28 lis 2015

[Podsumowanie] Nagrania do Tini - nowe życie Violetty | Sycylia

NAGRANIA DO TINI - NOWE ŻYCIE VIOLETTY | SYCYLIA. Każdy, kto choć w małym stopniu śledzi poczynania obsady Violetty, w szczególności Clary Alonso, Martiny Stoessel, Mercedes Lambre czy też Jorge Blanco, którzy są aktorami w najnowszym filmie, który będzie miał swoją premierę już w maju następnego roku wie, że od niemal początku października ruszyły nagrania do Tini - nowe życie Violetty. Przez ten okres nagrywali głównie na Sycylii, a także w Argentynie. Myślę, że dzisiaj nadszedł czas, aby podsumować ten spory okres czasu, zwłaszcza, że teraz najprawdopodobniej przenieśli się już w głąb Włoch, by nagrać kolejne sceny. Co już wiemy? Co prawdopodobnie zostało już nagrane? Co czeka jeszcze do nagrania? Zapraszam do postu, w którym choć trochę spróbujemy odkryć tajniki nowej produkcji...
Nagrania do nowego filmu Tini - nowe życie Violetty, o którym przeczytacie [tutaj] i [tutaj] oraz o obsadzie [tu]. Nagrania rozpoczęły się już 5 października, jednak nie nie trwały zbyt długo ze względu na zobowiązania artystów w trasie Violetta Live i skończyły jeszcze przed 19 października, kiedy obsada powróciła na wielką scenę. Wtedy nagrywano sceny głównie z udziałem Jorge, Martiny oraz Mercedes, podczas gdy oni koncertowali w następnym okresie czasu planowano nagrać sceny bez ich udziału. Po finale turnee 1 listopada wyruszyli ponownie na Sycylię, aby nagrywać dalej. Podsumujmy najpierw okres pierwszych tygodni nagrań, który z pewnością był trudny dla ekipy, ponieważ doszło wiele nowych osób, które musieli poznać. Osobiście uważam, że był to podstawowy krok w kierunku tego, aby swobodnie czuć się na planie. Jak widzimy na zdjęciu niżej, Martina ma dość specyficzny wygląd. Juan jakiś czas temu w wywiadzie (reżyser filmu) wspomniał, iż w amfiteatrze na Sycylii będą nagrywali finałową scenę do filmu. 
Możemy spekulować, że za nami jest już scena, gdzie Violetta szuka Leóna na łódce, jednak wpada w skały i jej życie jest zagrożone. Głównie wnioskujemy to po zdjęciu Tini, gdzie ma zmoczone włosy, więc prawdopodobnie podczas nagrań miała styczność z wodą, choć i to nie jest do końca potwierdzone, ponieważ sami możemy zauważyć, że często dodają fotki podczas pobytu na plaży. Na innym widać także kadr na statku. Właściwie słoneczna Sycylia aż prosi o to, aby nagrać sceny na świeżym powietrzu. Najprawdopodobniej będzie ich bardzo dużo, tak jak wspomniano właśnie na tej wyspie zostanie nagrana większa część filmu, ale oprócz tego miejsca, także w Argentynie, Hiszpanii i we Włoszech. Będąc przy temacie Argentyny - Martina wybrała się tam aby nagrać kilka kadrów. W tym czasie spotkała się także z Peterem Lanzanim i prawdopodobnie tam, spotkała się z Angelą Moliną, która w filmie zagra dyrektorkę studia dla młodych artystów. 
 


Prawdopodobnie do reszty dołączyła także nowa obsada, którą widać między innymi na zdjęciach poniżej. Z tego co wiemy będą tancerzami, którzy wystąpią w grupowych piosenkach. Niestety nie znamy więcej informacji na ten temat, jednak wiemy, że film będzie mocno związany z muzyką (jednak nie musical!) i zostanie nagrana m.in scena imprezy na plaży, aczkolwiek trudno stwierdzić czy została już nagrana, ponieważ zdjęcia z plaży pojawiały się głównie z wypoczynku obsady, a więc nie możemy stwierdzić czy wtedy także reżyser wraz z ekipą postanowił coś tam nagrać. Natomiast po zdjęciach możemy stwierdzić z kim będzie miała związek dana postać. Bardzo prawdopodobne, że postać Ludmiły będzie mocno związana z bohaterem granym przez Riddera van Koottena oraz Pasquale di Nuzzo, znów Martina prawdopodobnie wraz z Adrianem Salzedo oraz Baetrice Arnana. 

