21 wrz 2016

[Na gorąco] Marzenia legną w gruzach - Tini nie odwiedzi Polski?

MARZENIA LEGNĄ W GRUZACH - TINI NIE ODWIEDZI POLSKI? Dla większości było jasne, że Tini jest już coraz bliżej przyjazdu do Polski, że już tylko krok dzieli nas od tej niesamowitej chwili, jednak nagle kilka artykułów, tweetów było w stanie zrujnować tę całą radość. Dlaczego? Otóż od pewnego czasu w internecie krążyły plotki z informacją o państwach, które Tini odwiedzi we wrześniu/październiku z racji promocji solowej płyty oraz filmu [tutaj jednak dotyczyło to jedynie Niemiec]. Niestety na liście nie znalazła się Polska, aczkolwiek biorąc pod uwagę to, że były to jedynie artykuły pochodzące z różnych gazet, nikt nie chciał wierzyć, że taka opcja może być możliwa, bo od pewnego czasu mogliśmy wnioskować, że szykuje się coś także dla nas. Wczoraj Martina razem ze swoją mamą, na swoich twitterach publikowały miasta, które odwiedzą. Czy Polska oby na pewno jest już skreślona? Zapraszam..


Londyn (Wielka Brytania), Madryt (Hiszpania), Paryż (Francja), Berlin (Niemcy) oraz Włochy to pełna liczba państw/miast, które Martina opublikowała na swoim twitterowym koncercie (@tinistoessel) i tym samym potwierdziła jej wizytę w tych krajach w najbliższym czasie. Jak się okazuje nie wszystko jest takie jasne i nie powiedziałabym, że szansa na jej przyjazd do Polski jeszcze w tym roku jest całkowicie skreślony. Pod lupę weźmy magazyn Hola, który w ostatnim czasie opublikował na łamach swojej gazety oraz w wersji on-line artykuł na temat jej związku z Pepe, jednakże nie zabrakło tam również kilku ważnych informacji, które moglibyśmy uznać za potwierdzone, gdyż jest to raczej wiarygodne źródło. Cytując słowa właśnie tam zamieszczone: Do 22 września będzie korzystała maksymalnie ze swojego wolnego, a następnie wyruszy na Stary Kontynent, gdzie odwiedzi Włochy, Niemcy, Hiszpanię oraz Francję w celu promocji swojego albumu. Już teraz widzimy małą niezgodność informacji, gdyż w informacjach podanych przez Tini - na liście znajdzie się także Wielka Brytania, znów w magazynowej liście na jej miejsce wskoczyła Austria. Komu wierzyć?

Naturalnie, za bardziej pewne źródło informacji uznalibyśmy Tini, jednakże nikt nie powiedział, że lista państw, które odwiedzi została zamknięta. Biorąc pod uwagę fakt, że na tej liście mogłaby się znaleźć również Austria, wcale Polska nie byłaby tak bardzo wykluczona. Cofnijmy się jakiś czas wstecz, dokładnie 14 lipca tego roku Martina wysłała kilka tweetów w różnych językach świata, gdzie napisała: Mam nadzieję, że przyjadę niedługo zobaczyć Was wszystkich! Taki tweet został wysłany również do fanów europejskich z Niemiec, Francji, Włoch oraz z Brazylii, co mniej więcej zgadza się z krajami, które potwierdziła wczoraj (oprócz Brazylii). W tej chwili niestety Polska nie jest oficjalnie potwierdzona i najprawdopodobniej ten czas nie należy do nas, aczkolwiek mamy nadzieję, że odwiedzi nas podczas swojej trasy koncertowej, gdzie już teraz zaplanowane jest 60 koncertów w samej Europie. Musimy cierpliwie czekać na kolejne informacje, jednakże mamy nadzieję, że osoby, które będą w stanie, pojawią się np. podczas pobytu Tini w Niemczech. 

POJAWICIE SIĘ NA PROMOCJI W INNYCH KRAJACH CZY MOŻECIE POCZEKACIE NA PRZYJAZD DO POLSKI? 

15 komentarzy:

 1. Przecież potwierdziła to że odwiedzi Polskę, odpowiedziała na tweet jednej z fanek

  OdpowiedzUsuń
 2. Przecież potwierdziła to że odwiedzi Polskę, odpowiedziała na tweet jednej z fanek

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To, czemu nasz wczoraj nie wymieniła? :)

   Usuń
  2. Z tego, co wiem to wtedy ktoś z innego kraju pisał czy tęskni za nimi i czy wróci jeszcze do nich kiedyś. Ona odpisała, że tak i że ma nadzieję, że wróci wkrótce, a potem reszta krajów rzuciła się jak pies na mięso, a ona poodpisywała, że też tęskni za innymi krajami. :)

   Usuń
  3. Nie wiem czemu nas nie wymienila no ale po prostu widziałam jej odpowiedź :/ No cóż nie wiem

   Usuń
  4. Anonimowy11:53:00

   Odwiedzi POlskę bo przyjedzie w 2017 roku do nas. Bedzię u nas na pewno jej trasa koncertowa!!! PO co robicie taką afere? Też chciałam aby przyjechała do nas na promocję płyty no ale trudno.. nie przyjedzie. Nie może przecież przyjechać do wszystkich krajów na promocję płyty!!

   Usuń
 3. A kiedy Tini będzie w Niemczech?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Od 22 września rusza do Europy i jako pierwsze będą Niemcy. :)

   Usuń
  2. Anonimowy19:03:00

   Z tego co wiem to ona jest w WB do 4 października

   Usuń
 4. A kiedy Tini będzie w Niemczech?

  OdpowiedzUsuń
 5. Co???Szkoda.Chciałam żeby przyjechała.Nigdy jej nie widziałam.Mam nadzieje że jednak przyjedzie.

  OdpowiedzUsuń
 6. Mam nadzieję , że to się jeszcze zmieni !!!!!
  MUSI !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  OdpowiedzUsuń
 7. Rodzice nie pozwolą mi jechać za granicę, to na pewno :/ Więc na promocji płyty nie będę, ale mam 100% pewności, że Tini odwiedzi nas podczas trasy, więc nie ma o co robić dramatu ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Anonimowy11:50:00

   Ja mam i myślę tak samo jak ty :)

   Usuń

Dziękujemy wam za to że jesteście tutaj z nami!