13 cze 2015

[Violetta Live] Obsada tydzień w Polsce?!


OBSADA TYDZIEŃ W POLSCE?! Tego jeszcze chyba nie było, a ja chyba sama nie zdawałam sobie sprawy z wyglądu tej sytuacji. Otóż pewnego wieczora zaczęłam rozmyślać na temat sierpniowych koncertów i uświadomiłam sobie, że jeśli wszystko byłoby tak, jak to zaplanowana to obsada spędziłaby w Polsce mniej więcej aż/tylko (zależy dla kogo) sześć dni! Skąd moje wnioski? Jak to może wyglądać? Kiedy powinien wylądować samolot z ekipą? A jakie hotele przypuszczalnie odwiedzą? Zapraszam do postu, gdzie nieco zamieniłam się w detektywa Dominguezową, aby wytropić, a przynajmniej wysnuć przypuszczenia co do sierpniowego pobytu obsady w Polsce.

CZAS POBYTU. Dobrze wiemy, że pierwszy koncert po przerwie od tych marcowych odbędzie się w Warszawie w sierpniu. Z pewnością truliśmy Wam już o tym wiele, ale to wiele razy, ale wspomnimy jeszcze raz, bo z niewątpliwie znajdą się i osoby, które nie mają o tym zielonego pojęcia. Występ w Warszawie będzie miał miejsce 22 sierpnia na Stadionie Narodowym. Bilety wciąż są w sprzedaży [tutaj]. Ostatni koncert przed Polonią planowany jest 16 sierpnia w Antwerpii (Belgia). Zaraz po tym fioletowa ekipa przeleci do naszego kraju. W zwyczaju jest, że przybywają do miejsca występu już przynajmniej dzień przed, jednak z powodu napiętego grafiku zapewne będzie tutaj 21 sierpnia. Możliwa jest też wersja, że samolot przyleci już dnia 20 sierpnia wieczorem. Droga z Antwerpii do Polski zajmuje około sześciu godzin. Niestety dzień przyjazdu ciągle pozostaje wielką niewiadomą. Obecnie nie mamy informacji na temat większej ilości koncertów właśnie w Belgii, jednak jeśli pojawi się więcej informacji powiadomimy Was o tym. Przypuszczalnie za dzień przylotu przyjmujemy datę 21 sierpnia (piątek).

PRZYLOT I MIEJSCE ZAKWATEROWANIA.  Na początku skupimy się na Warszawie, która "idzie na pierwszy ogień". Pod uwagę możemy brać mniej więcej trzy hotele, które są 5-gwiazdkowe, najlepsze w Warszawie, gdzie mogłaby zatrzymać się obsada. INTERCONTINENTAL to luksusowy hotel. Jak wiadomo właśnie tam zatrzymała się fioletowa ekipa podczas pobytu w tym mieście w sprawie konferencji prasowej. Jest oddalony od miejsca koncertu - od Stadionu Narodowego - o 6 kilometrów. To właśnie w nim są największe szanse na zakwaterowanie. Tam też przebywali inne gwiazdy Disney'a podczas przyjazdu do naszego kraju. HILTON to kolejny, który może służyć nam jako propozycję. W hotelu tej samej marki zatrzymała się ekipa w Łodzi. Moim okiem to właśnie ten sprawia lepsze wrażenie. W REGENCIE podczas pobytu w Polsce zakwaterowała się Lodovica. W rankingu najlepszych hoteli znalazł się na trzecim miejscu. Odległość dwóch następnych także wynosi w graniach 6 kilometrów. Jesteśmy niemalże pewni, że lotniskiem, na którym wylądują będzie LOTNISKO CHOPINA W WARSZAWIE. Niestety nie jestem w stanie odczytać z ich strony, czy i kiedy planowane są loty z Antwerpii, dlatego ta kwestia jest - a przynajmniej dla mnie - na chwilę obecną niewiadoma. 


