24 wrz 2016

[Wywiad] Martina Stoessel: Intrygowało mnie to, że z Pepe mieliśmy wiele wspólnego!

MARTINA STOESSEL: INTRYGOWAŁO MNIE TO, ŻE Z PEPE MIELIŚMY WIELE WSPÓLNEGO! Ubrała skarpetki, koszulę, z umytą, oczyszczoną twarzą czekała na make-up, aby zrobić sesję do tego artykułu. Martina Stoessel na chwilę zapomniała o tym, że jest Tini. O złotej płycie. Historycznej trasie Violetta Live z ubiegłego roku. O filmie. Nie ukrywa, że 19 lat wystarczyło, aby sięgnąć szczytu sławy na całym świecie. Patrz, mamo! opowiada swojej mamie Marianie i pokazuje piosenkę w swoim telefonie. Patrzy na Buenos Aires z balkonu i na słońce, które opada oświecając jej twarz. Lubię robić wywiady z rana, potem mam wolny dzień. Teraz jestem zrelaksowana, jeszcze trochę śpiąca. Początki są odległe, ale nie aż tak bardzo. Niewielka rola w Patito feo w wieku 10 lat, a potem wielki skok do Disney'a i zostanie gwiazdą Violetty, a także wynagrodzenie jej przez Kids Choice Awards w Argentynie w 2012 i Martin Fierro 2013. Jej sekret? Charyzma, talent i praca. Dziesięć procent inspiracji i dziewięćdziesiąt procent transpiracji: najlepsza formuła w całej historii.. Całe tłumy przyszły na koncerty trasy w Ameryce Łacińskiej i Europie, a Tini wydała swój pierwszy solowy album. A w przyszłym roku? Linia odzieży i perfumy własnej marki. Zapraszam do wywiadu dla portalu infobae..
“Lo primero que me atrae de un hombre es la mirada y la sonrisa”  (Santiago Turienzo)

KIEDY POWIEDZIAŁAŚ PO RAZ PIERWSZY: JESTEM BARDZO ZNANA?

Pojechaliśmy w trasę Violetta En Vivo w 2013/2014. Mieliśmy nagrania przez cały rok, ale program (Violetta) nie był jeszcze emitowany. Nie znali nas jeszcze. Ludzie pytali mnie o to, a ja mówiłam tylko, że to projekt. Kiedy program wszedł na antenę, widzieliśmy to oddziaływanie. Wystarczyły pokazy, żeby zobaczyć, co wygenerowaliśmy. Mieliśmy zrobić 10 koncertów w Gran Rex, a zrobiliśmy 40. A w trasie.. 400 koncertów!

CHCIAŁAŚ KIEDYŚ ZREZYGNOWAĆ Z BYCIA SŁAWNYM?

Nie wiem czy zrezygnować.. Ale nie wiem czy wiecie, ale jestem bardzo wstydliwa. Z moimi przyjaciółkami jestem kimś więcej. Kiedyś powiedziałam: Teraz chciałabym być po prostu nikim. Ale są jakieś reguły gry.. 

ZACZĘŁAŚ PRACOWAĆ W WIEKU 13 LAT. CZUJESZ SIĘ ZBYT NIEZALEŻNA JAK NA SWÓJ WIEK? 

Myślę, że niezależna w wielu rzeczach, ale nie wszystkich. Staram się żyć normalnie, jak dziewczyna w wieku 19 lat. Istnieją sytuacje, kiedy podlegam moim rodzicom. Na przykład, prosząc o pieniądze. Mogę prosić o samochód, żebym mogła gdzieś podjechać, ale mama mówi: Zbiorę cię! i jadę z nią. Jestem córką.. Jestem niezależna dla wielu rzeczy: pracy i podróży. Moi rodzice towarzyszyli mi w trasie, ale potem wyjechali i zostałam w Europie tylko ze współpracownikami. 

CO JEST NAJWIĘKSZYM OSIĄGNIĘCIEM TWOJEGO ŻYCIA? 

Bycie dobrym człowiekiem i pozostanie tą samą osobą poza wszystkim, co zdarzyło się w życiu. To jest moje największe osiągnięcie, ponieważ po całym tym szaleństwie, kiedy byłam bardzo młoda, jestem teraz tutaj tą samą dziewczyną. 
“Trato de llevar la vida normal de una chica de 19 años” (Santiago Turienzo)

NAJSZCZĘŚLIWSZY MOMENT ŻYCIA?

Jest tyle ich, że nie mogę wybrać jednego! Ale jest coś, co sprawia, że jestem szczęśliwa i za każdym razem to powtarzam: spotkanie z przyjaciółmi. Wyjątkowa chwila, uziemienie. Gdy wracam do domu, wszystko czego chcę, to zobaczyć je i z nimi przebywać. Spotykamy się, rozmawiamy, jemy, pijemy, śmiejemy się. To się nie zmieni dopóki nie umrę.. 

CZY TWOI PRZYJACIELE SĄ ARTYSTAMI?

Nie, są z mojej szkoły. Mam cztery najlepsze przyjaciółki, ale nasza grupa liczy dziesięć osób. Zawsze jestem nimi otoczona. Jeśli chodzi o świat artystyczny to mam jedną: Mercedes Lambre, Ludmiłę w Violetcie. Mam też doskonałe relacje z Angelitą Torres, którą znam od dawna. Mam dobre kontakty także ze starszymi osobami, jak Diego Ramos na przykład. Zaczęłam z nim pracować, kiedy byłam bardzo młodziutka.. 

