3 sie 2016

[Na gorąco] Pierwsza autorska piosenka Ruggero!

PIERWSZA AUTORSKA PIOSENKA RUGGERO! Chociaż w ostatnim czasie Ruggero całkowicie oddał się aktorstwu, muzyka wciąż jest bliska jego sercu. Przygoda Włocha z muzyką zaczęła się już w najmłodszych latach jego życia, kiedy na ślubie po raz pierwszy wystąpił przed publicznością. Od tej pory zdał sobie sprawę, że chce to robić. Pierwszym poważnym krokiem w stronę kariery piosenkarza był udział we włoskiej edycji X-Factora, gdzie Pasquarelli zajął szóste miejsce. W 2013 roku przyszedł czas na Violettę, serię pełną muzyki i tańca, dzięki której Ruggero zyskał międzynarodową sławę. W ramach owej produkcji aktor nagrał dwie solowe piosenki Luz, Camara, Accion oraz Rescata Mi Corazon, a także wziął udział w dwóch trasach koncertowych. Swoją przygodę z fioletową telenowelą zakończył w Polsce, podczas show zamykającego pierwszą część tournee Violetta Live w Europie na rzecz serialu Soy Luna, w którym gra jedną z ról głównych. Podobnie jak w przypadku Violetty jednym z głównych motywów przewodnich w Lunie jest muzyka. Czyżby teraz przyszedł czas na pierwszy autorski utwór? Wszystkiego dowiecie się w rozwinięciu posta! Soy Luna - najnowszy młodzieżowy serial twórców Violetty emitowany na kanale Disney Channel. Luna (Karol Sevilla) to ambitna i żywiołowa dziewczyna, która z dnia na dzień musi porzucić przyjaciół, pracę i z rodzinnego Cancun przeprowadzić się do Buenos Aires. Tam życie głównej bohaterki wywraca się do góry nogami. W stolicy Argentyny poznaje nowych przyjaciół, rozwija swoją pasję, a także po raz pierwszy się zakochuje. Nie ma pojęcia, że jej przeszłość kryje jeszcze więcej tajemnic niż może sobie wyobrazić. Telenowela w Polsce emitowana jest od poniedziałku do czwartku o godzinie 18:00 w Disney Channel (obecnie trwa przerwa między odcinkami, nowe odcinki Luny powrócą po  wakacjach). W Soy Lunie Ruggero gra Matteo. To król wrotkowiska oraz najbardziej popularny i najprzystojniejszy chłopak w całej szkole. Razem z jego dziewczyną Ambar tworzą parę najlepszych wrotkarzy. Włoch jest zbuntowany, nieco zarozumiały i bardzo pewny siebie. 

Co ma to wspólnego z Soy Luną? Otóż jak się okazuje na płytę fani Ruggero muszą jeszcze poczekać. Jak zapewnia nas Pasquarelli każdego dnia pracuje nad swoim solowym albumem i ma nadzieję, że pewnego dnia wszyscy będą mogli usłyszeć jego utwory. Dzisiaj Rugge zaskoczył nas wiadomością, iż jego autorska piosenka pojawi się w drugim sezonie Soy Luna! Niewątpliwie jest to ogromna gratka dla wszystkich Ruggeristas, a dla samego Włocha krok do przodu w jego karierze. Data premiery Soy Luna 2 nieoficjalne przewidziana jest na luty 2017, więc na efekt końcowy musimy czekać. 


Czyste emocje, w końcu będziecie mogli usłyszeć piosenkę napisaną przeze mnie w drugim sezonie ‪‎Soy Luna‬. Dziękuję wszystkim tym osobom, które pomogły mi spełnić moje marzenie!! Jestem bardzo, ale to bardzo szczęśliwy.


CZY WY TEŻ CIESZYCIE SIĘ TAK BARDZO JAK JA? 

3 komentarze:

 1. Też się tak cieszę !!!! NIE MOGE SIE DOCZEKAĆ!!! <3

  OdpowiedzUsuń
 2. Niesamowicie!!!
  Chociaż po przeczytaniu tytułu miałam nadzieję, że usłyszymy ją jeszcze w tym roku. :'(
  Ale na piosenkę Rugga warto czekać!

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo się cieszę! Bardzo mnie ciekawi jak brzmi ta piosenka ♥ Nie mogę się już doczekać !!!

  OdpowiedzUsuń

Dziękujemy wam za to że jesteście tutaj z nami!