31 sie 2016

[Podsumowanie] Samuel w Polsce - relacja z pobytu

SAMUEL W POLSCE - RELACJA Z POBYTU. Emocje po niedzielnym koncercie wciąż nie opadły. Dokładnie pięć dni temu Samuel po raz piąty przekroczył granicę ojczyzny. Jak sam mówi, jego występ był dopiero początkiem niespodzianek, które dla nas szykuje. Następny rozdział w Polsce będzie niesamowity - tak jeszcze kilka dni temu pisał na swoim Instagramie dziękując polskim fanom za okazane mu ciepło i miłość. Dziś przychodzę do Was z relacją z wydarzenia, którym od dłuższego czasu żyli wszyscy fani z Polski - występ Nascimento na Young Stars Festiwal. Dodatkowo będziecie mieli możliwość dowiedzenia się co nieco o przebiegu Meet&Great oraz powitania na lotnisku. Bez zbędnego przedłużania, zapraszam do rozwinięcia posta.


LOTNISKO
Już dzień wcześniej fani zostali poinformowani, iż Samuel przylatuje na lotnisko Warszawa Okęcie o godzinie 11:50. Z mojego punktu widzenia wyglądało to dosyć zabawnie, albowiem byłam pewna, że nie zdążę na czas, jednak to właśnie ja jako pierwsza z przybyłych fanów zobaczyłam go na lotnisku. Przechodząc do rzeczy, na miejscu pojawiła się niewielka grupka fanów, jednak możecie mi wierzyć - Nascimento został przywitany w miłej i ciepłej atmosferze. Każda osoba otrzymała zdjęcie oraz autograf. Czas spędzony z Samu trwał stosunkowo krótko. Pod koniec wszyscy zaśpiewaliśmy jeden z fioletowych hitów, Ser Mejor, a następnie Pan Marcin, fotograf, który w dużym stopniu przyczynił się do występu Samuela na Young Stras festiwal zrobił nam pamiątkowe zdjęcie. Warto dodać, że hashtag #WelcomeToPolandSamu znalazł się na pierwszym miejscu w polskich trendach. Poniżej załączam kilka nagrać z lotniska, abyście i Wy chociaż w minimalnym stopniu mogli poczuć tą niesamowitą atmosferę. MEET&GREAT
Spotkanie z Samuelem odbyło się punktualnie o godzinie 11:00. Wielkie emocje, niedowierzanie i przyśpieszone bicie serca. Do sali, w której odbywało się Meet&Great zostawaliśmy wpuszczani grupkami. Jak to bywa na tego typu spotkaniach, każdy z fanów miał niewiele czasu. Wszystko działo się niewyobrażalnie szybko. Każda osoba podchodząc do Samuela podawała swój telefon jednemu z pracowników, który robił zdjęcia. Nie mogło się odbyć bez przytulasów oraz autografów. Brazylijczyk jest bardzo miłą i ciepłą osobą. Wszystkie osoby witał z ogromnym uśmiechem na ustach oraz z każdym starał zamienić się kilka słów. Na koniec gwiazdor przygotował dla fanów niespodziankę. Wszyscy jeszcze raz zostaliśmy zaproszeni do pokoju, albowiem Samu miał nam coś ważnego do powiedzenia. Mówił m.in., że Polska jest bardzo bliska jego sercu oraz, że nasze życie ma wartość i nigdy nie będziemy sami. Na koniec dodał, że kocha nas z całego serca, po czym każdemu z fanów podał rękę. WYSTĘP
Young Stars Festiwal to największe wydarzenie młodzieżowo-muzyczne w Polsce. Podczas imprezy występują największe gwiazdy młodego pokolenia. Dodatkowo dzięki konkursom organizowanym przez radio mogliśmy usłyszeć debiutantów, którzy po raz pierwszy mieli okazję wystąpić przed tak wielką publiką. Cały event trwał, aż osiem godzin (15:00-23:00), a czas wstępu danych artystów wahał się między dziesięcioma minutami, a godziną. Samuel pojawił się na scenie 15:20 i zaśpiewał dwie piosenki - Te Fazer Feliz oraz Valiente (wersja portugalska). Między utworami miała miejsce krótka przemowa, podczas której Samu na scenę wniósł flagę Polski. Mówił, że dla niego jest bardzo ważne, to że tutaj jesteśmy (chodzi o fanów zgromadzonych na koncercie), ponieważ bardzo kocha Polskę i polskich fanów. Na koniec dodał, że jesteśmy dla niego bardzo ważni i powiedział w naszym ojczystym języku Kocham PolskęBYLIŚCIE JA YOUNG STRAS FESTIWAL? 

2 komentarze:

  1. Niestety nie ale byłam w tym czasie w Warszawie i mieszkałam koło torwaru niestety nie zdążyłam kupić biletu i nie mogę sobie tego darować . Mam nadzieje że za rok się uda .
    Pozdrawiam. Wera

    OdpowiedzUsuń
  2. Nie byłam.Ale jak widać było mega.Szkoda że mnie tam nie było.

    OdpowiedzUsuń

Dziękujemy wam za to że jesteście tutaj z nami!