25 cze 2015

[Lodo Live] Przebieg koncertu

https://pbs.twimg.com/media/B-YsoTsIYAAqQfX.png  
PRZEBIEG KONCERTU.Ostatnio na blogu można znaleźć mnóstwo postów związanych z jedną z aktorek serialu ,,Violetta'' - Lodovicą Comello. Powodem tego jest fakt, iż Lodovica zagra koncert w Polsce. Odbędzie się on już 28 czerwca bieżącego roku, czyli w najbliższą niedzielę, w Warszawie. Wielu z naszych czytelników wybiera się na ten wyjątkowy koncert. W poniższym poście można znaleźć przebieg koncertu naszej Lodo. Zapraszam!Podczas gdy większość obsady naszego fioletowego serialu udała się w trasę ,,Violetta Live'', Lodovica postanowiła udać się we własną trasę koncertową. Utwory, które znajdują się w repertuarze koncertu pochodzą z dwóch płyt tej wokalistki: ,,Universo'' i ,,Mariposa''. Lodo wykonuje także kilka wybranych piosenek z serialu ,,Violetta''. Naszej artystce na scenie towarzyszy zespół muzyczny oraz tancerze. Wygląd sceny widać poniżej. Koncert trwa około 1,5h. Lodovica ma genialny kontakt z publicznością. Koncert ma inny charakter niż występ naszej obsady. Nie da się także pozostawić bez komentarza strojów Lodovici, które są genialne dobrane do poszczególnych utworów, a Lodo wygląda w nich zjawiskowo.

http://4.bp.blogspot.com/-Yg-tuCUfxC4/VTufgaznLgI/AAAAAAAABMw/yv92UihSaGs/s1600/10421370_1578369419093735_5768588793503585028_n.jpg 
 
Oto tracklista :
1.,,Universo'' - wersja akustyczna
2.,,La Cosa Mas Linda''
3.,,La Historia''
4.,,Solo Musica''
5.,, Un Posto Libero''
6.,,Una Nueva Estrella''
7. ,,Otro Dia Mas''
8.,, No Voy a Caer''
9.,,Vuelvo''
10.,,Veo Veo''
11.,,Hoy somos mas''
12.,, Ven y canta''
13.,,Aprendi a Decir Adios''
14.,,Ci Vediamo Quando e Buio''
15.,,Sin usar Palabras''
16.,, Un Viaggio Intorno al Mondo''
17.,,Crazy Love''
18.,, Para Siempre''
19.,, Historia Blanca''
20.,,I Only Want to be with You''
21.,, Mi Amor Pende De Un Hilo''
22.,, Todo el resto no cuenta''
23.,,Universo''
24.,,We are family'' 
  
Lodovica podczas koncertu spaceruję po scenie, tańczy lub siedzi. Całe widowisko podzielone jest na kilka części, pomiędzy którymi nasza artystka się przebiera. Poniżej znajduję się filmik ukazujący nam cały koncert oraz składanka utworów z naszego fioletowego serialu, które Dudu wykonuje na koncercie. 


8 komentarzy:

 1. Ja nie jade, ale koncert wydaje się być super. Fajnie, że spiewa też piosenki z Violetty. Życze dobrej zabawy tym co jadą ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja też nie jadę, ale jak tak oglądam te filmiki to to będą niezapomniane chwile, dla wszystkich, którym uda się tam być. Również życzę świetnej zabawy !

   Usuń
 2. Trochę krótki post, ale i tak dzięki za informacje!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. na szybko troszkę, bo do niedzieli niedaleko i nie ma za co

   Usuń
 3. Tak długo czekałam na ten post !!!
  I jest SUPERR !!!!

  OdpowiedzUsuń
 4. Świety post, dziękujemy za info, serio <3
  Nie mogę się doczekać.
  Mam nadzieję, że akcje się udadzą ^^

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję....akcje muszą się udać, dla naszej Dudu muszą!...będę trzymać kciuki, żeby się udało i nie trzeba mi za nic dziękować

   Usuń

Dziękujemy wam za to że jesteście tutaj z nami!