17 sie 2016

[Zapowiedź] Ruggelaria przed obiektywem!

RUGGELARIA PRZED OBIEKTYWEM. Sesje fotograficzne to coś, w czym niezbyt często możemy podziwiać serialowego Federico. A szkoda - Pasquarelli jest (moim zdaniem) bardzo fotogeniczny i chyba każda Ruggerista chciałaby go widzieć jak najwięcej ;) Co innego jeśli chodzi o jego dziewczynę - Candelarię Molfese. Można powiedzieć, że obiektyw Candelitę wręcz kocha! Wielokrotnie mogliśmy ją oglądać w różnorakich sesjach, a każda kolejna była jeszcze piękniejsza od poprzedniej. A gdyby tak pojawiła się wspólna sesja tych dwóch gołąbeczków? Cóż, jeśli tak jak ja uwielbiacie Ruggelarię, na pewno będzie zachwyceni zapowiedzią tej sesji! Po więcej informacji - zapraszam do rozwinięcia posta!
Wszystko zaczęło się od tego, gdy Ruggero opublikował to zdjęcie:


Chłopak podpisał je: Poniedziałkowe zdjęcia. Pierwsza myśl? Szykuje się sesja zdjęciowa!
 I rzeczywiście, Ruggero udostępnił nam dwie fotki. Możecie je zobaczyć poniżej:Muszę powiedzieć, że początkowo myślałam, że ta sesja będzie sesją "solową" Rugga. Jak się jednak okazuje, oprócz zdjęć samego Włocha znalazły się tam także jego wspólne fotografie z ukochaną! Sami zobaczcie:
Ja już wspomniałam, powyższe zdjęcia to zaledwie zapowiedź tego co mamy już niedługo zobaczyć. Teraz czas, na moją opinię, bo tylko pokazuję i pokazuję, a nic nie mówię jak mi się podoba ;) Ja osobiście jestem zachwycona. Pomysł, stylizacja, wykonanie... Wszystko zgrywa się w świetną całość. Sam Ruggero wydaje się również zadowolony z efektów: już po dodaniu pierwszej fotki zapytał nas, jak nam się podoba, mało tego - fotografie zagościły już jako jego zdjęcie profilowe i w tle na Facebooku. W tym momencie już kończę i zostawiam Was ze zdjęciami. Nie pozostaje nam nic innego, jak czekać na ich dalszą część!

CO SĄDZICIE O ZDJĘCIACH? PODOBAJĄ WAM SIĘ?

5 komentarzy:

 1. Są piękne.Mnie się podobają.Najlepsze jest to razem jak prawie się calują.Rugge i Cande równie super wyszli.Fajne fotki

  OdpowiedzUsuń
 2. Uwielbiam Ruggelarię a ich zdjęcia są śliczne ♥

  OdpowiedzUsuń
 3. Anonimowy19:49:00

  Idealni! Ruggelaria para siempre ♥

  OdpowiedzUsuń
 4. Anonimowy19:49:00

  Idealni! Ruggelaria para siempre ♥

  OdpowiedzUsuń
 5. Piękne zdj ♥
  KOCHAM ICH

  OdpowiedzUsuń

Dziękujemy wam za to że jesteście tutaj z nami!