19 wrz 2015

[Konkurs] Powalcz o autograf Samu i weź udział w akcji!


Powalcz o autograf Samu i weź udział w akcji! Samuel Nascimento wcielający się w Brodueya wyraźnie zainteresował się Nami jak i naszą ojczyzną. Choć swoją miłością do obsady rozkochaliśmy Ich wszystkich w sobie to jednak on najbardziej Nas zapamiętał i będąc nawet w innym kraju o Nas pamiętał! Jak zapewne wiecie, Brazylijczyk zjawi się w Polsce 28 września  (poniedziałek) i będzie u Nas aż do 4 października (niedziela)! Aby umilić mu pobyt, a także by dobrze go zapamiętał mamy dla Was bardzo kuszącą propozycję. Tworząc pamiątkę dla Samu możecie zgarnąć jego autograf! Wszystko dzięki Panu Marcinowi Melanowiczowi. Uwaga tutaj właściwie każdy jest zwycięzcą! 


Samuel już podczas pierwszego pobytu w Polsce był nami jak i krajem zauroczony. Podczas końcówki marca płynęło w stronę polskich V-lovers tyle miłości od niego, że każdy z nas zaczął go bardziej doceniać. Wcześniej nie zauważalny, choć miał swoje wierne fanki od samego początku, zyskał wielką popularność w polskiej fioletowej rodzinie. Na długo na jego profilach głównym zdjęciem było to wykonane w Polsce! Wszyscy zaczęliśmy nazywać go Polakiem i sami stwierdziliśmy, że nasze państwo to jego druga ojczyzna, gdyż czuje się tu wspaniale. Już na samym początku na jego twarzy pojawiło się niesamowite zaciekawienie wszystkim co go tutaj otaczało. To, że każdy znał piosenki po hiszpańsku, że znaliśmy jego imię, że nie biegliśmy tylko do Martiny, która gra główną postać, ale także na niego i pozostałych. Było to na pewno dla niego wspaniałe uczucie, przecież każdy kto daje tyle siebie dla ludzi, daje koncert, tańczy, śpiewa ma wielką motywacje, gdy czuje się po prostu doceniany. Myślę, iż to właśnie my daliśmy mu skrzydła. Podczas drugiej wizyty w Polsce czuł się jak w domu. Jako jeden z nielicznych tak często do nas wychodził z hotelu, by razem tańczyć, śpiewać, zrobić zdjęcie czy dać autograf. Każdy z nas zapamięta to jak tańczył razem z Martiną już gdy zapadł zmrok pod Intercontinentalem. Wyraźnie zrobiliśmy na nim wrażenie. Warszawa - stolica, piękne widoki, dużo możliwości, dziesiątki tysięcy fanów i wielki stadion - to z pewnością zapadnie w jego pamięci. Potem był Kraków, gdzie odbyły się pożegnalne koncerty w Polsce. Tam Samu pozwolił sobie na przejście się po mieście i porozmawianie z przechodniami! Pytał o problemy, jak się tu żyję i kto nam pomaga. Jako gorliwy chrześcijanin był bardzo zadowolony, że w Polsce jest tak duży procent ludzi wierzących. 
Po wyjechaniu z Polski wcale o nas nie zapomniał! Dał nam wielki powód do radości. W czasie odpoczynku pomiędzy koncertami odwiedzi właśnie nasz kraj, by znów się z nami spotkać! To dla nas wielka szansa. Jeszcze przed obwieszczeniem tej informacji podawał dalej nasze hashtagi takie jak #PoloniaGraciasSamu czy #SamuComeBackToPoland - to powoli nam dało do myślenia. Nikt jednak nie spodziewał się, że odwiedzi Poznań na tyle dni. Co więcej wiemy, że najprawdopodobniej odwiedzi też jakiś inny zakątek państwa. Brazylijczyk zdążył poznać Łodź, Warszawę i Kraków, teraz czeka na niego Poznań, a może coś jeszcze? Sami możemy być dumni ile pozna polskiej ziemi. 


