7 wrz 2015

[Z życia aktorów] Singiel Nicolasa!


SINGIEL NICOLASA! Serial się zakończył, większość artystów w trasie... A tu niespodzianka! Jeden z głównych członków obsady zrezygnował z udziału w trasie ,,Violetta Live'', gdyż pragnął zająć się własną karierą. Dzisiaj podzielę się z Wami ciekawostką z życia serialowego Andresa. Artysta wydaje swój własny singiel, który już krąży po sieci! Co za tym idzie, najprawdopodobniej pracuje nad solową płytą. Czyżby kolejny fioletowy artysta efektownie rozpoczął solową karierę? Zapraszam...


Świat celebrytów  i gwiazd kryje dużo tajemnic. Na scenach króluje coraz więcej młodych artystów, popularyzujących różne style muzyczne. Także kino i teatr zmienia się, dostosowując treści dzieł do potrzeb dzisiejszych odbiorców. W szał ciężkiej pracy na planie zostali niegdyś wrzuceni nasi fioletowi artyści. Po trzech latach występowania w telenoweli ,,Violetta'' wyruszyli w drugą trasę koncertową. Niektórzy członkowie obsady zrezygnowali  z udziału w niej. Właściwie każda taka osoba rozwija aktualnie swoją karierę. Przykładem jest Lodovica Comello, która wydała dwie płyty i pracuje nad trzecią, a także bierze udział we własnej trasie koncertowej. Inny delikwent to Ruggero Pasquarelli, który nagrywa do nowego hitu Disneya, p.t. ,,Soy Luna''. Jeszcze inny przykład to Xabiani, który zabłysnął na ekranie, w zupełnie innym charakterze niż w argentyńskim serialu. Do tej pory zagadką był Nicolas Garnier, który zrezygnował z tournee z powodu tajemniczego projektu. Teraz poznaliśmy szczegóły ... Przynajmniej część tajemnicy wyszła na jaw. Nico nagrywa swój własny singiel. Co mu to daje? Małymi kroczkami, a do celu. Dobrym polskim przykładem tej metody jest Szymon Chodyniecki, który jednym singlem zdobywa tłumy fanów. Wierzymy, iż Nicolas także osiągnie sukces. Łatwo się domyślić, iż w takim wypadku nie pozostaje nam nic innego, jak czekać na krążek piosenkarza. Pan Garnier nie dawał nam wskazówek, na żadne filmowe odsłony. Tak więc najprawdopodobniej tajemniczy projekt to jego płyta. Przedsmak, czyli singiel ,,Tengo Que Decirte'' już się ukazał!Ma on dość lekki i przyjemny charakter, a głos artysty idealnie pasuje do melodii. Niezbyt przepadałam za śpiewem serialowego doradcy miłości, ale na prawdę optymistycznie mnie zaskoczył. Pod zdjęciem, którym poinformował Nas o owocach swojej pracy oznaczył także Polskę, a więc możemy czuć się wyróżnieni. Poniżej znajduje się fragment dzieła. Całość można znaleźć pod tym linkiem.6 komentarzy:

 1. Anonimowy14:30:00

  Piosenka wpada w ucho, trzeba przyznać.

  OdpowiedzUsuń
 2. Nie no muszę skomentować xd Świetna <3

  OdpowiedzUsuń
 3. Anonimowy17:58:00

  genialna! jezuuuu!!!

  OdpowiedzUsuń
 4. Ja trzymałam kciuki za Nico, odkąd dowiedziałam się, ze nagrywa płytę. Wprawdzie "Tengo que decirte" nie urzekło mnie (niestety:(), ale liczę, ze by może kolejny numer, który zapowiedział wczoraj, bardziej przypadnie mi do gustu:)
  Moim zdaniem, Nico dobrze zrobił rezygnując z VL. Gdyby wziął w nim udział, pozostałby w cieniu Tini, Jorge i Diego. A tak mógł skoncentrować się na solowym projekcie i ruszyć do przodu ze swoją karierą. Cieszę się, ze tą płytą, utarł nosa wszystkim krytykom, którzy po jego rezygnacji z VL twierdzili, ze to "koniec jego kariery", bo przecież "on nie ma na tyle talentu, aby zaistnieć poza Violettą" - jak widać jednak jakiś talent ma :D Ja bardzo lubię Nico, uważam, ze ma talent i trzymam kciuki, aby zrobił wielką karierę.

  OdpowiedzUsuń
 5. Uwielbiam Nico od zawsze, jako iż nie mogę teraz przesłuchać singla, czuję, że będzie genialny *-*. Czekam na album!

  OdpowiedzUsuń
 6. Anonimowy17:20:00

  Nie powiem. Wszyscy mówili, że on nic nie osiągnie, a jednak. Głoś nieźle mu się wyrobił, a ta piosenka jest super :)

  OdpowiedzUsuń

Dziękujemy wam za to że jesteście tutaj z nami!