7 sie 2016

[Z życia aktorów] Nicolas Garnier leci podbijać Miami!

NICOLAS GARNIER LECI PODBIJAĆ MIAMI! Po zakończeniu emisji serialu Violetta nie mówi się o nim zbyt wiele, jednak to człowiek, który od momentu zakończenia jednego z projektów rozwinął się niebywale, spełniając marzenia i nagrywając własne piosenki. Jego debiutem oczywiście było na pewno obijające już się o uszy V-lovers, Tengo que decirte (tłum. Muszę ci powiedzieć). Aż trudno uwierzyć, że ma już rok i nie mogę zaprzeczyć, że na pewno do tej pory cieszy uszy fanów Nicolasa (serialowego Andresa). Już dzisiaj pragnie podbijać kolejne tereny i tam nagrywać nowe piosenki, które mamy nadzieję będziemy mogli usłyszeć jak najszybciej. Jak sam powiedział przy wpisie dotyczącym jego lotu: Inni szukają pokemonów, ja szukam okazji do spełnienia moich marzeń. Zapraszam do postu, gdzie nieco podsumujemy ostatnie działania artysty, a także przedstawię mnóstwo wpisów dotyczących postów na jego profilach. Mam również dobrą wiadomość: jest łatwy sposób, aby zostać zauważonym przez tego Argentyńczyka!

PIERWSZE ZAPOWIEDZI LOTU Bez pracy nie ma kołaczy. Następny tydzień ✈️ Potwierdzam kierunek Miami! Bardzo dziękuję wszystkim, którzy zawsze towarzyszyli mi w moich mediach społecznościowych i mojej karierze. Kocham Was całym moim sercem. 


Dziękuję @andymcdougall i przyjacielom z @theburgercobsas za ten cudowny pożegnalny obiad z moim kumplem @sebagiovini. #Miami #Kolejny #Przystanek ✈️

Inni szukają pokemonów, ja szukam spełnienia moich marzeń. Do zobaczenia, Miami! 

PRZYSTANEK: MIAMI  
Dzień dobry wszystkim! Tak bardzo tęskniłam za momentami takie jak te! Wracam do studio, aby nagrywać i cieszyć się momentami mojego #popcorn z @tictacargentina. 


Właściwie zastanawialiście się nad tym, co tym razem szykuje Nicolas Garnier? Otóż serialowy Andres w Violetcie rusza do nagrywania kolejnych piosenek. Pierwsza z nich wyszła we wrześniu zeszłego roku. Tengo que decirte również nagrał w Stanach Zjednoczonych, a utwór możemy słuchać poprzez iTunes oraz Spotify; w ostatnim czasie został wydany również remix. Być może nie każdemu debiut przypadł do gustu, co jest dosyć normalne, gdyż dosłownie każdy ma nieco inne gusta muzyczne, jednak myślę, że najważniejszy w tym wszystkim jest fakt, że spełnił swoje marzenia i spełnia kolejne. Przypomnijmy, że właśnie z powodu ruszenia własną drogą, zrezygnował z udziału w trasie Violetta Live razem z przyjaciółmi z planu. Co ważniejsze, to właśnie on sam pisze swoje piosenki, przez co naprawdę możemy odkryć to, co czuje i co chce nam przekazać. Prawdopodobnie nie zdecydował się na wydanie całej płyty, aczkolwiek podczas swojego pobytu w Miami nagra kolejną. O poprzedniej premierze pisaliśmy pod [tym] linkiem. 


NICOLAS I POLSKA, CZYLI JAK SIĘ Z NIM SKONTAKTOWAĆ? 


Otrzymuję całą ich miłość przez Snapchat! Dziękuję, kochani!  
Jak tu Was nie kochać! Nie da się ich nie kochać. Dziękuję bardzo!  
Dziękuję, kochani. Kocham Was!! Jestem bardzo szczęśliwy mogąc ogłosić, że już wkrótce nadejdzie #TengoQueDecirteRemix.  

I ja też Polska!  

Jak widzicie nie ma jednego, ale kilka lub nawet kilkanaście tweetów, w których ukazuje się wszechobecna Polska. Po więcej możecie sięgnąć pod [tym] linkiem, na oficjalnym twitterze Nicolasa. Jak to możliwe, że tak wielu polskich fanów znajduje się na jego profilu? Sprawa jest prosta, nasz młody artysta jest mocno otwarty na działania fanów na jego Snapchacie. Możecie dodać go za pomocą usera: nicolasegarnier. Bardzo często Nicolas screenuje Wasze snapy, a potem umieszcza na swoich kontach, dlatego naprawdę warto zrobić fotkę, dodać polski akcent, a jest szansa, że tym razem to wy znajdziecie się na miejscu tamtych fanek, a być może dostaniecie także od niego obserwację. Obecnie tak jak pisałam jest w Miami, dlatego też możliwe, że nie będzie miał tak wiele czasu na odczytywanie przysłanych zdjęć i filmików, jednakże trzymam kciuki, że Wam się uda.

OBSERWUJECIE JUŻ NICOLASA NA SNAPCHACIE? SĄDZICIE, ŻE JEGO NOWE PIOSENKI OKAŻĄ SIĘ HITAMI? 

4 komentarze:

Dziękujemy wam za to że jesteście tutaj z nami!