Podsumowując to wszystko już wcześniej myśleliśmy o czymś dla Samu. Przy pomocy pana Marcina Melanowicza mamy zamiar zrobić coś wspaniałego i pożytecznego. Zawsze nam pomagacie i przesyłacie wszystko,aby uszczęśliwić obsadę, ale jeśli możecie dzięki temu zgarnąć ciekawą rzecz sądzę, że jeszcze chętniej weźmiecie w tym udział! Zaraz wszystko wyjaśnię. Ponieważ Samuel Nascimento ma się pojawić u nas dosłownie za kilka dni nie mamy zbyt wiele czasu, by zrobić coś specjalnego. To wy musicie zadbać o to,by wyszło magicznie. Od razu mówię nic w tym trudnego! Mamy zamiar stworzyć dla Samu filmik stworzony z Waszych zdjęć, który damy mu na płycie CD. Na razie z redakcji na spotkanie być może pojadę tylko ja, ale jeszcze to nie jest pewne, dlatego proszę o napisanie do nas najlepiej na nasz ask, lub na pocztę jeżeli wybierasz się na spotkanie i możesz zgrać filmik, który my stworzymy na płytę.
Zadanie Konkursu


Prześlij nam zdjęcie, jak cieszysz się życiem. Możesz skakać, uśmiechać się, bawić się z przyjaciółkami, skakać po łące o zachodzie słońca. Pokaż jakie życie jest wartościowe! Dodatkowo musisz gdzieś wpleść coś z Samu. Może to być kartka na drzewie z napisem Samu te amo,lub po prostu komputerowo dodany jakiś tego typu napis. 

Za najlepsze 3 zdjęcia przyznajemy nagrody szczególne:
1 miejsce - zdjęcie Samuela Nascimento z jego oryginalnym podpisem na formacie A4
2,3 miejsca - Zdjęcie Samuela Nascimento z jego oryginalnym podpisem na formacie 10x15

Tak naprawdę jednak każdy wygrywa, gdyż każda praca pojawi się w filmiku!!! 
Możecie wysyłać dowolną ilość zdjęć, pamiętajcie o tym, by gdzieś dać coś dla Samu. 
Możecie także przesyłać zdjęcia po prostu z kartką Samu Polonia Te Ama, lub z czymś podobnym - wtedy zdjęcie nie bierze udziału w konkursie, ale pojawi się w filmiku! 


Możecie też pomóc w akcji 
pewnej dziewczyny :)
Wszystko niżej :)

Hola!
Wielkimi krokami zbliżamy się do ponownego przyjazdu cudownego człowieka Samuela
Niestety nie jest wiadome w jakim konkretnie mieście w Polsce będzie można go zobaczyć...
A więc pomyślałyśmy z @Karolina96PL żeby zrobić filmik ZAPRASZAJĄCY go ponownie do Polski (choć wiemy że przyjedzie, ale przez ten filmik pokażemy mu ze na niego czekamy z niecierpliwością)
Mniej więcej wyglądać to będzie tak...
1) PRZEDSTAWIENIE MIAST W POLSCE
2) UKAZANIE FANÓW SAMUELA
3) WSPOMNIENIA
4) FANI
Do rzeczy...zapewne pytacie się Jak macie pomóc?
A więc...
Waszym zadaniem będzie:
1. Zrobienie sobie zdjęcia czy to z kartką, czy czymś innym (użyjcie wyobraźni!) z napisem [ np. Polonia Te Ama Samu, Polonia Te Espera Samu, Poland Waiting For You Samu, Love you so much, Gracias, Kochamy Cię, Czekamy na ciebie... ] Obojętnie co może być napisane, może być zarówno w języku angielskim, jak i hiszpańskim , a nawet polskim. Napiszcie od serca
2. Jeśli macie jakieś selfie z nim, albo pamiątkowe nagranie gdzie mówi coś po polsku czy po prostu rozmawia lub coś gdzie jest on a działo się to w pl to PODEŚLIJCIE mi to...będzie to potrzebne do punktu 3
Ps: Pytanie do osób które wstawiały jakieś krótkie/długie filmiki na yt lub vine CZY MOGĘ SIĘ ICH UŻYĆ?(ewentualnie zmodyfikować)...Jeśli jesteś tą osobą odpowiedz mi w
e mailu ( natalia123og@gmail.com ), lub na tt ( @NataliaOg3 )
3. Zróbcie krótki filmik gdzie mówicie (i tu będzie do wyboru)
a) Kochamy Cię
b) Czekamy na Ciebie
c) Dziękujemy
d) Te queremos
e) Te esperamos
d) Gracias
Więc wybierzcie sobie ile chcecie MAX 3, tylko żeby każde było OSOBNO nagrane. Chyba że nagracie RAZEM, to wtedy to rozdzielę by było więcej nagrań.
Filmik ma trwać
MAX 6 SEKUND [jeśli z jednym podpunktem]
MAX 11 SEKUND [jeśli z dwoma podpunktami]
MAX 22 SEKUNDY [jeśli z trzema podpunktami]
Ps: Nie wiem czy ten pomysł wypali, w zależności ile osób wyśle taki filmik...
Głównie chodzi mi o to by stworzyć z tego kolaż filmowy, gdzie chórem mówicie to samo :D [hhehehe nie wiem czy rozumiecie mnie w tym XD]
-------------------------------------------------------------------
PODSUMOWANIE!
Prace wysyłacie na
e-maila - natalia123og@gmail.com
Czas nadesłania filmików i zdjęć
23 września 2015 [godzina 23:59]
Jeśli chcecie wiedzieć o coś więcej pytajcie na tt @NataliaOg3
Bardzo proszę was POSTARAJCIE się, wyślijcie na czas, wiem że to tylko TYDZIEŃ, no ale DACIE RADE!
Wierzymy w was! ;*
PS: Mam nadzieje że będzie was naprawdę DUŻO :3
POWODZENIA ~ @NataliaOg3 & @Karolina96PL
-----
ROZGŁASZAJCIE tą akcje #RTMÓWCIE znajomym, V-lovers

