9 sty 2017

[Na gorąco] Pierwsze odcinki "Dance dance dance" z Dielari za nami! [Aktualizacja]

PIERWSZE ODCINKI "DANCE DANCE DANCE" Z DIELARI ZA NAMI! Jakiś czas temu informowaliśmy Was o pojawieniu się na antenie włoskiej telewizji nowego programu muzyczno-tanecznego noszącego nazwę Dance dance dance, w którym występują Diego Dominguez oraz Clara Alonso, para, która zaistniała dzięki produkcji Disney'a - Violetcie. O programie pisaliśmy w poście [tutaj]. Dokładnie 21 grudnia premierę miał pierwszy odcinek, który niewątpliwie wywołał wiele emocji wśród najwierniejszych fanów, którzy zdecydowali się go obejrzeć. Do jakiej piosenki zatańczyli Diego oraz Clara oraz czy ich występ zagwarantował im udział w następnym odcinku? Jeśli nie mieliście okazji obejrzeć programu, zapraszam do postu, gdzie znajdziecie małe podsumowanie pierwszego oraz drugiego odcinka oraz odtwarzacz, gdzie będziecie mogli go obejrzeć. Wstępnie planuję, żeby post aktualizować o każdy nowy odcinek, abyście mieli wszystko w jednym miejscu, dlatego też uważnie przeglądajcie nowe aktualizacje wpisu, które będą pojawiały się na stronie głównej.

[Aktualizacja1] Skrót odcinka trzeciego, Dielari tańczy do piosenki Love yourself


ODCINEK 1

Tak jak zapowiadaliśmy, Dance dance dance miało swoją premierę 21 grudnia, jeszcze przed świętami Bożego Narodzenia, na włoskim kanale Fox Life Italia o godzinie 21:20 naszego i zarazem czasu we Włoszech. Diego Dominguez w pierwszym odcinku zaskoczył nas występem w ciemnych okularach i skórzanych spodniach do piosenki Uptown Funk Bruno Marsa, znów Clara Alonso zaprezentowała się w utworze Beyonce z jej najnowszej płyty, dosłownego hitu muzycznego noszącego nazwę Lemonade. Jurorom bardzo podobał się ich występ, byli wprost zaskoczeni, tak samo jak my. Prawdopodobnie po włączeniu odpowiedniej wtyczki w ustawieniach przeglądarki, ich występ możemy obejrzeć [tutaj]. Niestety niewiele osób zechciało nagrać występ artystów, jednak wszystko możemy uważnie prześledzić pod hashtagiem na twitterze #TeamDielari. 


ODCINEK 2

Tak jak zapowiadano, nowe odcinki pojawiają się co środę, dlatego też kolejny miał miejsce 28 grudnia o tej samej godzinie. Tym razem Clara i Diego pojawili się w wykonaniu Bad z repertuaru Michaela Jacksona. Jurorzy ocenili ich jako naprawdę silną parę, również bardzo stylową, skoncentrowaną na swoich krokach, jednakże jak zauważyli, w pewnych momentach są zbyt bardzo skupieni, przez co choreografia nie przekazuje w pełni emocji. Mimo komentarzy jurorów, Dielari nie ma zamiaru się poddać, ale dać z siebie jeszcze więcej. To jak im pójdzie dalej, musimy śledzić w następną środę na kanale Fox Life Italia. Na chwilę obecną, po dwóch odcinkach, Diego i Clari znajdują się na drugim miejscu z ilością 44 punktów, które dzieli ich o 2 punkty od miejsca pierwszego, na którym usytuowali się Claudia i Max. 


ODCINEK 3


Dokładnie 4 stycznia przyszedł czas już na trzeci odcinek programu, w którym biorą udział Clara Alonso oraz Diego Dominguez. Po drugim odcinku zajmowali drugie miejsce z punktacją 44 punktów. Tym razem zaprezentowali się w całkiem odmiennym od tych, które prezentowali w poprzednich odcinkach utworze. Było to Love youself Justina Biebera. Na pewno większość z nas i lubi tę piosenkę oraz jak się okazuje, jury także szczególnie przypadła do gustu. Nietypowa choreografia (głównie na łóżku) naszej tanecznej pary zyskała łącznie 22,5 punkta, przy czym największa ilość punktów po nich wynosiła 21 punktów, dalej 19 i 17,5 punkta. Jeśli nie mieliście okazji obejrzeć odcinka, zachęcamy do przejrzenia hashtagu #TeamDielari na Twitterze, gdzie wielu fanów udostępniło krótkie fragmentu występu oraz scen zza kulis. Mocno trzymamy kciuki w następnych odcinkach i oby tak dalej!

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Dance Dance Dance (@dancedancedanceitalia)
TRZYMACIE KCIUKI ZA DIELARI?

5 komentarzy:

 1. Gdzie obejrzę występ z drugiego odcinka?

  OdpowiedzUsuń
 2. Podpinam sie pod komentarz Billiego :D

  OdpowiedzUsuń
 3. Anonimowy22:42:00

  Ja trzymam kciuki za moich kochanych

  OdpowiedzUsuń
 4. Anonimowy18:44:00

  w drugim odcinku występował tylko Diego także

  OdpowiedzUsuń
 5. Anonimowy18:45:00

  btw przetlumaczycie najnowszy wywiad z dielari?

  OdpowiedzUsuń

Dziękujemy wam za to że jesteście tutaj z nami!