27 cze 2015

AKCJE KONCERTOWE LODOVICA COMELLO 2015 [Przypomnienie]AKCJE KONCERTOWE LODOVICA COMELLO 2015. Koncert coraz bliżej, część z Was właśnie 28 czerwca będą mogły gościć na występie włoskiego talentu, czyli Lodovici Comello. Dzisiaj przychodzimy do Was z oficjalnymi akcjami na to wydarzenie i żadne inne akcje ogłaszane wcześniej nie są aktualne. Na razie mamy zapewniony jeden koncercik. Być może uda się wywalczyć jeszcze jeden, jeśli pokażemy, że naprawdę nam zależy, a Lodo znajdzie jakiś wolny termin na przyjazd do Polski. Akcje obowiązują tylko na tym koncercie. Jeśli zorganizowany byłby kolejny - akcje będą inne. Tym razem są bardziej różnorodne i jest ich więcej, aby zadowolić wszystkich. 

Zapraszamy do postu, w szczególności koncertowiczów. NAPIS "POLAND ♥ YOU". Będzie to najzwyczajniejszy napis, który będą trzymały osoby w pierwszym rzędzie. Odpowiednie osoby już się tym zajęły i na pewno te osoby dostaną go jeszcze przed rozpoczęciem, aby w ten sposób miło przywitać i pożegnać Lodovicę. Przypominamy, że podobnie zrobiliśmy na koncercie Violetta Live w Łodzi (godzina 19:00) z napisem "Polonia te ama" i jak najbardziej akcja się udała, z czego jesteśmy bardzo zadowoleni. Myślimy, że tym razem będzie tak samo. Do tej mini akcji nie musicie się przygotowywać, ponieważ wszystko zostanie załatwione tak jak mówiłam - przed koncertem. 


BALONY NA "TODO EL RESTO NO CUENTA". Na piosenkę promującą płytę "Mariposę" proponujemy balonowe szaleństwo. Całe trybuny i płyta wymachują balonikami. Najlepiej, aby każdy z Was wziął kilka sztuk w zapasie, aby podać zapominalskim sąsiadom. Nie musicie wnosić już napompowanych, ponieważ z powodu tłoku możecie łatwo je gdzieś podziać. Proponujemy napompować je dopiero przed piosenką lub po wejściu na arenę. Na trybunach myślę, że większych problemów nie będzie, ponieważ każdy ma swoją miejscówkę. Kolor nie ma znaczenia. Właśnie fajnie, jeśli byłyby kolorowe. W ten sposób wyrazilibyśmy te emocje związane z tym wydarzeniem, a piosenka "Todo el resto no cuenta" świetnie do tego pasuje. "SIN USAR PALABRAS/BEZ SŁÓW". Tradycyjnie tak, jak i na koncercie Violetta Live będzie polski akcent. Otóż znowu zagustujemy w kartkach. Trybuny trzymają kartki białe, natomiast płyta - czerwone. Najlepiej żeby była to zwykła kartka A4. Podobnie, jak wcześniej, prosimy o wzięcie kilka zapasowych, aby rozdać innym, którzy nie wiedzą o akcjach, a uwierzcie że choć tym razem do "ogarnięcia" jest tylko 2000 osób, to wcale nie będzie aż tak łatwo. 

"WE ARE FAMILY". Na tę piosenkę wyciągamy kartki z napisem "We are family" i podnosimy je w górę podczas tego utworu. Prosimy o wzięcie kilka zapasowych, aby osoby niedoinformowane także wzięły udział (będziemy się starali, aby dostrzec do jak największej ilości osób). Najlepiej, żeby napis był czytelny i duży w formacie A4, aby nie zasłaniać widoków innym osobom."OTRO DIA MAS" I "CI VEDIAMO QUANDO E BUIO". Na te dwie, spokojne piosenki szykujemy światełkowy szał. Proponujemy glowsticki, jeśli macie możliwość ich kupna (prosimy o wzięcie kilka zapasowych dla sąsiadów) lub lampy błyskowe w telefonach. Efekt będzie podobny, jak na piosence "Soy mi mejor momento" na VL, czyli całkiem przyzwoity. 

