9 wrz 2016

[Na gorąco] Lodovica śpiewająca w samochodzie z Alvaro Solerem?

LODOVICA ŚPIEWAJĄCA W SAMOCHODZIE Z ALVARO SOLEREM? Pamiętacie post [klik] na temat występu Lodoviki w nowym włoskim programie Singing in the car? Premiera już miała miejsce, a do naszej dyspozycji są trzy odcinek pełne muzyki, gwiazd i oczywiście naszej utalentowanej Włoszki. Na czym polega program? Przypomnijmy, że razem ze specjalnym gościem odcinka, Comello wchodzi do samochodu i tam kierując, śpiewają różne piosenki: te angielskie, włoskie, hiszpańskie. Zazwyczaj są to kawałki bardzo znane. Jak się okazało po krótkiej zapowiedzi Singing in the car, będzie miała również zaśpiewać z Alvaro Solerem, wykonawcą takich piosenek jak zapewne wszystkim znana Sofia czy El mismo sol. Gorąco zachęcam wszystkich do oglądania kolejnych odcinków, tymczasem zapraszam do podsumowania dotychczasowych..

ZAPOWIEDZI: ODCINKI: 
KOGO CHCIELIBYŚCIE ZOBACZYĆ Z LODOVICĄ U BOKU? 


5 komentarzy:

 1. Kogoś z obsady Violetty.Tak jak osóbka wyżej mówi.Mechi Lambre.Albo niewiem Rugge albo Cande albo ktośVioletty.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Anonimowy12:27:00

   Przestańcie wszędzie wpychać tych z Violetty.Ich jest już wystarczająco pełno wszędzie. To nie znaczy ,że Lodo grała w tym serialu to ,że jak teraz ma nawet jakieś swoje solowe projekty to dla was obok niej zawsze powinien być ktoś z tej całej Violetty. Czy wszędzie tam gdzie Lodovica trzeba ich też wpychać?!

   Usuń
  2. A tobie co odbiło? ;-;

   Usuń
  3. No właśnie.Co ci odbiło??Każdy ma swoje zdanie.Nie podoba ci się to pech.Fajnie by było gdyby śpiewała z Mechi lub Cande.Albo Rugga.Co może ktoś z Soy Luny??Jak Violetta ci nie odpowiada to nie obrażaj.Wiesz co może nawet serialowego Tomasa przy niej postawią.

   Usuń

Dziękujemy wam za to że jesteście tutaj z nami!