20 sty 2017

[Na gorąco] Ruggero pisze własną piosenkę do Soy Luny!

RUGGERO PISZE WŁASNĄ PIOSENKĘ DO SOY LUNY! O tym, że Ruggero Pasquarelli, aktor Soy Luny grający główną rolę Matteo Balsano zdecydował się napisać i udostępnić autorską piosenkę w serialu pisaliśmy już jakiś czas temu [tutaj]. Już dzisiaj wiemy nieco więcej, niż tylko o samym fakcie, że taka sytuacja będzie miała miejsce. Niewątpliwie, oprócz aktorstwa nieodłączną częścią jego życia jest również śpiewanie, a wielu z Was na pewno ucieszyłoby się, gdyby w przyszłości wydał swoją solową płytę. Obecnie działa na planie drugiego sezonu serialu Soy Luna, na którym zresztą pojawi się także Martina Stoessel, co jest wiadomością z ostatniego dnia i ma okazję nagrywać własnie ten kawałek. Emocje mu towarzyszące niezaprzeczalnie są ogromne. W końcu piosenka, którą usłyszymy będzie być może fragmentem tego, co zobaczymy za jakiś czas być może na jego solowym krążku. Zapraszam do rozwinięcia, gdzie dowiecie się nieco więcej na ten temat..
Pierwsze wzmianki o tym, że Ruggero wyda swój solowy kawałek jako piosenka do drugiego sezonu Soy Luny pojawiły się jeszcze w te wakacje w sierpniu. Wtedy oznajmił na swoich portalach społecznościowych, że jest niesamowicie szczęśliwy móc spełnić jedno ze swoich marzeń - wydać własną piosenkę. To właśnie ekipa Disney'a zgodziła się na to, aby utwór napisany przez niego znalazł się na trackliście piosenek do nowego sezonu serialu, w którym gra. Przez długi czas sprawa pozostała nietknięta, przynajmniej z naszego punktu widzenia. Dopiero 18 stycznia po prawie sześciu miesiącach ciszy Ruggero ponownie powrócił do działania. Początkowo wspomniał, że dzisiaj jest dla niego bardzo wyjątkowy dzień, następnie zaskoczył nas krótką frazą Alla voy, a dopiero w kolejnych tweetach wyjaśnił, o co chodzi. 
Jak wiecie, napisałem piosenkę dla drugiego sezonu Soy Luny, która nazywa się Alla voy i dzisiaj jest ten dzień, w którym zaczynam nagrania do mojego występu.

Piosenka nosi tytuł Alla voy, a więc w tłumaczeniu na język polski będzie to Nadchodzę lub Tam idę. Utwór w studio został nagrany w momencie pierwszej informacji od Ruggero, a więc jeszcze w wakacje, natomiast dokładnie 2 dni temu rozpoczął nagrania do teledysku. Jak powiedział w filmiku, to piosenka napisana przez niego, Ruggero Pasquarelli dla Matteo. O czym będzie Alla voy? Możemy domyślać się, że tematyką będzie właśnie miłość, ponieważ jest to temat raczej uniwersalny, a jednocześnie pasowałby to kwestii Luny w serialu. Jednocześnie chciałabym poinformować wszystkich fanów Ruggero, który oglądają go w Soy Lunie, iż nowy sezon będzie miał swoją premierę już w lutym tego roku, a więc brakuje już naprawdę niewiele, natomiast tego samego miesiąca w Polsce wróci ostatnia seria odcinków. Finał zbliża się nieubłaganie, jednakże największe emocje jeszcze przed nami. Osobiście jestem niesamowicie bardzo ciekawa nowej piosenki i mam szczerą nadzieję, że być może ten jeden utwór, solowy utwór otworzy mu drzwi na świat muzyki. Poza tym, co jakiś czas na kanale Agustina Bernasconiego, kolegi z planu możemy zobaczyć ich wspólne covery. Wszystkich, którzy jeszcze ich nie widzieli, zapraszam do obejrzenia na kanale [klik].

JAK SĄDZICIE, O CZYM BĘDZIE PIOSENKA?

6 komentarzy:

 1. Cieszę się, że pojawił się post o Ruggero! Myślę że będzie to piosenka miłosna :D

  OdpowiedzUsuń
 2. Mam nadzieję, że piosenka będzie o miłości ( I napisał ją z myślą o Cande) bardzo chcę zobaczyć wyniki jego twórczości, bo Rugg jest na prawdę utalentowany >>>

  OdpowiedzUsuń
 3. Anonimowy23:59:00

  Tak trochę nie na temat ale jak mamy dać te listy tej Dżesice w Łodzi.Po pietwsze gdzie ona siedzi a po drugie to jak wygląda bo bym chciała dać list dla Tini.A już niedługo wysyłam krótki list,poradę,i coś tam jeszcze do was.Tam było napisane.Jest to jeszcze aktualne??

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Anonimowy12:35:00

   Czy mógłby mi ktoś odpisać.To jest ważne.

   Usuń
 4. Kiedy będzie dostępna ta piosenka?

  OdpowiedzUsuń
 5. Kiedy będzie ta piosenka ??
  Zapraszam:
  http://violetta-nowe-zycie.blogspot.com/?m=1

  OdpowiedzUsuń

Dziękujemy wam za to że jesteście tutaj z nami!