1 wrz 2016

[Na gorąco] Zobacz zapowiedź nowego serialu wraz z Mechi!

ZOBACZ ZAPOWIEDŹ NOWEGO SERIALU WRAZ Z MECHI! Tak jak już pisaliśmy jakiś czas temu, Mercedes Lambre (Ludmila w Violetcie), rozpoczęła nowy projekt noszący nazwę Heidi. Bienvenida a casa, czyli w tłumaczeniu na język polski: Heidi. Witaj w domu. Niedawno powróciła także na teatralną scenę razem ze swoimi przyjaciółmi z planu serialu: Mirtą Wons oraz Alfredo Allende w przedstawieniu Los fabulosos Booo! Już teraz możemy oglądać zapowiedź nowego serialu, który jesienią tego roku wejdzie na anteny Nickelodeon w Argentynie. W nowym serialu zagra Emmę i wielokrotnie podczas trzyminutowego traileru możemy się jej dopatrzyć. Możemy spodziewać się, że będzie grała rolę ważną, jednak raczej drugoplanową. Zapraszam do rozwinięcia, gdzie napiszę kilka słów o właśnie tym serialu i co w nim znajdziemy, bo o ile polskie oddziały zajmą się dubbingiem, możliwe, że doczekamy się go także w Polsce na Nickelodeon.

Heidi. Witaj w domu to serial mający 60. odcinków, każdy po 45 minut. Pierwsze wzmianki o nim wypłynęły około kwietnia tego roku, kiedy hiszpański oddział podjął współpracę z oddziałem w Argentynie i rozpoczął nagrania. Całość oparta jest na powieści dla dzieci napisanej przez Johanna Spyri w 1880 roku. Serial skierowany jest dla całych rodzin, głównie dla młodzieży oraz dla dzieci. Zawiera bardzo dużo humoru, muzyki, a także ciekawej fabuły. Opowiada o Heidi, która wyjeżdża w góry, gdzie odkrywa, że ma wielki talent do śpiewania. Tam właśnie poznaje Clarę, dziewczynę, która praktycznie wcale nie wychodzi z domu, jednak gra na instrumentach, co łączy obie nastolatki. Z wielkim pozytywizmem, Heidi zmienia otoczenie i sprawia, że każdemu na ustach pojawia się uśmiech. Początkowo premiera planowana była na 2017 roku, jednak ostatnie plotki mówią, że pierwszy odcinek zostanie wyemitowany jeszcze na jesień 2016. OBEJRZELIBYŚCIE, GDYBY BYŁO W POLSCE? 

7 komentarzy:

 1. Anonimowy14:08:00

  Można tam zauważyć ok. 01:56 Florencie Benítez. Ona też tam gra?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jak tam jest to raczej tak xd

   Usuń
 2. Anonimowy14:42:00

  Ooo super będzie zobaczyć znowu Mechi na ekranie c: Napewno obejrze, zwłaszcza że jakoś teraz nie oglądam żadnych seriali :D

  OdpowiedzUsuń
 3. Ale fajnie.Ale tam też gra serialowa Jade.Jaka beka.Jak coś to Florencia Benitez

  OdpowiedzUsuń
 4. Nie wiem czy serial przypadnie mi do gustu ale dla MECHI i FLORENCI obejrzę bo są cudownymi aktorkami :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Anonimowy14:22:00

  W sztuce,w której grała Mechi nie ma Mirty Wons.

  OdpowiedzUsuń
 6. A to nie jest przypadkiem tak że Heidi wyjeżdża z gór ?

  OdpowiedzUsuń

Dziękujemy wam za to że jesteście tutaj z nami!