29 cze 2015

[Fakty i plotki] Martina w nowym filmie?


MARTINA W NOWYM FILMIE? Ostatnio mama Stoessel, Mariana podgrzała nieco atmosferę i zasypała nas masą fotek prawdopodobnie z planu do jakiegoś filmu. Pamiętacie, kiedy Disney Channel Latino potwierdził, iż w 2016 ukaże się pełnometrażowy film muzyczny z jej udziałem? Czyżby nagrania zaczęły się już teraz? Jak widać Tinita nie spoczywa na "Violetcie", a wręcz przeciwnie - chcę się rozwijać. Jej marzeniem jest nagranie solowego albumu i wyruszenie w trasę, aby dawać koncerty, jednakże może najpierw chce zacząć od nowej produkcji? Zapraszam...


Disney Channel Latino jakiś czas temu, a dokładniej pod koniec stycznia tego roku poinformował nas o tym, że w roku 2016, po trasie Violetta Live, Tini wystąpi w musicalu Disney'a. Z pewnością pierwsze co przyszło nam do głowy to fakt, że będzie miało to ścisły związek z "Violettą", jednak nie - Martina wcieli się w całkiem inny charakter. Niewątpliwie nie zabraknie tam muzyki, tańca, śpiewu, także w jej wykonaniu. Na ten temat pisaliśmy już wcześniej, kiedy pojawiła się ta plotka będąca zarazem potwierdzeniem ze strony Disney'a. Więcej przeczytacie o tym [tutaj], choć z góry wspomnę, że post nie jest obszerny, ponieważ mamy tylko bazę. 

Bezpośredni odnośnik do obrazka

Ostatnio mama Stoessel zasypała nas dosyć ciekawymi fotkami, prawdopodobnie z planu do tego filmu. Po czym możemy wnioskować? W tle widzimy scenografię, a także światła, które pomogą dopasować jasność obrazu. Na kolejnym z nich zauważamy Tinitę w kadrze z kamery. A w ręku.. Lusterko? Mariana skomentowała to dopiskiem do tweeta "Lustereczko, lustereczko..". W tej chwili mi przychodzą mi tylko bajki z dzieciństwa i zła macocha. Na fotce poniżej w tle znajduje się zdjęcie Tini w ramce na ścianie, a także meble i różowe ściany, jakoby miały przypominać pokój "Violetty", a także ubiór - bardzo dziewczęcy. Tylko jak nagrywać film bez całej obsady? I tutaj właśnie haczyk, że na zdjęciach widać jedynie pannę Stoessel. Czyżby byłyby to ujęcia do "Violetta:Film", który mógłby kiedyś zaistnieć? 

Cixgqsjwcaa8t7j Cicz8poweae2_yi

Cixm00awwaapnkg

Bezpośredni odnośnik do obrazka

I znowu jesteśmy w punkcie wyjścia. Sam kadr nie przypomina violettowej przygody. Czy już niedługo dowiemy się czegoś na temat tej produkcji? Czy oby na pewno jest to ten film? Kiedy Tini miała na niego czas? Myślę, że te sceny mogły być nagrywane w przerwach pomiędzy koncertami Violetta Live, prawdopodobnie w Argentynie. Niestety na razie mamy zbyt mało materiałów, aby to ocenić, a Martina siedzi ciuchutko jak myszka, a Mariana zdradza tajemnice. Hm, czas pokaże.

CHCIELIBYŚCIE WIDZIEĆ MARTINĘ W NOWYM FILMIE? 

10 komentarzy:

 1. Jasne że chciałabym zobaczyć! Się zastanawiam jak będzie w części trasy w Europie, przecież nie będzie latać do Argentyny xd pewnie jeszcze trochę będzie trzeba czekać na premierę :)

  ifyoubelieve-leonetta.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 2. Anonimowy14:18:00

  Kojarzy mi się z Królewną Śnieżką :-)

  OdpowiedzUsuń
 3. Anonimowy15:08:00

  Kiedy beds filmki z konczertu lodoviki

  OdpowiedzUsuń
 4. Fajnie, bardzo chętnie zobaczę Martine w nowej odsłonie, a nie tylko w postaci Violetty. Myśle, że jeśli nie będzie to Violetta - Film zobaczymy Tini w roli bliższej jej charakterowi.....

  OdpowiedzUsuń
 5. Anonimowy19:10:00

  Ej ludzie a pamiętacie * Powodzenia Charlie* ?
  Odcinki też leciały a jednak był film cały co wyjechali do dziadków
  Może to prawdopodobne że Violetta: Film będzie ♥ !
  Ale wiecie co ? Mam też duuuże obawy
  Na zdjęciach jak widać prezentuje się tylko Tini a w końcu skoro to serial to powinna być cała ta obsada XD
  Kurde szkoda że nie można jakoś tego tak zrobić aby wiedzieli że my chcemy coś takiego
  Szkoda
  W każdym razie czekam też na film z Martiną ♥
  Pozdrawiam

  Tajemnicza W

  OdpowiedzUsuń
 6. Ja za nią nie przepadam, ale i tak życzę szczęścia Martinie jak i całej Obsadzie!

  OdpowiedzUsuń
 7. Anonimowy15:18:00

  o mój bosz jak by był violetta film to chyba bym się posikała !!!!!!!!!

  OdpowiedzUsuń
 8. Anonimowy00:22:00

  Martin saban reżyser Violetty na swoim Twitterze zadał pytanie o violetta film oraz siłę przebicia fanów czy chcieliby go zobaczyc może jednak się pojawi film, ogromnie w to wierzę

  OdpowiedzUsuń
 9. Anonimowy12:27:00

  Moze to będzie violetta Film będize pokazywał postacie jak poszły własną drogą Tutaj może być nowy styl bardziej poważniejszy Vilu jej solowa kariera i tez inne postacie.

  OdpowiedzUsuń
 10. A co byście powiedzieli na TELEDYSK?

  OdpowiedzUsuń

Dziękujemy wam za to że jesteście tutaj z nami!