Bezpośredni odnośnik do obrazka

Bezpośredni odnośnik do obrazka
Bezpośredni odnośnik do obrazka


Bezpośredni odnośnik do obrazka

Bezpośredni odnośnik do obrazka

Nadal jednak nie znamy szczegółów dotyczących filmu od samej obsady. Od tego czasu jest po prostu cisza, jedyną podpowiedzią są zdjęcia, jednak mamy nadzieję, że już niedługo dowiemy się czegoś więcej. Przed nami jeszcze prawie miesiąc ciężkiej pracy na planie. Teraz obsada znajduje się we Włoszech, prawdopodobnie w okolicach wulkanu Etna. Nagrania planowane są planowane do 20 grudnia, czyli zakończone zostaną jeszcze przed świętami Bożego Narodzenia. Według planów Juana (reżysera) zostanie nagrane kilka kadrów jeszcze w Hiszpanii (Kadyks). Co będzie dalej? Zobaczymy. Wystarczy bacznie obserwować profile obsady. Kto nie może się doczekać? 

17 komentarzy:

 1. Czekam na to z niecierpliwoscią!
  LL

  OdpowiedzUsuń
 2. Anonimowy16:22:00

  Co z nominacjami blogów?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Anonimowy17:35:00

   No właśnie

   Usuń
 3. Yyy...nwm co mam o tym myśleć,z jednej strony bardzo się ciesze ze obsada nagrywa Violettowy film,że powstaje kontynuacja naszej telenoweli,a z drugiej strony wydaję mi się ze nagrywanie tego filmu jest bezsensowne bez większąści członków serialu.Wiem że aktorzy chcą zacząć nowe projekty i tak dalej ale ja nie umiem wyobraźić sobie innej paczki.
  Moje zdanie


  Ps:Kiedy dojdzie nagroda z konkursu fioletowy szkic?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Przecież to było dawno, dawno temu! Jeszcze jej nie dostałaś?

   Usuń
  2. Anonimowy22:42:00

   Ja tak samo bez nich to nie będzie ta sama Violetta :((

   Usuń
  3. Nie jeszcze nie dostałam!

   Usuń
  4. Anonimowy14:40:00

   Również byłam zwycięzcą konkursu tutaj i mi przyszło kurierem jakoś zaraz po wynikach. Zazwyczaj jak ktoś nie odbierze to potem przepada, może akurat cb nie było :)

   Usuń
  5. Nagroda została wysłana już dawno, a dlaczego nie doszła, nie mam pojęcia. W każdym razie skontaktuj się z nami. :)

   Usuń
  6. Ale ja nie dostalam nawet i -mail

   Usuń
 4. Na tym zdjecu tini z mokrymi wlosami jak sie przyjrzymy to widac sprzety szpitalne

  OdpowiedzUsuń
 5. Na tym zdjecu tini z mokrymi wlosami jak sie przyjrzymy to widac sprzety szpitalne

  OdpowiedzUsuń
 6. Nie zabijcie mnie, że znów jako już nie wiem która osoba oto pytam, ale.. dlaczego w tytule jest "TINI"? XD

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Anonimowy14:38:00

   Tego dowiemy się zapewne dopiero w maju. Sądzę, że to wszystko będzie wizją Tini xd

   Usuń
  2. W takim wypadku chcę jsszcze "Mechi - nowe życie Ludmily", dlaczego takiego nie zrobią? ;-;

   Usuń
  3. Jejuu, nikt nie będzie patrzył na twoje zachcianki xD
   Już wszyscy wiedzą, że tak baaardzo nie lubisz Tini, nie musisz tego pokazywać wszędzie, gdzie jest tylko taka okazja (post, gdzie znajduje się słowo "Tini") :) To trochę wkurzające, ale okey :) Raz powiedziałaś, okey :)

   Usuń
  4. Nie wiem dlaczego sądzisz że w tym komentarzu chcę to zaznaczyć. Główny komentarz - po prostu nie wiedziałam i chciałam zapytać. Odpowiedź - jeśli jest tak, że to będzie jej wizja, to napisałam, że chciałabym zobaczyć wizje Mechi. A więc... skąd taki wniosek?

   Usuń

Dziękujemy wam za to że jesteście tutaj z nami!