20 wrz 2015

Polskie "I LOVE VIOLETTA" na Węgrzech!Polskie "I LOVE VIOLETTA" na Węgrzech! Za pewne nie raz słyszeliście o programie "I LOVE VIOLETTA", który powstał m.in właśnie u nas. Dzięki niemu z tygodnia na tydzień mieliśmy zapewniony raport z odcinków z ubiegłego tygodnia, a także kilka ciekawych newsów. Program towarzyszył przez cały 3 sezon. Węgry nie stworzyły swojej wersji tego serialu, jednak pragną ucieszyć Vlovers polską wersją "I LOVE VIOLETTA"! Czym jest "I LOVE VIOLETTA". Jak mogliście już dogłębnie poznać program ten jest prowadzony przez 3 polskie  Vlovers Sonię Figurską, Wiktorię Gąsiewską oraz Sylwię Lipkę. Każda reprezentuje inny przedział wiekowy, aby pokazać,że Violetta jest dla każdego. Co tydzień prezentowały nam skrót zdarzeń z odcinków minionego tygodnia, uchylały rąbek tajemnicy kolejnych odcinków, omawiały swoje opinie dotyczące różnych fioletowych zagadnień. W cotygodniowym serialu nie zabrakło również konkursów czy czytania zdania vlovers siedzących przed telewizorami. Dzięki "I LOVE VIOLETTA" mogliśmy też poznać całą telenowelę od kuchni, a także usłyszeć pozdrowienia dla Polski ze strony obsady. 


Program ten powstał w Rumunii i u nas, od niedawna swoją wersję ma także Serbia, lecz jak zdążyłam się obeznać w trochę innej wersji.  To była niesamowita sprawa, iż w końcu mamy coś swojego należącego do fioletu. Nie potrzebowałyśmy dubbingu, ani nie musiałyśmy oglądać czegoś co stworzył inny kraj - mieliśmy swój autentyczny kawałek w tworzeniu wszystkiego co tworzyło Violettę. To z pewnością wspaniałe uczucie. Program doczekał się 17 odcinków i był wiśnią na torcie dla zagorzałych Vlovers. Mogliśmy zobaczyć coś związanego z argentyńską telenowelą nie tylko w dniach roboczych,ale także w weekend. Czy inni też mieli taką szanse? 

Jak wiecie tylko my i Rumunia mogliśmy cieszyć się własnym programem, jednak jaki wiemy w niemalże całej europie i poza nią są miliony fanów Violetty i każdy chciałby mieć coś takiego. I właśnie dlatego Węgry ukażą na swoim Disney Channel "l LOVE VIOLETTA" z Polski! Dużo do wyboru nie mieli, albo my, albo Rumunia - mimo to i tak mamy powód do dumy, że padło na nas. Jak pewnie się domyślacie program na Węgrzech musi być w ich ojczystym języku, a więc wszystko zostanie zdubbingowane na węgierski. Fani z tamtej części Europy będą zasiadać przed telewizorami w każdy piątek o godzinie 19:00. A tutaj macie zwiastun naszego programu przetłumaczonego na węgierki. Zobaczcie jak śmiesznie patrzeć na Sylwie,Sonie i Wiktorie, gdy wydobywa się z nich inny głos dodatkowo w innym języku!
JESTEŚCIE SZCZĘŚLIWI, ŻE TO NASZA WERSJA POJAWI SIĘ NA WĘGRZECH?

10 komentarzy:

 1. Czy po dacie szybko na waszym blogu spam #MechiComeToPoland ???!! Bardzo proszę w imieniu wszystkich Mechistas ! TO WAŻNE ! SPAM jest dzisiaj na tt przez cały dzień i jutro ! Z góry dzięki

  OdpowiedzUsuń
 2. Nie nawidzę I❤️V! Te dziewczyneczki nie przejmują się aktorami a serialem! Viola i Leon... Jakby to nie byli T. i J!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Anonimowy15:56:00

   Tylko zapomnialas ze one mialy narzucone role i teksty wiec nie bylo to tak ze mowily co chcialy...

   Usuń
 3. Przez dwa dni nie patrzyłam na bloga i wchodzę dzisiaj i taka niespodzianka :D. Moim zdaniem dubbing węgierski... trochę głupio wyszedł, ale mam nadzieję, że mimo wszystko węgierskim v-lovers spodoba się ta seria :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Śmiesznie to wygląda, rzeczywiście xD cieszę się że wybrali Polską wersję ^^

  OdpowiedzUsuń
 5. Śmiesznie to wygląda, rzeczywiście xD cieszę się że wybrali Polską wersję ^^

  OdpowiedzUsuń
 6. Śmiesznie to wygląda, rzeczywiście xD cieszę się że wybrali Polską wersję ^^

  OdpowiedzUsuń
 7. Zapraszam do odpowiadania megaaa o Violi i leonie!
  Wattpad - opsmytini
  Blog - dangerouslove-story.blogspot.com (rozdzialy beda najpierw dodawane na wattpada a trocheee pozniej na blogu 💓) ZAPRASZAM! ❤

  OdpowiedzUsuń
 8. Czyli słynna "przyjaźń"? XD huehuehuehue

  OdpowiedzUsuń

Dziękujemy wam za to że jesteście tutaj z nami!