16 wrz 2015

[Z życia aktorów] Lodovica jako prowadząca programu rozrywkowego!

LODOVICA JAKO PROWADZĄCA PROGRAMU ROZRYWKOWEGO! Lodo entuzjastycznie powiadomiła Nas, iż rozpoczyna nową przygodę w swoim zwariowanym życiu. Włoszka jako jedna z pierwszych zdecydowała się zakończyć etap Violetty i rozpocząć solową karierę. Jedyne co jej po Violi pozostało to cudowni przyjaciele, sława, wspomnienia i kilka utworów w repertuarze jej solowej trasy koncertowej. Piosenkarka rozpoznawalna na całym świecie eksperymentuje i spełnia marzenia. Jak sama twierdzi, jej praca jest trudna, jednak ona kocha to co robi i wie, że podjęła właściwe decyzje życiowe. Włoszka dzieli się z ludźmi swoim talentem, co sprawia radość jej jak i wielbicielom. A co do słowa ,,talent'' panna Comello ma dla nas niespodziankę. Znów zagości ona przed ekranami, lecz tym razem jako prowadząca programu rozrywkowego w swoim ojczystym kraju. Zapraszam po więcej szczegółów.


Od wiosny przyszłego roku panna Comello będzie prowadzić Włoski ,,Mam talent''! Jest to dla nas nie lada niespodzianka. 25 letnia aktorka i piosenkarka znów nas zaskoczyła. Wybuchowość i niespodzianki to niewątpliwie cała ona. Pamiętamy, jak bardzo zadziwiła nas nagłym ślubem czy pierwszą wizytą w naszym kraju. Kocha też uszczęśliwiać fanów, szczególnie Polskich. Co właściwie zrobiła osoba, o której jestem w stanie przytoczyć tyle ciepłych słów? Najpierw studiowała różne kierunki artystyczne i dostała się do tajemniczej produkcji - serialu ,,Violetta''. Na planie telenoweli spędziła trzy lata. Potem zrezygnowała z trasy koncertowej ,,Violetta Live'', podczas której mogła zachwycać Vilovers wraz z przyjaciółmi. Mając zaledwie 25 lat ma na swoim koncie dwie płyty, książkę, trasę koncertową, udział w licznych programach i wywiadach, jak i dubbingowanie jednego z bohaterów genialnego filmu Disneya, pt ,,W głowie się nie mieści''. Nie zapominajmy, iż artystka pracuje nad trzecim krążkiem. Dzisiaj dowiadujemy się, iż serialowa Francesca poprowadzi program ,,Mam talent''. Niedawno sama odkrywała swój w głębi swojej duszy, a dzisiaj będzie wspierać za kulisami jak i na scenie młodych, debiutujących amatorów.

Utalentowana ciemnowłosa piękność zastąpi dawnego gospodarza show - Vanessa Incontrada. Poprzednik Lodo aktualnie jest wielce zajęty ale nie boi się o program, gdyż wie, iż pozostawia go w dobrych rekach. Panna Comello nie ma doświadczenia w tej dziedzinie i nie występowała jeszcze na scenie w charakterze prowadzącego show, ale tym bardziej pragnie się zmierzyć z wyzwaniem, z uśmiechem na ustach. Kasting do programu już się rozpoczął. W jury zasiądą : Claudio Bisio, Frank Matano, Nina Zilli i Luciana Littizzetto. W najbliższym czasie Ich nazwiska zapewne będą ukazywać się na kontach społecznościowych Lodovici. Program leci na kanale Sky One. Udział, a tym bardziej wygrana programu daje niesamowite profity. Przykładem artysty, który zaczynał właśnie w programach rozrywkowych jest Ruggero Pasquarelli. Odkrywanie zdolności amatorów odbywa się poprzez tego typu programy w wielu krajach, także w Polsce. W filmiku powyżej panna Comello w zabawny sposób informuje Nas, iż nowym przedsięwzięciem w jej życiu jest właśnie prowadzenie programu o odkrywaniu talentów. Młoda artystka jakby sama sobie tłumaczy, iż śpiewanie czy tańczenie to u niej codzienność ale na końcu sama siebie przekonuje, aby spróbować czegoś innego i informuje fanów, iż będziemy mogli podziwiać ją we Włoskim ,,Go Talento''. CIESZYCIE SIĘ, IŻ LODO BĘDZIE PROWADZIĆ PROGRAM?

13 komentarzy:

 1. Jeeeeeee! Sukces! Ona serio osiąga sukces! Jestem dumna!
  LL

  OdpowiedzUsuń
 2. Anonimowy21:23:00

  Lodovica jako prowadząca włoski Mam Talent i Prokop jako prowadzący polską wersję... Czy tylko ja widzę tu Marvice? xD

  OdpowiedzUsuń
 3. Anonimowy14:45:00

  Poszłabym tam tyko zeby zobaczyc Lodo. Fajnie by bylo jakbym miala jakis talent.

  OdpowiedzUsuń
 4. Reacje, spolszczenia, ciekawostki, plotki ,WSZYSTKO TINI, zapraszamy. http://officialpolishfunclubmartinastoessel.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 5. Anonimowy10:57:00

  Fajnie :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 7. Ale zaiscie. widac, ze sie rozwija. Po przeczytaniu sie poplakalam w jej zyciu zmienilo sie strasznie duzo przez ten ostatni rok.
  kocham.
  http://juntosparasiemprefedemilla.blogspot.com/2015/09/rozdzia-9-chora.html?m=1

  OdpowiedzUsuń
 8. Anonimowy23:12:00

  A wiadomo już coś może o jej nowej płycie?

  OdpowiedzUsuń
 9. Anonimowy12:20:00

  Wydaje mi się,że używanie słowa "panna" jest nieodpowiednie,bo Lodovica już jakiś czas panna nie jest.Teraz jest to "pani" xD

  OdpowiedzUsuń

Dziękujemy wam za to że jesteście tutaj z nami!