26 cze 2015

[LodoLive] Lodovicowa moc nadchodzi już jutro [Aktualizacja]


LODOVICOWA MOC NADCHODZI JUŻ JUTRO. Koncert już w niedzielę, a wy pewnie myślicie, dlaczego piszę, że już jutro zaczyna się magia Lodoviki. Otóż 24 czerwca odbędzie się audycja poświęcona Comello w radio YoungStars, które tak jak pewnie pamiętamy, zorganizowało wywiad przy poprzednim pobycie w Polsce. Hm, ale to nie koniec. Jeszcze kilkanaście osób ma szansę wygrać wejściówki - te normalne, a także z pakietem Meet&Greet, które już dawno zostało wykupione. A jednak, organizatorzy zaskakują nas na każdym kroku. Zapraszam do posta, jeśli są jacyś ciekawscy...

[Aktualizacja] W ZWIĄZKU ZE ZBLIŻAJĄCYM SIĘ KONCERTEM LODOVIKI COMELLO W WARSZAWIE (NIEDZIELA 28.06) WE WSZYSTKICH SALONACH EMPIK I NA EMPIK.COM DLA JEJ FANEK I FANÓW PROPONUJEMY SPECJALNĄ CENĘ KSIĄŻKI CAŁA RESZTA NIE MA ZNACZENIA - 26,90 zł. CENA DOTYCZY SOBOTY I NIEDZIELI (27-28.06 W CAŁEJ SIECI)

AUDYCJA POŚWIĘCONA LODOVICE W RADIO

Koncert w niedzielę (tj. 28 czerwca), więc chyba wypadałoby wprowadzić nas w Comellowy nastrój, prawda? Tę kwestią zajęło się radio Young Stars. Jeśli ktoś uważnie je śledzi wie, że ostatnio niemal ciągle mogliśmy usłyszeć tam kawałki Lodo, głównie z nowego krążka "Mariposa". Mi weszło już to w nawyk i po włączeniu komputera w oddzielnej karcie od razu wpisywałam adres strony i wsłuchiwałam się w muzyczne hity, które puszczają. Podczas jej drugiego pobytu w Polsce, Lodovica udzieliła dla nich co prawda krótkiego wywiadu, jednak dowiedzieliśmy się z niego wiele ciekawostek i co najważniejsze - potwierdzenie koncertu w naszym kraju. Jutro o godzinie 16:00 puszczana będzie specjalna audycja poświęcona naszej idolce. Usłyszymy utwory z jej płyt, a także będziemy mieli szansę wygrać bilety. Niestety nie wiemy, jakie będzie zadanie konkursowe czy będzie to najzwyczajniejsze "dobicie się" poprzez telefon do radia. Okaże się jutro. Pamiętajcie - godzina 16:00 [tutaj]. 
KOCHANI FANI Radio Young Stars oraz Lodovica Comello - już jutro o godzinie 16:00 specjalna audycja poświęcona Lodovice Comello! Usłyszycie największe hity oraz co najważniejsze - będziecie mogli wygrać bilety na Jej koncert w Warszawie, który będzie 28 czerwca! 


KONKURS 

Oprócz konkursu w radio pomyślano także o tych, którzy nie będą mogli być obecni podczas audycji. Już teraz mogą po prostu odpowiedzieć na proste pytanie konkursowe: Dlaczego właśnie wy powinniście wygrać bilety na koncert Lodoviki Comello w Polsce? Możecie dołączyć do wydarzenia pod [tym] linkiem. Sponsorem jest oczywiście organizator, czyli Good Music Productions. Wstępnie planowane jest rozdanie trzech biletów Meet&Greet, czyli z możliwością wejścia za kulisy, a także kilka biletów zwykłych - najprawdopodobniej na trybuny. Serdecznie zapraszam wszystkich chętnych. Od razu wspomnę także, że lepiej byłoby, aby brały osoby, które są w stanie do Warszawy dojechać, bo chyba nie ma sensu, żeby odbierać komuś szansę, a samemu nie być na tym wydarzeniu, prawda? 

Do wygrania 3 BILETY BACKSTAGE (M&G) oraz kilka normalnych! Niepowtarzalna okazja, tylko w RADIU YOUNG STARS!  Musicie nas słuchać! Dodatkowo rozlosujemy bilety dla tych, którzy dołączą do tego wydarzenia oraz napiszą w komentarzach, że chcą bilet i dlaczego chcą ten bilet! 


PRZEBIEG KONCERTU

Mamy już także szczegóły na temat przebiegu całego wydarzenia związanego z koncertem. Zamieściło je Good Music Productions na swoim facebookowym fanapge'u. Od 16:30 można wchodzić na halę w celu wzięcia udziału w próbie. Bilety ciągle są do nabycia w cenie 79 złotych. Następnie o godzinie 17:00 próba, a za równą godzinę otwarcie wejść dla reszty uczestników. W pierwszej kolejności wchodzą osoby z M&G, następnie posiadacze biletów na próbę i na końcu inni. Od 18:45 zacznie się występ Szymona i będzie trwał do godziny 19:30. Wtedy na scenę wyjdzie Lodovica. Tak jak planowano koncert trwa 1,5 godziny i zakończy się o 21:00, a o 21:30 rozpocznie się spotkanie Meet&Greet. 

16.30 | Wstęp dla fanów uczestniczących w próbie
17.00 | Próba Lodovici Comello
17.30 | Próba Szymona Chodynieckiego
18.00 | Otwarcie drzwi na koncert (Kolejność wstępu: M&G > fani uczestniczący w próbie > pozostałe bilety)
18.45 | Koncert Szymona Chodynickiego
19.30 | Koncert Lodovici Comello
21.00 | Zakończenie
21.30 | Rozpoczęcie M&G
Zbiórka posiadaczy biletów M&G odbędzie się bezpośrednio po zakończeniu koncertu, na płycie z prawej strony sceny.


Zachęcam także do brania udziału w konkursie stacji muzycznej 4FUN.TV, gdzie do wygrania tym razem jest występ w telewizji. Sądzę, że skoro ma na celu zadanie pytania Lodovice - właśnie wy będziecie mogli być w tym programie razem z nią. Czas macie do soboty. Wystarczy ściągnąć aplikację i troszkę ruszyć głową. Więcej informacji na stronie [tutaj] oraz na fanpage'u [tutaj]. Nie zmarnujcie takiej okazji! Drugi raz może się nie powtórzyć!  

3 komentarze:

 1. Nastawiam budzik, zapisuję link i czekam na 16!

  OdpowiedzUsuń
 2. Anonimowy09:18:00

  A gdzie mam odpowiedzieć na te pytanie ''Dlaczego wlasnie ja mam dostac bilet?'' Z tego radia? Bo bardzo chce, a nie wiem gdzie mam odpowiedzieć

  OdpowiedzUsuń
 3. Anonimowy18:06:00

  Jestem na tym zdjęciu(jestem w różowym płaszczu) :)

  OdpowiedzUsuń

Dziękujemy wam za to że jesteście tutaj z nami!