roków, zarówno dla obsady jak i samej Martiny Stoessel. O co chodzi? Przekonajcie się ;) 

Pierwszy rok, który nasuwa się na myśl to 2012, jak dawno nie prawda? Szybko leci ten czas. W tym roku właśnie obsada serialu rozpoczęła kręcenie serialu, ale również dała jeden z pierwszych ważniejszych koncertów? Gdzie i dla kogo?


Koncert na żywo dla Radio Disney! Pamiętacie ten filmiki, które z wielkim przejęciem oglądaliśmy na kanale Youtube? Poniżej możecie pooglądać je sobie ponownie, kręci się łezka w oczach, co? 


Płynie, czas i mija rok, nadchodzi 2013, pamiętacie co się wtedy wydarzyło? Czy było coś wartego uwagi? Ależ oczywiście, że tak! Violetta rusza w trasę po Ameryce Południowej, później po Europie z Violetta En Vivo (wyjątkowe we Włoszech nazwano Violetta Il Concierto). A pamiętacie, gdzie odbył się wtedy koncert? W kraju jednego z głównych bohaterów i ulubieńców serialu! 


Jaka nazwa nasuwa się wam na myśl? Jasne, że Meksyk! Wtedy obsada dawała swój koncert w Meksyku! Przypomnijmy sobie choć trochę jak to było ;)

Lecz czas mija nieubłagania, nadchodzi kolejny rok, 2014! Tutaj wielkie zaskoczenie, chodzą pogłoski, że również tego dnia Martina dostała zaproszenie, aby ponownie pojawić się w Radio Disney, lecz niestety do tego nie doszło, Tini powoli nabiera skrzydeł i jest gościem w występach Valerii Lynch w Gran Rex!


Tutaj dla porównania Tini przed koncertem 09 listopada 2012 roku dla Radio Disney w Luna Parku oraz 09 listopada 2014 roku przed koncertem Valerii Lynch, w którym wystąpiła.
2015! A co dzisiaj? Dzisiaj drogi obsady serialu trochę się rozeszły. Koncerty i wielka międzynarodowa trasa Violetta Live zakończyła się niestety 1 listopada bieżącego roku, niektórzy wrócili do swoich domów inni natomiast przenoszą się na stałe do Buenos Aires. Lecz niektórzy mają zobowiązania i plany na przyszłość. Tini, Jorge, Mechi i Clara nagrywają aktualnie w Sycylii film dla Disneya, w którym Martina wychodzi jako Tini i solistka.A wszystko to wydarzyło się dokładnie 09 listopada kolejno, co rok. Jak wam się podoba post, pamiętaliście o tym wszystkim? Czy jednak pamięć nieco zawodzi ;) 

11 komentarzy:

 1. Anonimowy17:53:00

  Aniu, napisałaś ,, Tini, Jorge, Mechi i Angie "

  OdpowiedzUsuń
 2. Osoba powyżej ma rację. Aniu napisałaś Angie, a sama preferujesz mówienie po imieniu o członkach obsady, ale rozumiem, że się zagapiłaś.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zgadza się, zagapiłam się :] już poprawione, dzięki za uwagę :3

   Usuń
 3. Jestem z nich taka dumna'

  OdpowiedzUsuń
 4. Anonimowy18:41:00

  Wow <3 Nawet nie uświadomiłam sobie jak ten czas szybko leci! Pamiętam jeszcze jak oglądałam 1 sezon "Violetty" :)
  Zapraszam na mój blog na którym znajdują się wszystkie informacje dotyczące głównie produkcji Disneya, jednak na moim blogu każdy znajdzie coś dla siebie :)
  Zapraszam! http://wszystkoomartiniestoessel.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 5. http://disneybajecznyswiat.blogspot.com/?m=1

  OdpowiedzUsuń
 6. Super post 😍😘 mogła byś tak robić z każdym dniem w którym były by jakieś wydarzenia

  OdpowiedzUsuń
 7. Anonimowy15:35:00

  Ale ta Srini jest brzydka wygląda jak anorektyczny koń .

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. *Tini
   Jest chuda i już przynajmniej nie jest jak ty ;) Pozdro dziękuje i dowidzenia

   Usuń
 8. Suuper post :)
  Te 3 lata minęły w oka mgnieniu. Violetta para siempre ♡
  Simplementetinistoesselpl.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń

Dziękujemy wam za to że jesteście tutaj z nami!