14 cze 2015

[Z życia aktorów] Milion Lodovici

         http://static.10elol.it/625X0/www/10elol/it/img/Lodovica-comello-2015.jpg

MILION LODOVICI. Lodovica Comello to aktorka i piosenkarka, która nam kojarzy się z serialem ,,Violetta''. Wcieliła się w role przyjaciółki głównej bohaterki.Jej postać była bardzo optymistyczna i energiczna. Nic dziwnego, że pozyskała tylu wielbicieli. Jej wierni fani są z nią, po zakończeniu serialu. Śledzą jej osobista karierę, która rozwija się w bardzo szybkim tempie. Obecność jej fanów przejawia się w różny sposób. Ostatnio Lodovica, a właściwie jej fani dobili do kolejnego rekordu. Mianowicie Lodo ma milion obserwujących na swoim Twitterze! Jak na to zareagowała? Zapraszam!
  


Z wielu wywiadów, których udzielała Lodo, w tym także z Polski, dowiadujemy się, że taka ilość fanów nie jest dla niej czymś normalnym. Często twierdzi, że trudno jej się do jego przyzwyczaić. Od wielbicieli dostaję wiele prezentów. W dzisiejszym świecie, w którym wszechobecny jest Internet, czuję ona nasze wsparcie także na przeróżnych portalach społecznościowych.Ostatnio liczba fanów, obserwujących ją na Twitterze wyniosła milion osób. To naprawdę spora liczba. Tutaj widzimy reakcję Lodovici na ten fakt:


Udział Polskich fanów w życiu naszej Dudu 
W wypadku Polski mogła ona poznać część swoich fanów w świecie realnym. Zawitała do naszego kraju już dwa razy. Za pierwszym razem podczas nagrywania teledysku z naszym polskim piosenkarzem klik, i za drugim razem, aby podpisać swoją książkę klik. Nie należy tez zapominać, że Włoszka odwiedzi nas już niedługo, w ramach swojej trasy koncertowej. Te dwa razy bardzo zauroczyły Lodo. Zróbmy wszystko, aby ten trzeci także był udany. Pamiętajmy o akcjach koncertowych klik . Natomiast dokładny poradnik dla osób wybierających się 28 czerwca na koncert, pojawi się na dniach na naszym blogu. Niech Lodo cały czas czuję obecność polskich fanów w swoim życiu. 

http://d.naszemiasto.pl/k/r/66/dc/554f30e25d193_gd.jpg?20150510125739


2 komentarze:

  1. Ooo milion :) należy jej się ;)

    Zapraszam:
    ifyoubelieve-leonetta.blogspot.com

    OdpowiedzUsuń

Dziękujemy wam za to że jesteście tutaj z nami!