6 wrz 2016

[Na gorąco] Lodovica ponownie staje przed ołtarzem!

LODOVICA PONOWNIE STAJE PRZED OŁTARZEM! Zdecydowanie ślub Lodoviki Comello razem z Argentyńczykiem, Tomasem Goldsmidth był nie lada zaskoczeniem dla fanów Włoszki - zwłaszcza dlatego, że za datę wybrali 1 kwietnia, a więc dobrze nam znany dzień Prima Aprilis, kiedy nikt nie szczędzi sobie żartów. W tę sobotę (tj. 3 września) oficjalnie złożyli przysięgę przed ołtarzem. Tak, właśnie tak, Lodo razem ze swoim wybrankiem wzięła ślub kościelny, bo przypomnijmy, ten, który odbył się ponad rok temu był ślubem cywilnym. Kilka dni temu jednak postanowili wyznać sobie miłość, wierność i uczciwość małżeńską przed Bogiem. Jak się okazuje właśnie to wydarzenie było powodem, dla którego duża część obsady przybyła do Włoch. Jeśli chcecie zobaczyć zdjęcia z tego wydarzenia oraz dowiedzieć się, kto został zaproszony na ślub, zapraszam do postu..


Jak się okazuje, chrześcijańska dusza Lodovicy oraz Tomasa nie pozwoliła na to, aby zakończyć wszystko na ślubie cywilnym. Nie minął rok, a już zdecydowała się na pokazanie kolejnego dowodu ich miłości. Tym razem wydarzenie było nieco większe, a nasi solenizanci zaprosili dużą część obsady Violetty, którzy towarzyszyli zarówno Lodovice jak i Tomasowi (należał do obsady technicznej serialu) przez ostatnie kilka lat. Nie wiem, co mogę dużo powiedzieć na ten temat. Myślę, że najlepiej to wszystko zobrazują zdjęcia oraz filmiki, które zostały nagrane podczas tej wielkiej okazji do świętowania. Wszyscy wyglądali dosłownie nieziemsko. Na ślubie pojawili się: Alba Rico, Facundo Gambande, Candelaria Molfese, Diego Dominguez, Clara Alonso, Damien Lauretta, Tali Walters oraz kilka tancerek. Z pewnością zaproszony był m.in także Ruggero Pasquarelli, jednak ma swoje zobowiązania dotyczące Soy Luny, więc pojawiła się jedynie Candelaria. 


SPODZIEWALIŚCIE SIĘ ŚLUBU KOŚCIELNEGO? 

5 komentarzy:

 1. Anonimowy18:40:00

  Jak to "nie minął rok"? Przecież ślub cywilny Lodo i Tomasa miał miejsce 1 kwietnia 2015 roku, czyli minęło prawie półtora roku od tego wydarzenia...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Przepraszam, z pośpiechu w jednym miejscu popełniłam błąd. Poprawię. Rozumiecie, pisanie postów w przerwie od nauki widocznie mi nie dopisuje. :)

   Usuń
 2. Fajnie.Wiedziała mjuż o tym wczwśniej.

  OdpowiedzUsuń
 3. Anonimowy16:19:00

  Nie rozumiem... ona miała dwa śluby kościelne? Z tytułu tak wynika:

  [Na gorąco] Lodovica ponownie staje przed ołtarzem!
  To kiedy była pierwszy raz przed ołtarzem? 1.04.2015?

  OdpowiedzUsuń

Dziękujemy wam za to że jesteście tutaj z nami!