ALE CO ROBIĆ W TYM CZASIE? Jakby nie patrzeć, to nigdy nie mieliśmy szansy tak długiego goszczenia ekipy w kraju. Przy poprzedniej wizycie były to zaledwie około dwa dni. Teraz czeka nas aż 6? Z pewnością byłaby to dla nas niemała gratka. W końcu są to wakacje, a my moglibyśmy na bieżąco być blisko bohaterów serialu "Violetta". A co w tym czasie? Koncerty to tylko mała część trasy. Każdy koncert trwa w granicach 1,5 h, a takich występów będzie najprawdopodobniej trzy. Zwiedzanie? Spotkania z fanami? Podpisywanie autografów? Jest wiele opcji. Myślę, że tym razem spróbują odpocząć i zaczerpnąć polskiej kultury, ponieważ wcześniej takiej okazji nie mieli z powodu napiętego grafiku. Warszawa i Kraków to ogrom ciekawych miejsc, jednak sądzę, że mogą pojawić się także na innych terenach Polonii. Polskie Morze Bałtyckie może nie równa z hiszpańskimi plażami i czystą wodą, jednak z drugiej strony patrząc, jest to kolejne miejsce, które warto odwiedzić. Być może szanse są znikome, jednak nadzieję fani z północy powinni mieć zawsze! RUGGERO RÓWNIEŻ W TRASIE? Jak dobrze wiemy, Rebis planował premierę książki Ruggero na czerwiec. Na dniach jednak otrzymaliśmy informację o przełożeniu daty na sierpień. Ten ósmy miesiąc roku z pewnością należy do długo wyczekiwanych z powodu koncertów, aczkolwiek czy przystojny Włoch przyjeżdżałby w całkiem innym terminie, czy też załatwiłby spotkanie z fanami w tygodniu pobytu obsady w Polsce? Rugg zazwyczaj jest obecny nieustannie podczas trasy, jako towarzysz Candelarii, więc czemu nie? Na razie musimy czekać na więcej szczegółowych informacji, a także na potwierdzenie samego faktu, że taki meeting będzie. Z dostępnych nam źródeł na razie mamy wiadomość o ogólnych planach zorganizowania takiego wydarzenia. Zapewne dzięki dużemu sukcesowi spotkania z Lodovicą w warszawskiej Arkadii na przyszłość planowane są kolejne. Uważam, że byłoby naprawdę fajnie, ponieważ jako nieliczni moglibyśmy gościć go tutaj po raz drugi. A CO Z KRAKOWEM? Na pierwszy rzut idzie LOTNISKO W KRAKOWIE IM. JANA PAWŁA II, o ile wybiorą podróż samolotem, co raczej jest oczywiste. Nie sądzę, że będą narażali się na ogromne zmęczenie ponad czterogodzinną jazdą autokarem. Przyloty z Warszawy do Krakowa nie są jeszcze znane. Dobrymi hotelami są m.in 5-gwiazdkowy SHERATON czy też RADISSON. W Krakowie hotel HILTON, który obsada gościła w Łodzi jest 4-gwiazdkowy, jednak także możemy brać go pod uwagę. Podobnie jak w Warszawie, odległości wynoszą mniej więcej 6 kilometrów. Niestety nie znam dobrze tego miasta, bo podsumowując byłam tam tylko kilka razy w celach wycieczkowych i szczerze przyznam, że łatwiej jest mi mówić o stolicy. Tam jest bardziej "obeznana".

A WY CO SĄDZICIE NA TEN TEMAT? CIESZYLIBYŚCIE SIĘ? 

14 komentarzy:

 1. Anonimowy17:24:00

  W sprawie Ruggero to raczej nie przyjedzie w tym samym terminie, o ile w ogóle przyjedzie. Gdyby meeting z Ruggero był w tym samy lub bliskim daty koncertów terminie to na spotkanie przyjechałoby zdecydowanie mniej osób, co wiąże się z mniejszym zyskiem. Dla wyjaśnienia. Na początku Ruggero jeździł z Cande, ponieważ wtedy nagrania się jeszcze nie rozpoczęły, natomiast teraz nagrania już trwają i już z nią nie jeździ cały czas. Nie sądzę żeby przyjechał do Polski razem z Cande.

  OdpowiedzUsuń
 2. Anonimowy18:40:00

  Możliwe że obsada spędzi w Polsce siedem dni 27 sierpnia mogą być jeszcze wywiady dziwiłabym się jakby po dwudziestej po koncercie w krakowie 26 chcieliby mieć jaki kolwiek byli zmęczeni

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Anonimowy18:42:00

   Ps: przepraszam za błędy pisany na szybko

   Usuń
 3. Jak nasz akcja dla obsady na zakończenie Violetty???

  OdpowiedzUsuń
 4. Anonimowy23:27:00

  #PoloniaSiempreATuLadoTini SPAMUJEMY

  OdpowiedzUsuń
 5. Anonimowy08:43:00

  Boże jak oni będą w Warszawie to chyba w domu nie będę siedzieć tylko gdzieś na Rynku na starówce będę siedzieć żeby ich spotkać
  W sprawie Rugga to mi się wydaje że może być kiedy będą się odbywały koncerty ale raczej spotkanie będzie przed/po koncertach no bo załóżmy że ktoś jedzie z Poznania do Krk na VL a spotkanie z Ruggiem jest 24 w Warszawie a nie każdy rodzic zgodzi się na takie jeżdżenie po kraju

  OdpowiedzUsuń
 6. Anonimowy20:24:00

  DROGA REDAKCJO PROSZĘ NAPISZCIE 19 LUB 18 DOKLADNE INFO ;P

  OdpowiedzUsuń
 7. Anonimowy20:25:00

  NA TEMAT PSZYLOTY W KRKWIE

  OdpowiedzUsuń
 8. Anonimowy10:07:00

  A wiesz na jakim lotnisku zatrzyma sie obsada Violetty którego dnia i o której?

  OdpowiedzUsuń
 9. Anonimowy11:45:00

  A jaka to ich strona i jak by co to na chopinie

  OdpowiedzUsuń
 10. Anonimowy11:48:00

  Redakcjo daj znać dokladnieszych szczegułów o Krakowie bo o warszawie jest wszystko a o krakowie troszeczke

  OdpowiedzUsuń
 11. Anonimowy09:01:00

  hejka!
  Czy ktoś ma aktualne info o której godzinie i jakim samolotem przylatuje Viola z Ekipą do Warszawaki 20 sierpnia.
  Bardzo bardzo proszę o odpowiedź. PLEASE :):):)

  OdpowiedzUsuń
 12. Anonimowy15:52:00

  Bedą o 11 na lotnisku chopina w wawie i to bedzie 19 sierpnia bo 20 majom day disney

  OdpowiedzUsuń
 13. Anonimowy12:20:00

  A kiedy będą w Krakowie ? W jakim hotelu ?

  OdpowiedzUsuń

Dziękujemy wam za to że jesteście tutaj z nami!