10 wrz 2015

[Głosowanie] KCA Argentina


KCA ARGENTINA. W ostatnim czasie The Nickelodeon Kids' Choice Awards stało się bardzo powszechne w fioletowym świecie. Najpierw KCA Mexico - niestety w tym głosowaniu fioletowi nie wygrali w poszczególnych kategoriach, ale sama nominacja jest wielkim sukcesem [klik], potem KCA Columbia - w tym przypadku możecie wciąż głosować na Diego Domingueza w kategorii Ulubiony czarny charakter oraz na Violettę 3 w kategorii Ulubiony program oraz Jorge Blanco - Ulubiony aktor. Więcej informacji o głosowaniu znajdziecie w tym poście: [klik]. Teraz przyszła kolej na KCA Argentina, a wraz z nowym głosowaniem, nowa nominacja - tym razem jednego członka obsady serialu. 
Jesteście ciekawi o kogo chodzi? Zapraszam do dalszej części posta.THE NICKELODEON KIDS' CHOICE AWARDS, w skrócie znany jako KCAs, gala rozdania nagród. Rozdawane są w kategoriach: telewizja, muzyka, sport oraz film. Głowna gala odbywa się w USA, natomiast niektóre państwa m.in Meksyk czy Argentyna organizują własne rozdania nagród. Głosowanie odbywa się przez internet na stronie międzynarodowej Nickelodeon.'' ...to podpowie nam niezawodna ciocia Wikipedia. Ale co to ma do Violetty? Otóż w tegorocznych nominacjach, jak już wcześniej wspominałam znalazł się jeden członek fioletowej ekipy, a mowa tu o przystojnym Włochu - Ruggero Pasquarelli'm. Aktor został nominowany w kategorii Bombom, co w języku polskim oznacza "słodziak". Na chwilę obecną Rugge ma 365,578 głosów (głosowanie na Twitterze poprzez hashtag'i), a liczba ta ciągle rośnie. Warto dodać, że Ruggero po raz pierwszy został nominowany w KCAs, dlatego też byłoby to dla niego ogromnym sukcesem gdyby wygrał. A jak głosować? To proste! Są dwa sposoby:

PIERWSZY: Głosowanie poprzez stronę internetową [klik] - kiedy zobaczycie odpowiednią kategorię klikacie na zdjęcie Pasquarelli'ego, tym samym oddając głos na niego.

DRUGI: Głosowanie na Twitterze poprzez hashtag'i - w tweecie muszą znaleźć się hashtag'i #KCAArgentina #RuggeroPasquarelli. Uwaga! Ich kolejność nie może być zmieniona, w przeciwnym razie głos będzie nieważny. 
Jeden tweet = jeden głos, jedno RT = jeden głos.3 komentarze:

 1. Nie ma sensu głosować, bo jak w przypadku KCA Mexivo będą się liczyły tylko głosy z Argentyny!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No tak, ale to tylko w ostatnim etapie, a teraz jest pierwszy. :)

   Usuń
 2. Anonimowy19:25:00

  Wkurza mnie to że tych liter w komentarzach prawie nie widać zróbcie coś z tym XD

  OdpowiedzUsuń

Dziękujemy wam za to że jesteście tutaj z nami!