26 cze 2015

[Głosowanie] KCA Colombia 2015

 
KCA Colombia 2015. Aktorzy naszego serialu są przez nas doceniani bardzo często. Jak widać nie tylko przez nas. Kids Choice Awards Colombia 2015 również docenia niektórych członków obsady, jak również cały serial. Jak cudownie byłoby obejrzeć ich miny, gdy będą odbierać nagrody. Jednak aby tak się stało musimy im pomóc, wesprzeć ich swoim głosem. Kto z naszych ulubieńców został nominowany w KCA Colombia 2015 ? Zapraszam ! 


 Bezpośredni odnośnik do obrazka  The Nickelodeon Kids' Choice Awards, w skrócie znany jako KCAs, gala rozdania nagród. Rozdawane są w kategoriach: telewizja, muzyka, sport oraz film. Głosowanie odbywa się przez internet na stronie międzynarodowej Nickelodeon.'' ...to podpowie nam niezawodna ciocia Wikipedia. Niedawno pojawił się post o nominacjach naszych ulubieńców w Meksyku. link. Dla przypomnienia dodam, iż można na nich głosować do 17 lipca. Ostatnio natomiast ukazała się informacja, o tej właśnie gali w Kolumbii. W tych nominacjach również znajdziemy znajome twarze. W kategorii na ulubiony program nominowana została m.in ,,Violetta''. W kategorii na ulubiony czarny charakter można zauważyć Diego Dominegeuza. W kategorii na ulubionego aktora widzimy naszego Jorge Blanco. Bezpośredni odnośnik do obrazka 

Bezpośredni odnośnik do obrazka 
 Bezpośredni odnośnik do obrazka
 Nagrania do serialu zostały zakończone. Za kilka miesięcy skończy się międzynarodowa trasa koncertowa naszej obsady, ,,Violetta Live''. Każdy z aktorów pójdzie w swoją stronę. Nam zawsze będą się kojarzyć z argentyńskim serialem, pt. ,,Violetta''. Postarajmy się, aby czuli nasze wsparcie. Jestem pewna, że oddaniem na nich głosu, w cudowny sposób pokażemy, ile dla nas znaczą. Niektórzy z aktorów, jak i serial, zostawali wielokrotnie doceniani na ubiegłorocznych galach. Tym większy uśmiech pojawi się na ich twarzach, gdy damy im odczuć, że pozostali w naszych sercach. Na naszych faworytów można głosować na dwa sposoby:

1. Głosowanie na Twitterze. W tym wypadku należy użyć oficjalnego hashtagu. Podajemy imię i nazwisko wybrańca oraz #KCAColombia.

2. Należy wejść na ta stronę klik i zagłosować klikając zdjęcia ulubieńców. (Oczywiście jednego z kategorii). Trzeba zagłosować we wszystkich kategoriach. 

Głosujecie na naszych fioletowych ulubieńców ?

5 komentarzy:

 1. Głosowałam! Można się domyślić na kogo!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja tez już głosowałam...w sumie to oprócz tych trzech kategorii to brałam na oko xd

   Usuń
 2. Pięknie to ujełaś, oczywiście zagłosowałam <3

  Zapraszam:
  ifyoubelieve-leonetta.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 3. Anonimowy20:48:00

  Nie wiedziałam żeby Diego był nominowany! Czemu nie napisaliście o Tini?!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zakładam że pomyliło ci się z KCA Mexico.... w Kolumbii Tini nie została nominowana

   Usuń

Dziękujemy wam za to że jesteście tutaj z nami!