27 cze 2015

[Lodo Live] Poradnik koncertowy


PORADNIK KONCERTOWY. Fani pięknej Włoszki z każdą sekundą popadają w jeszcze większą euforię, a jest to spowodowane jednym - pierwszy w Polsce koncert Lodovici nadchodzi wielkimi krokami. Już jutro poczujemy lodovicową moc i energię podczas jej niezwykłego show w stolicy naszego państwa - Warszawie. Z pewnością będzie to niezapomniany koncert dla wszystkich Lodofanaticas, ale jak odpowiednio przygotować do tego wielkiego wydarzenia? W co się ubrać, co ze sobą zabrać, o czym nie zapomnieć? Na te i więcej pytań znajdziecie odpowiedź w tym poradniku koncertowym. Zapraszam do dalszego czytania...SZCZEGÓŁOWY PLAN KONCERTU:


16.30 - Wstęp dla fanów uczestniczących w próbie 
17.00 - Próba Lodovici Comello 
17.30 - Próba Szymona Chodynieckiego 
18.00 - Otwarcie drzwi na koncert (Kolejność wstępu: M&G > fani uczestniczący w próbie > pozostałe bilety) 
18.45 - Koncert Szymona Chodynickiego  
19.30 - Koncert Lodovici Comello 
21.00 - Zakończenie 
21.30 - Rozpoczęcie M&G


Mimo, że koncert rozpoczyna się o 19.30 całe wydarzenie będzie miało swój początek trzy godziny wcześniej, bo o godzinie 16.30. To właśnie wtedy 250 szczęśliwców przekonają się jak przygotowania do wielkiego show wyglądają od kuchni i zobaczą próbę samej Lodovici oraz Szymona Chodynieckiego, który będzie występował jako support na koncercie Włoszki, a także najprawdopodobniej zaśpiewa wspólnie z Comello polsko-hiszpański duet - Sin usar palabras/Bez słów. Otwarcie drzwi na koncert nastąpi o godzinie 18.00. Z pewnością bardzo dobrą wiadomością dla osób posiadających bilet z pakietem Meet&Greet jest to, że to oni będą mieli pierwszeństwo jeśli chodzi o kolejność wstępu. Zaraz po ty osobach wchodzą wszyscy, którzy zakupili bilet na próbę, a następnie pozostali uczestnicy koncertu. Uwaga! Lodofanaticas, którzy mają miejsca stojące - o miejscu na płycie decyduje kolejność przybycia na koncert! Punktualnie o 18.45 rozpocznie się występ polskiego wokalisty, a mowa tu oczywiście o Szymonie. Godzina 19.30, czyli zdecydowanie najważniejszy punkt całego eventu - rozpoczęcie Lodo Live. Cały koncert potrwa półtorej godziny. Spotkanie z Lodo odbędzie się pół godziny po koncercie.CO ZABRAĆ NA KONCERT?

Tutaj bardzo ważna kwestia, ponieważ chyba każdy z nas chce być dobrze przygotowanym na koncert, prawda? Na pewno nie obędzie się bez plecaka lub torby, aczkolwiek uważam, że plecak, zwłaszcza dla osób, które przez całe show będą stały, będzie praktyczniejszym i wygodniejszym rozwiązaniem. Co zabierzecie zależy wyłącznie od was- ważne abyście niczego nie zapomnieli. Chyba oczywistą rzeczą jest to, że obowiązkowo musicie wziąć ze sobą także bilet wstępu na Lodo Live oraz, o ile posiadacie, dodatkowy bilet na próbę Lodo. Jeśli wchodzicie na koncert bez opiekuna i jesteście niepełnoletni potrzebna jest zgodna pisemna jednego z rodzica, którą znajdziecie pod tym linkiem: [klik]. Pamiętajcie, że bez takowej zgody oraz dokumentu ze zdjęciem potwierdzającym tożsamość (np. legitymacja szkolna, bilet miesięczny, karta rowerowa itp.) nie zostaniecie wpuszczeniu na koncert! Myślę, że mogą Wam się przydać rzeczy takie jak: telefon, prowiant i coś do picia oraz chusteczki. Tutaj zdecydowanie odradzam brać zbytecznych rzeczy, ponieważ w kolejkach oraz na sali będzie bardzo dużo ludzi, a ciężka torba lub plecak może ograniczyć Waszą swobodę. Na pewno znajdzie się wiele osób, którym dojazd do Warszawy zajmie bardzo dużo czasu. Takim osobom polecam wziąć coś na zbicie czasu np. książkę, słuchawki, aby posłuchać muzyki czy też gazetę. Z pewnością w ten sposób podróż minie Wam szybciej i dużo przyjemniej. Nie zapomnijcie o rzeczach potrzebnych na akcje koncertowe, w końcu chcemy pokazać Lodovicie jak bardzo ją kochamy, dlatego bardzo nam wszystkim zależy, aby wszystko wyszło zgodnie z planem. Wszystkie akcje koncertowe podam Wam poniżej, w tym poście, natomiast dokładniejszy opis wszystkich niespodzianek, jakie szykujemy dla naszej, kochanej Dudu znajdziecie pod tym linkiem: [klik]. Naszej idolce na pewno zrobi się miło kiedy na swoim koncercie zobaczy transparenty, które przygotowaliście specjalnie dla niej. Weźcie też konieczne coś do pisania np. długopis lub marker oraz jakąś rzecz, którą ewentualnie Lodo mogłaby Wam podpisać. Mogą to być płyty, książka, zdjęcie Comello lub jakiś inny gadżet z podobieństwem Włoszki. Kto wie może przed koncertem uda Wam się złapać Lodo, w końcu wszystko jest możliwe.W CO SIĘ UBRAĆ?

