30 sie 2016

[Pod lupą] Cande i "Project Upload"


CANDE I "PROJECT UPLOAD". Już od kilku dni wiadomo, że Candelaria Molfese, nasza niezapomniana i szalona Cami poleciała do Izraela, i to bez swojego chłopaka Ruggero, który aktualnie pracuje na planie 2 sezonu argentyńskiej telenoweli "Soy Luna". Co skłoniło ją do tak dalekiej podróży? Czym tak naprawdę jest tajemniczy "Project Upload" w którym argentynka bierze udział? Jaka jest w nim rola Cande, i dlaczego wyjazd ten ma związek z jej kanałem na YouTube? O wszystkim przekonacie się w dalszej części posta. 
Co to właściwie jest "Project Upload" Na wstępie muszę zaznaczyć, iż jest to pierwsza edycja, a już można powiedzieć że odniesiono sukces. Pomysł należy do grupy studentów z różnych środowisk akademickich, uczęszczających do Interdisciplinary Center of Herzliya. Celem tego całego przedsięwzięcia jest ukazanie Izraela nie tylko z jakże bogatej strony kulturowej, ale i jako miejsce, gdzie młodzi ludzie mogą znaleźć coś dla siebie, odpocząć i po prostu się zabawić. Przez niecały tydzień (od 27 sierpnia do 6 września) wraz z youtuberami z całej Ameryki Łacińskiej (m.i. z Meksyku, Brazylii, Wenezueli, Chile i Argentyny) zwiedzają znane na całym świecie liczne zabytki tego terenu, poznają tamtejsze obyczaje, kuchnie, a nawet najlepsze kluby w TelAwiwie. Widzowie zapewne już wkrótce będą mogli zobaczyć efekty ich pracy, i kto wie, być może zakochają się w tym miejscu tak samo jak ich idole.

Po dniu przeznaczonym na przylot, integrację z resztą ekipy i aklimatyzację prawdziwe zwiedzanie rozpoczęło się 28 sierpnia od rajdu po Tel Avivie, malowniczej stolicy Izraela. Najważniejszym punktem programu na ten dzień była Jaffa, stara część miasta wraz z nadzwyczajnym portem. Nawet nocą można się świetnie tam bawić, co pokazują zdjęcia z lokalnych barów. Nie zabrakło oczywiście krótkich wywiadów, filmów, a nawet koncertów. Wczoraj natomiast przyszedł czas na Jerozolimę, ale tego miejsca chyba nie muszę nikomu przedstawiać. 


Jeśli chcecie poznać bliżej resztę tej grupy, a także zobaczyć Izrael z zupełnie innej perspektywy, zachęcam do odwiedzenia ich oficjalnych stron na portalach społecznościowych np. facebook (link), instagram (@projectupload), snapchat (na zdjęciu).PODOBA WAM SIĘ TAKA INICJATYWA?


3 komentarze:

 1. Fajna sprawa.Super że Cande bierze udział w tym projekcie.Zapowiada się fajnie.Bardzo ciekawe.

  OdpowiedzUsuń
 2. Mega super ze zrobili taki projekt! Super , że Cande bierze w tym udział. Rozwija się równierz jako youtuberka a nie tylko aktorka i piosenkarka !
  Jestem z niej strasznie dumna !

  OdpowiedzUsuń
 3. Anonimowy09:46:00

  Fajnie ♥

  OdpowiedzUsuń

Dziękujemy wam za to że jesteście tutaj z nami!