"UNA NUEVA ESTRELLA". Tutaj każdy niech przygotuje kolorową gwiazdkę z papieru. Duże będą bardziej widocznie, jednak nie przesadzajmy. Wystarczą takie wycięte z kartki A4. I choć pewnie już nieźle Was to dobija, bierzcie także kilka dodatkowych sztuk dla sąsiadów. To nic nie kosztuje, a możecie przyczynić się do udania akcji. Tutaj potrzebujemy pomocy z każdej strony. 

"HISTORIA BLANCA". Białe serduszka i wymachujemy w czasie tej "Białej historii". Łatwe i proste. Wycinamy serducha i do dzieła. PAMIĘTAJCIE TAKŻE O ŚPIEWANIU! Rozgłaszajcie akcje gdzie tylko możecie. Dzięki temu mamy gwarantowane, że akcje się udadzą. 
18 komentarzy:

 1. Anonimowy18:21:00

  Nie wiecie czy będą jeszcze jakieś konkursy żeby wygrać bilety na vl w Warszawie albo w Krakowie ????

  OdpowiedzUsuń
 2. Anonimowy19:05:00

  Super akcje! Mam nadzieję że na VL w Krakowie tez takie będą!♥♥♥
  I LOOOOOOVVVVEEE ♥♥♥♥ LODO!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Będą, będą. Już wkrótce poinformujemy Was o akcjach na koncerty Violetta Live.

   Usuń
 3. Anonimowy19:52:00

  Co do tych baloników to lepiej by było gdybyśmy nie wymachiwali balonami, tylko je rzucili ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zapewne i tak na spontana wyjdzie tak, że cała arena będzie w balonikach. Rzucić też możemy. Fajniejszy efekt.

   Usuń
  2. Anonimowy21:18:00

   Tak , popieram tak będzie lapiej

   Usuń
 4. Anonimowy20:45:00

  Mi się zdaje że akcji jest dość sporo i niektórzy pewnie będą się bardziej na tym skupiać niż na koncercie :/

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie my jesteśmy ich pomysłodawcami, a tylko je rozgłaszamy.

   Usuń
 5. Świetny post.
  Chciałam zaprosić do przeczytania opowiadania o Violetcie, co prawda dopiero zaczęłam ale są już 3 rozdział. Proszę o wsparcie http://nowaahistoriavioletty.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 6. ZAPRASZAM! PROSZĘ O POMOC NIKT NIE WCHODZI A JA SIĘ STARAM Z KOEŻANKĄ, BĘDĘ WDZIĘCZNA ZA KAŻDY KOMENTARZ A Z PRZYBYWANIEM CZYTELNIKÓW WIĄŻĄ SIĘ KONKURSY http://onlyvilu.blogspot.com/2015/05/ankieta-razem-stworzymy-cos-swietnego.html

  OdpowiedzUsuń
 7. Anonimowy18:35:00

  Tak nie na temat koncertu Lodo, to wiecie, że mechi lambre ma aparat na zębach. Bardzo jest niewidoczny, ale dowiedziałam się, że nosi:)

  OdpowiedzUsuń
 8. Anonimowy18:37:00

  http://gwiazdunie.pl/wp-content/uploads/2015/05/martina-stoessel-mechi-lambre.jpg Tak jak się przyjrzycie to widać

  OdpowiedzUsuń
 9. Anonimowy19:53:00

  Pokażesz mi to zdjęcie na którym go widać... Proszę... Piszcie coś więcej na blogu, będzie się chętniej czytać, bo jest nudno...��

  OdpowiedzUsuń
 10. Patrzcie co znalazłam: -----> http://bit.ly/violettabilety_do_odebrania

  Jeszcze tylko kilka godzin, śpieszcie się. ; )

  OdpowiedzUsuń
 11. Anonimowy21:07:00

  Według mnie te balony to słaby pomysł, wyobrażacie sobie stać na płycie, w tym tłoku i jeszcze z balonami? Ja będę na płycie, biorę wszystkie rzeczy na akcje oprócz balonów. A jeśli ktoś dojeżdża na koncert z np. Gdańska? To co zrobi z tymi balonami? A i jeszcze jedno: ile tak mniej więcej mogą kosztować te koszulki? Bo nie wiem ile kasy wziąć.

  OdpowiedzUsuń

Dziękujemy wam za to że jesteście tutaj z nami!