26 cze 2015

[Zapowiedź] Koncert Lodovici we włoskim MTV!


KONCERT LODOVICI W MTV! Wielkie odliczanie trwa. Do Lodo Live w Polsce pozostało tylko 4 dni! Emocje fanów jak i samej Lodovici z każdym dniem rosną. Jednak zanim Lodo przekroczy granicie naszej ojczyzny czeka ją jeszcze jeden koncert... Koncert w jej rodzinnym mieście - San Daniele. Pewnie zastanawia Was co w tym takiego szczególnego, w końcu Włoszka obecnie jest w trasie koncertowej i to normalne, że daje koncerty. Otóż ten koncert jest bardzo szczególny i to nie tylko dlatego, że będzie miał on miejsce w mieście, w którym wychowała się nasza Dudu - będzie on transmitowany na żywo we włoskim MTV!

[AKTUALIZACJA] Niestety żaden z odtwarzaczy nie działa.Pewnie każdy z Was jest choć trochę ciekawy jak wygląda przebieg koncertu Lodo, a już jutro będziemy mieć idealną okazję, aby się przekonać jak to wszystko wygląda. Transmisja Lodo Live jest nie lada gratką dla wszystkich Lodofanaticas jak i w pewnym sensie kolejnym sukcesem Lodovici. Haczyk polega na tym, że koncert będzie emitowany tylko i wyłącznie na włoskim kanale MTV, ale spokojnie, każdy z nas będzie mógł obejrzeć show Dudu dzięki odtwarzaczowi, który podam jutro, przed rozpoczęciem emisji koncertu. 

START - GODZINA 20.30. 


BĘDZIECIE OGLĄDAĆ? 

7 komentarzy:

 1. Anonimowy20:56:00

  Oczywiście, że będziemy oglądać! A ten odtwarzacz to na kompa czy telewizor?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Odtwarzacz jest na komputer/laptop. :)

   Usuń
 2. Spróbuję xnaleźć ten kanał w TV lub na komputerze!

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja chyba nie oglądam, chcę niespodziankę ^^

  OdpowiedzUsuń
 4. Anonimowy22:57:00

  Tylko żeby nie było tak, jak miało być z Violetta Live - niby wszystko super, a potem nagle płaci się 25 zł, coś nie gra... Podobno tak było

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. MTV jest kanałem telewizyjnym, więc na pewno coś takiego nie będzie miało miejsca. :)

   Usuń
 5. Anonimowy20:17:00

  ale kiedy to będzie transmitowane bo ja nie kumata jestem... w sensie w jaki dzień i godzina i gdzie podasz odtwarzacz?

  OdpowiedzUsuń

Dziękujemy wam za to że jesteście tutaj z nami!