27 lis 2015

[Głosowanie] Premium Awards

Od zaledwie kilku godzin, na portalu społecznościowym Twitter, można zauważyć kolejne głosowanie na nasze dwie fioletowe artystki, o dziwo nie konkurują ze sobą, zatem uważam, że można pomóż sobie nawzajem. Więcej w rozwinięciu posta. 

Tak wyglądają kategorie: #ArtistaAmericanoDelAño, #ArtistaLatinoDelAño, #ArtistaEuropeoDelAño, czyli po kolei: Amerykański Artysta Roku, Latynoski Artysta Roku, Europejski Artysta Roku, jedynie w dwóch ostatnich nominowane są? Tłumaczenie: Czwórka nominowanych #ArtistaLatinoDelAno #PremiumAwards. @TiniStoesse @laliespos @JBALVIN @somosCD9. 

Tłumaczenie: Czwórka nominowanych #ArtistaEuropeoDelAno #PremiumAwards. @lodocomello @AbrahamMateoMus @pabloalboran @enrique305.

Jak głosować?
Należy w swoim tweecie umieścić poszczególną kategorię (#ArtistaAmericanoDelAño, #ArtistaLatinoDelAño, #ArtistaEuropeoDelAño) dodać #PremiumAwards oraz oznaczyć odpowiedniego artystę. Poniżej macie przykład jak głosować na obydwie artystki na raz w dwóch różnych kategoriach, uważam, że możemy sobie nawzajem pomóc: Co o tym sądzę?
Niestety nie jestem zbyt przekonana do tego magazynu, kompletnie go nie znam, a strona na Twitterze nie powala, nie ma tam jakichkolwiek ogólny informacji o czasopiśmie, ani również o terminie jego zakończenia, Powiedziałabym, że to pic na wode, albo sposób na wypromowanie magazynu bądź ktoś chce konto wypromować. 7 komentarzy:

 1. Ale każdy głos to większa szansa na wygraną Tini lub Lodo :)
  LL

  OdpowiedzUsuń
 2. A to się liczy (Lodo Love) 😂

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja cieszę się z każdego sukcesu :) Nawet, jeśli to sposób na promowanie jakiegoś profilu na TT, to możemy pokazać siłę Tinistas i Lodofanaticas.
   Całuję!
   LL

   Usuń
 3. Kidy dojdzie do mnie nagroda z konkursu fioletowy szkic???????????????????

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Anonimowy19:18:00

   Oni milczą na ten temat. Pewnie liczą, że w końcu odpuścicie i w ogóle nie wyślą tych nagród.

   Usuń
  2. a ja się tyle nastaralam

   Usuń
  3. Czy możesz przestać Paulina????
   .Większość wierzy im a nie tobie i myśli że jesteś poprostu oszustką.

   Usuń

Dziękujemy wam za to że jesteście tutaj z nami!