21 sie 2016

WAŻNE INFORMACJE - YOUNG STARS FESTIVAL 2016

WAŻNE INFORMACJE - YOUNG STARS FESTIVAL 2016. Jak już wiemy, dokładnie za tydzień odbędzie się wielki festiwal muzyczny, Young Stars Festival. Tego roku gwiazdy oraz ich fani zbiorą się w warszawskich Torwarze, aby posłuchać najlepszej muzyki w gronie najlepszych ludzi. W związku z tym, że wielu z Was zapewne zakupiło bilety m.in dla Samuela Nascimento przygotowaliśmy dla Was post z najważniejszymi informacjami dotyczącymi tego wydarzenia. Na pewno każdy, kto się wybiera, nie chciałby popełnić jakiejś gafy, przez którą nie zostałby wpuszczony na teren koncertu. Przeanalizowałam regulamin, który już od pewnego czasu dostępny jest do przeczytania, jednakże zdaję sobie sprawę, że nie każdy ma zapał do tego, żeby czytać dość długi regulamin, z którego pewnie i tak nic nie zrozumie. Wybrałam więc jedynie najważniejsze informacje, które na pewno Wam się przydadzą. Zapraszam..

NAJWAŻNIEJSZE INFORMACJE DOTYCZĄCE FESTIWALU: 
 • Warunkiem wzięcia udziału w wydarzeniu jest posiadanie biletu jednorazowego lub karnetu
 • Na teren wydarzenia nie można wnieść: profesjonalnego sprzętu do nagrywania lub fotografowania, flagi/transparentu większego niż 1 m3, własnego siedziska, selfiesticka, żywności lub picia zakupionego poza terenem imprezy oraz broni i przedmiotów, które mają m.in ostre zakończenie. 
 • Każdy kto bierze udział w festiwalu ma obowiązek zachowywać się w sposób niezagrażający bezpieczeństwu innych osób, inaczej ochrona ma prawo wyprosić go poza miejsce eventu.
 • Służby porządkowe mogą poprosić o pokazanie dowodu tożsamości (tj. dowód osobisty, prawo jazdy lub legitymacja), a więc warto go wziąć ze sobą. Możliwe, że będzie on sprawdzany przy wejściach.
 • Po wejściu na teren festiwalu i sprawdzeniu biletu, należy zatrzymać jego papierową wersję. Może on być sprawdzany także podczas jego trwania. 
 • Zaleca się przyjście przynajmniej godzinę przed rozpoczęciem ze względu na dużą liczbę uczestników i obowiązek przeszukania oraz skasowania biletów.
 • Niepełnoletni uczestnicy koncertu powinni posiadać pisemną zgodę rodzica
 • Każda osoba posiadająca bilet Meet&Greet powinna kierować się informacjami otrzymanymi od organizatora.

3 komentarze:

 1. Ja juz sie nie moge doczekac! Nie mam M&G, ale i tak jestem meega szczesliwa :D

  OdpowiedzUsuń
 2. Mam bilet M&G i razem z ibff nie mozemy się doczekać ❤️ Bedzie cudownie!

  OdpowiedzUsuń
 3. Super wiadomość - transmisja z Young Stars Festiwal 2016 będzie na żywo tutaj: http://livestreamy.pl/young-stars-festival-2016/

  OdpowiedzUsuń

Dziękujemy wam za to że jesteście tutaj z nami!