24 lis 2015

[Z życia aktorów] Ruggero w nowej roli i nowościu w życiu Cande


Rozejście się naszej obsady było do przewidzenia. Teraz na blogu będą pojawiać się posty z nowościami z życia aktorów serialu. Ostatnio pytacie o dwójkę ze zdjęcia powyżej, tak więc zajrzyjmy do nich. Dzisiaj sprawdźmy jakie zmiany koniec projektu ,,Violetta'' przyniósł artystom takim jak Candelaria Molfese i Ruggero Pasquarelli. Czy nie dzieli ich odległość? Jaka jest ich relacja? Czy spotykają się ze znajomymi? Jak Włoch radzi sobie na planie telenoweli ,,Soy Luna'' i co Rudowłosa porabia w wolnym czasie? Zapraszam!


CANDELARIA

Nasza Rudowłosa aktualnie odpoczywa. W wolnym czasie spotyka się ze znajomymi oraz więcej czasu poświęca na swój blog. Jak wiemy, nie szczędzi czasu dla swojej rodziny. Jednym słowem Candelora odpoczywa po trasie koncertowej i zbiera siły na swój nowy projekt, o którym na razie nie chce zbyt dużo powiedzieć. Skoro już przy niej jesteśmy, to odpowiem na pytanie z Aska, które pojawia się dość często. Jak na razie nie mamy żadnych informacji co do dzieła literackiego panny Molfese na polskich półkach sklepowych. Mimo to, fani dzielnie walczą i błagają wydawnictwa o przetłumaczenie książki. Pozostaje nam trzymać kciuki. Przypomnę, iż w Warszawie Cande przyznała, że pragnie abyśmy mogli przeczytać jej utwór oraz spotkać się z nią na podpisywaniu książek. Nie pozostaje nam nic, tylko czekać. RUGGERO W SERIALU ,,SOY LUNA''

Pan Pasquarelli zakończył przygodę z fioletowym serialem szybciej niż większość jego znajomych oraz jego druga połówka. Po 1/3 części trasy koncertowej kończącej serial Rugg zostawił ten projekt i wziął udział w nowym, dużym i owocnym przedsięwzięciu Disneya. Jak sobie radzi? Z jego kont społecznościowych wnioskuję, iż artysta szybko odnalazł się na planie i znalazł tam wielu znajomych. Aktualnie plusem jest także fakt, iż Rudowłosa powróciła do Argentyny i spędzają wspólnie wieczory. Rola Włocha w serialu będzie jedną z głównych. Telenowela ma być przepełniona miłością, muzyką i problemami nastolatków. Motywem przewodnim są rolki. Jakkolwiek to brzmi, projekt zapowiada się naprawdę owocnie. Ruggero często wychodzi na różne gale, w celu reklamowania swojego przyszłego projektu. Mimo natłoku obowiązków pan Pasquarelli poświęca sporo czasu swojej dziewczynie, czym dzieli się z fanami.
ZWIĄZEK

Nasza Ruggelaria ma się dobrze. Odkąd młodzi mieszkają razem są jeszcze szczęśliwsi niż dotychczas, a przynajmniej tak to wygląda z naszej perspektywy. Kwestią, która zastanawia fanów jest potencjalna zazdrość Candelory o Karol Seville. Prawdą jest, iż młoda piosenkarka często wyjeżdża gdzieś z Ruggiem, a ich znajomość na planie jest dość ścisła. Mimo to Argentynka bardzo ufa swojemu partnerowi, a on jak widać nie daje jej powodów do niepokoju. Swoją młodszą koleżankę traktuje bardzo ciepło, lecz i tak na pierwszym miejscu stawia pannę Molfesę. W końcu to z nią mieszka i spędza swój wolny czas. Najlepszy przykład to ostatnia podróż tej trójki do Nowego Yorku. Podsumowując - Cande odpoczywa, a Rugg dzielnie pracuje. O nowościach będziemy informować na bieżąco.


Film zamieszczony przez użytkownika Disney Channel LA (@disneychannel_la)
4 komentarze:

 1. KOCHAM KOCHAM KOCHAM KOCHAM RUGGELARIĘ ❤ MOJA ULUBIONA PARA 😍

  OdpowiedzUsuń
 2. Ah... Wydaje mi się... , że Soy Luna będzie miała podobne przedsięwzięcie jak Violetta... Może nie tak gigantyczne jak sama Violetta jednakże... Wydaje mi się, że Disney znowu nas nie zawiedzie

  OdpowiedzUsuń
 3. Dobrze, że Ruggelaria sobie supcio radzi. Tyle łez wylanych przy zakończeniu trasy, które nie poszły na marne. Cande jest na zasłużonym urlopie, w końcu kochana się trochę napracowała. A Rugg... Ah... Będzie to nie lada luksus zobaczyć go znowu na ekranie :) życzę powodzonka ;)
  P.S. Asieńka genialny pościk 👌

  OdpowiedzUsuń
 4. Nie rozumiem, dlaczego piszecie, że mają dobrze się mają? Skąd wiecie o nich to, czego oni o sobie nie wiedzą? Poprawnie brzmiałoby to "sugerując się zdjęciami, mają się dobrze.". Wkurza mnie to myślenie, że wie się wszystko o życiu aktorów. Jest to dla mnie przytłaczające. No chyba że Molfese napisała na tym swoim blogu, że nie kłócą się od 9 dni, wow! Dlaczego ja teraz o tym piszę?Bo nie stwierdzacie faktów, stwierdzacie możliwe błędy. Nie wiecie, czy Candelaria jest zazdrosna czy nie, jak Ruggero traktuje tą młodą.. nic nie wiecie, a chcecie na siłę udowodnić, że wiecie i to wszystko.

  OdpowiedzUsuń

Dziękujemy wam za to że jesteście tutaj z nami!