SPEKULOWANO, ŻE MASZ KONFLIKT Z LALI ESPOSITO. TO PRAWDA?

Prawda? Nie mamy ze sobą związku. Nie znam jej, a ona nie zna mnie. Wszystko, co zostało powiedziane to kłamstwa. Obie śpiewamy, tańczymy, działamy na dużej scenie. Widziałyśmy się na jakimś evencie, i tyle. 

JAKI JEST TWÓJ NAJWIĘKSZY STRACH?

Że stanie się coś złego komuś, kogo kocham. Nigdy nie przeżyłam blisko siebie tragedii, ale widziałam takie sytuacje u ludzi, których znam i mówię: Jeśli stałoby się coś takiego mi, nie wiem czy miałabym wystarczająco dużo sił, żeby to pokonać. Mam nadzieję, że Bóg chce, aby nigdy nic takiego mi się nie przytrafiło. 

JAKIE SĄ TWOJE NAJWIĘKSZE WADY?

Jestem bardzo nieśmiała i niespokojna. Z upływem czasu tracę cierpliwość, bo zawsze chcę mieć wszystko od zaraz. 

W SIECI KRYTYKUJĄ CIĘ, BO JESTEŚ ZBYT CHUDA. JAK TO JEST?

Nie mam diety. Nie mam żadnych rzeczy zakazanych. Dzięki Bogu mam tak w genach. Jestem chuda, podobnie jak mój brat Francisco. Nigdy nie odmawiam sobie posiłków. W każdą niedzielę jem to, co przygotuje mój tata. To rodzinna tradycja. 

 “Soy independiente con mis parejas” (Santiago Turienzo)

JAKIE SĄ TWOJE RELACJE Z PEPE?

Cóż, jestem szczęśliwa. Poznajemy się..

CO CI SIĘ PODOBA W NIM?

Jego sposób bycia, to jak myśli, jak widzi pewne rzeczy mimo swojego wieku. Wcześniej byłam z osobą dużo starszą i zazwyczaj dobrze dogaduję się ze starszymi osobami. Być może dlatego, że kiedy byłam młodsza, przyzwyczaiłam się do pracy ze starszymi osobami. Poznałam Pepe, bo nagrywaliśmy wideo-klip w Buenos Aires. Miał 19 lat, teraz ma 20 i mamy wiele ze sobą wspólnego. To mnie intrygowało. 

JAKIE PREZENTY LUBISZ DOSTAWAĆ?

Jestem zawsze taka sama: kwiaty. Dajesz moim znajomym kwiaty i wymiotują, ale ja je uwielbiam. Tak samo jak listy czy inne romantyczne rzeczy. 

JAKA BYŁA TWOJA NAJLEPSZA RANDKA?

To było na polach [chodzi o pola, na których jeździła na koniu z Pepe]. Miła kolacja wieczorem.. I chyba możecie sobie wyobrazić. 

KIEDY KTOŚ SIĘ TOBĄ INTERESUJE, SZYBKO OTWIERASZ SERCE CZY RACZEJ TRUDNO?

To nie jest takie trudne. Jestem jasno postawiona. Ale przy podejmowaniu decyzji o byciu z jakąś osobą jest to trochę bardziej skomplikowane..

MÓWISZ ŁATWO "KOCHAM CIĘ"?

Nie jest trudno, żebym otworzyła się dla rozmówcy. Mówię "kocham cię" bez żadnych problemów. Nie ukrywam niczego.

“Cuando me levanto lo primero que hago es desayunar: jugo de naranja, café con leche o té. Para acompañar, tostadas o cereales” (Santiago Turienzo)

A JAKIE WY MACIE PODEJŚCIE DO MIŁOŚCI? PODOBNIE JAK TINI SZYBKO OTWIERACIE SIĘ NA NOWE OSOBY I ŁATWO MÓWICIE KOCHAM CIĘ CZY MOŻE WRĘCZ ODWROTNIE? 

8 komentarzy:

 1. Niewiem.Raczej trochę odwrotnie.To smutne ale tak jest.Fajny wywiad.Kocham tini.Słucham teraz akurat jej płyty.Dokładnie got me started.Baby you got me started.Even though you're so far away.❤❤❤Lovciam tą piosenke i całą tą płyte.

  OdpowiedzUsuń
 2. Anonimowy19:25:00

  Przecież jeszcze niedawno Tini mówiła, że jest na diecie, a na dodatek chodzi na siłownę...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Gdzie to słyszałeś/aś ???????
   PODAJ LINKA

   Usuń
  2. Anonimowy18:17:00

   Tini nigdy tak nie powiedziala, od zawsze mowi to samo,ze to geny i je tyle ile chce i co chce.

   Usuń
 3. Anonimowy16:57:00

  "I chyba możecie sobie wyobrazić " o czym ja pomyślałam xDDD

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Anonimowy17:28:00

   O tym samym co ja :''D

   Usuń
 4. Anonimowy20:46:00

  Nie wiem,ja zawsze jestem otkryta na nowe znajomości i zawsze odrazu zaufam ludziom. I kocham wszytskich wsoich przyjaciół i bliskich. Ludzie są prze ze mnie kochane.❤

  OdpowiedzUsuń

Dziękujemy wam za to że jesteście tutaj z nami!