19 cze 2015

[LodoLive] Bilety na próbę przed koncertem i support?!


BILETY NA PRÓBĘ PRZED KONCERTEM I SUPPORT?! Jakby nie patrzeć - koncert Lodoviki zbliża się wielkimi krokami. Posiadacze biletów z pewnością już odliczają dni do wielkiego wydarzenia. Zostało jedynie dziewięć dni. Myślę, że dla wielu będzie to miły akcent na rozpoczęcie wakacji, prawda? Nie jesteście w stanie kupić biletu? Teraz nadarza się kolejna okazja, aby móc spotkać ją, posłuchać, jednak w nieco innych okolicznościach. Otóż jutro o 12:00 rusza sprzedaż biletów w o wiele tańszej od jej poprzedników, na próbę przed koncertem wraz z Szymonem Chodynieckim. Ale co ma Chodyniecki do Lodo? O tym w poście. Zapraszam...


Organizatorzy LodoLive zaskakują nas na każdym kroku i choć w pewnym stopniu zadowolić wszystkich. Dobrze wiemy, że na razie nie jest w planach kolejny koncert, dlatego próbują choć w pełni wynagrodzić to. Dopiero co dowiedzieliśmy się, że na koncercie jako support wystąpi Szymon Chodyniecki. Oznacza to mówiąc prostym językiem, że będzie śpiewał przed jej występem. Jeśli ktoś śledzi jego życie z pewnością wie, że ciągle tworzy nowe kawałki, dlatego śmiało możemy powiedzieć, że rozwija skrzydła. Tym razem będą mogli usłyszeć go wszyscy Lodofanaticas z Polski! Jest duże prawdopodobieństwo, że zaśpiewa także znany nam wszystkim singiel "Bez słów", czyli polsko-hiszpańska wersja "Sin usar palabras" twórczości Lodoviki, którą nagrała z duecie z tym 21-letnim artystą. Jeśli nie mieliście jeszcze okazji posłuchać to zapraszam do odtworzenia załącznika niżej.


Bilety idą jak świeże bułeczki, a nam ciągle mało. Tak, tak - typowi Polacy. Te z pakietem Meet&Greet, czyli spotkaniem poza koncertem z możliwością porozmawiania, dostania autografu czy zrobienia zdjęcia z idolką już dawno zniknęły z listy dostępnych wejściówek. Nie martwcie się na zapas! Jest nowa szansa. Good Music Productions (organizatorzy główni koncertu) postanowili dodać nową pulę biletów, jednak w nieco nietypowym stylu. Tego chyba jeszcze nie było. Za 79 złotych możemy dokupić pakiet, dzięki któremu dwie godziny przed koncertem będziemy mogli obejrzeć próby przygotowujące do koncertu. Haczyk jest jednak taki, że trzeba mieć wcześniejszy bilety normalny. Wejściówki tradycyjne w porównaniu chociażby do show Violetta Live nie są drogie, bo wahają się od 100 do 180 złotych (pakiet M&G 300 złotych). Wydatek niespełna osiemdziesięciu złotych to nie duży wydatek, a jednak spore szanse na posiadanie przywilejów. Takich biletów do kupienia jest jedynie 250! Kupujcie, póki są. Sprzedaż rusza już jutro o godzinie 12:00 [tutaj]. 


Ale to nie koniec niespodzianek dla posiadaczy takiego pakietu. Jako pierwsi będą mogli kupić gadżety w sklepikach przed koncertem. Znajdują się one w środku hali. Oprócz jedzenia, które możemy zakupić na czas koncertu, są także budki z bluzkami, glowstickami czy transparentami. Jesteście chętni? Wszystko zależy od Was i od Waszym chęci. Bilety czekają na Was punktualnie o godzinie 12:00. Kupicie je m.in na eventim czy Good Music. Zapraszamy serdecznie i przy okazji gorąco zachęcamy. Nieczęsto taka szansa się zdarza. Wspomnę, że pierwszy raz słyszę o takiej możliwości. Chcielibyście dowiedzieć się jak to wygląda od drugiej strony? Jak artyści przygotowują się, aby na czas show wszystko wyszło idealnie? Oto okazja. Lodo już na nas czeka! Kto będzie?
See you on the 28th of June in Warsaw!!! #LodoLive2015Warszawa WHO'S COMING??  https://t.co/WVMMXk9VN6 

18 komentarzy:

 1. Szkoda, że aż 79 złotych! Trudno...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jeśli ktoś ma możliwości, to jak najbardziej zachęcamy :)

   Usuń
 2. Anonimowy07:43:00

  Słuchaj chyba cię coś boli. Bilety na koncert za 79 zł to jak kupić rzecz za 2 złote.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Może dla Ciebie. Dla Twojej wiadomości, po operacji boli mnie tylko i wyłącznie noga. Chciałam Ci jeszcze powiedzieć, drogi Anonimku, że trzeba kupić najpierw bilet normalny (min. 125 złotych), a dopiero potem można nabyć specjalny (79 złotych):
   125+79=204 złote
   Nadal sądzisz, że to tanio?

   Usuń
  2. Anonimowy09:20:00

   Tak, bo tu masz 2 wejściówki, i tak taniej niż M&G.

   Usuń
  3. Anonimowy21:13:00

   I co teraz "♥LodoLove♥"? Nie masz już nic do powiedzenia?

   Usuń
 3. Anonimowy12:24:00

  Aaaaaaaaaaaaaaaaa. Udało mi się kupić 2 bilety na próbę. :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Super. Mamy nadzieję, że zdasz nam relację, jak było! :)

   Usuń
  2. Anonimowy10:41:00

   Można odkupić jeden bilet?

   Usuń
 4. Anonimowy14:19:00

  lodolive

  OdpowiedzUsuń
 5. Anonimowy18:17:00

  Czy bilety były w ogóle w sprzedaży? Weszłam na eventim chwilę po dwunastej i się pokazało, że "bilety obecnie niedostępne". :/

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Na eventim.pl są ciągle w sprzedaży.

   Usuń
 6. Aha, to fajnie :)
  Nie jadę wcalę. Ale się nie smucę, wolę odkładać na drugie Violetta Live :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Kiedy dacie akcje na Violetta Live?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Niedługo ;) Wszystko jest w fazie ustalania.

   Usuń
 8. Anonimowy15:43:00

  Ja mam m&g zbierałam na niego kilka miesiecy a w prezencie od rodziców dostałam wejsciówkę na probę.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Anonimowy22:48:00

   Do wszystkich marud: nie narzekajcie na ceny biletów, tylko weźcie przykład z Ciastec zkowa i zbierajcie pięniądze!

   Usuń
  2. Cieszymy się bardzo :) Miłego koncertu!

   Usuń

Dziękujemy wam za to że jesteście tutaj z nami!