W co się ubrać? Czyli odwieczny problem, szczególnie u dziewczyn. Z własnego doświadczenia wiem, że najlepiej ubrać się w to, w czym będzie nam najwygodniej. Macie jakąś koszulkę z podobizną Lodo lub napisem, który pokazuje jak bardzo ją kochacie? Jeśli tak to koniecznie załóżcie ją na koncert. Oczywiście jeśli takowej nie posiadacie zawsze znajdzie się jakieś rozwiązanie. Być może w Waszej szafie znajdzie się coś z motylimi wzorami? Bluzka, sukienka, żakiet lub chociażby kolczyki? Motyle są znakiem rozpoznawczym Lodovici, więc spokojnie możecie włożyć takie ubrania na Lodo Live. Myślę, że znajda się też osoby, które podobnie jak ja, nie posiadają ani lodovicowej bluzki, ani ubrań z motylimi wzorami. W takim wypadku zawsze możecie napisać markerem (oczywiście zmywalnym) na swojej ręce napis np. "Lodovica" lub "Lodofanatica". Rzecz jasna nie jest to obowiązkowe, ale mile widziane.AKCJE KONCERTOWE

Akcje są bez wątpienia jednym z najważniejszych elementów niedzielnego Lodo Live. Wszystko po to, aby pokazać Lodovice jak bardzo ją kochamy, a ona sama zapamiętała koncert w Polsce jako jeden z najlepszych. Pamiętacie akcje koncertowe na Violetta Live w Łodzi? Wtedy się udało, obsada się wzruszyła, a my po raz kolejny pokazaliśmy jakim zgranym jesteśmy fan-domem. Jestem pewna, że tym razem będzie dokładnie tak samo, zwłaszcza, że jak to mówi Dudu - polscy fani są szaleni. Poniżej znajdziecie wszystkie akcje koncertowe.

  • Napis: "Poland ♥ you" na pierwszej (Universo) i ostatniej (We are family) piosence.
  • Kolorowe balony na "Todo el resto no cuneta".
  • Flaga Polski na "Sin usar palabras/Bez słów". Trybuny trzymają białe kartki, natomiast płyta czerwone.
  • Karteczki z napisem "We are family" na piosence "We are family". 
  • Świata w telefonie lub glowsticki na "Otro dia mas" i "Ci vediamo quando e buio".
  • Gwiazdki (dowolny kolor) na piosence "Una nueva estrella".
  • Białe serduszka na "Historia Blanca".

Bardzo prosiłabym, abyście wzięli co najmniej po trzy sztuki każdej rzeczy potrzebnych na akcje, aby w razie czego dać komuś kto zapomniał.SKLEPIK KONCERTOWY

Tak jak na większości koncertów różnych artystów, tak i na Lodo Live pojawi się stoisko z gadżetami, gdzie będziecie mogli kupić m.in płyty Lodovici ("Universo" i "Mariposa"), pocztówki, bright butterfly, opaski, czapki oraz koszulki (cztery rodzaje). Uwaga! Jeśli chcecie coś kupić koniecznie weźcie ze sobą pieniądze, ponieważ jedyną możliwością płatności jest płatność gotówką! Ceny na chwilę obecną są nieznane, ale myślę, że ceny mogą być kolosalne. Co prawda koszulka lub jakaś inna rzecz jest śpiewną pamiątką koncertową, ale jej wartość może być trzykrotnie wyższa od normalnej ceny. W KOŃCU KONCERT...

Wyobraźcie sobie moment rozpoczęcia koncertu, koncertu na który tak długo czekaliśmy. Światła gasną, emocje wzrastają do maksimum, a serce zaczyna być jak oszalałe... Te wszystkie uczucia będą towarzyszyły nam na jutrzejszym Lodo Live. Pamiętajcie, że ten koncert ma być niezapomniany i wyjątkowy. Śpiewajcie jak najgłośniej, zróbcie wszystko, aby pokazać się Lodo z jak najlepszej strony, żeby ten koncert pozostał naszej idolce w pamięci na bardzo długo, ale przede wszystkim bawcie się dobrze, niech te show należy do Was. Tylko Wy, scena i oczywiście nasza księżniczka.


BĘDZIECIE NA KONCERCIE?

1 komentarz:

Dziękujemy wam za to że jesteście tutaj z nami!