ZAPRASZAMY DO KONKURSU!

25 komentarzy:

 1. Anonimowy21:08:00

  Gdzie i kiedy będzie spotkanie? Proszę o odpowiedź ponieważ na 99% pojadę.

  OdpowiedzUsuń
 2. Samuel odwiedzi Poznań i być może jeszcze inne miasto - na razie tyle jest wiadomo. Szczegóły dotyczące spotkania będą podane najprawdopodobniej na początku tego tygodnia. O wszystkim od razu powiadomimy :)
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 3. Anonimowy22:36:00

  Jak zrobicie już ten filmik dla Samu to możecie nam go pokazać czyli wstawić gdzieś na blogu? :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Oczywiście :) Wstawimy wszystko :)

   Usuń
 4. Anonimowy23:15:00

  Kiedy będzie można zobaczyć filmik dla obsady?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W weekend za tydzień :)

   Usuń
  2. Anonimowy23:01:00

   Jaki filmik dla obsady??? :o :)

   Usuń
 5. Oczywiście że wezmę udział!

  OdpowiedzUsuń
 6. Może Samu odwiedzi tez północną cześć Polski!! Konkurs bardzo chętnie !!.

  OdpowiedzUsuń
 7. Anonimowy11:24:00

  Do kiedy konkurs?

  OdpowiedzUsuń
 8. Czy planowane jest jakieś spotkanie na kształt tego z Lodo? Bardzo chciałabym wiedzieć, ponieważ mam zamiar wybrać się do poznania, ale nie wiem czy tego 28,09, czy może później...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Też byśmy chcieli wiedzieć. Mam nadzieję, że będzie to wszystko zorganizowane, ale nie mamy pewności. Póki nie dał Samuel żadnych info my ich nie posiadamy.

   Usuń
 9. Anonimowy20:35:00

  Czy jest możliwość, że będzie we Wrocławiu. Proszę o odpowiedź.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wszystko jest możliwe, nie mamy żadnych informacji o innych miastach, jednak wiemy, że myśli też o innych miastach prócz Poznania :)

   Usuń
  2. Anonimowy21:50:00

   Wielkie dzięki. :)

   Usuń
 10. Anonimowy00:41:00

  Macie może linka do tanca Tini i Samuela?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. https://www.youtube.com/watch?v=Eq0Tfde97Og

   Usuń
 11. Anonimowy10:09:00

  byłoby ekstra gdyby odwiedził Olsztyn;)))

  OdpowiedzUsuń
 12. Zapraszam do odpowiadania megaaa o Violi i leonie!
  Wattpad - opsmytini
  Blog - dangerouslove-story.blogspot.com (rozdzialy beda najpierw dodawane na wattpada a trocheee pozniej na blogu ��) ZAPRASZAM! ❤

  OdpowiedzUsuń
 13. Anonimowy18:23:00

  czy można wysłać krótki filmik? Np. Gracias por todo, polonia te ama, besos, kilka słów od siebie?

  OdpowiedzUsuń
 14. Anonimowy22:40:00

  Już wysłane :D

  OdpowiedzUsuń
 15. Anonimowy20:49:00

  Mam pytanie a kiedy wyniki wygraj autograf Samu ?

  OdpowiedzUsuń
 16. Anonimowy15:14:00

  Czemu nie ma wyników tego konkursu ? zależy mi na tym

  OdpowiedzUsuń
 17. Anonimowy15:20:00

  Czemu nie ma wyników tego konkursu ? bardzo mi na tym zależy.Proszę o odpowiedź

  OdpowiedzUsuń

Dziękujemy wam za to że jesteście tutaj z nami!