30 sie 2016

[Konkurs] Wygraj autografy Samuela Nascimento! [Aktualizacja2]

WYGRAJ AUTOGRAFY SAMUELA NASCIMENTO! Dokładnie 28 sierpnia na scenie warszawskiego Torwaru zagości m.in Samuel Nascimento, czyli odtwórca roli Broduey'a w serialu Violetta. Z okazji jego przyjazdu do Polski oraz udziału w Young Stars Festival, przygotowujemy dla Was konkurs. Zasady są bardzo proste, a do wygrania jest oryginalnie podpisane przez Samuela zdjęcie. Niestety ostatnie 100 biletów do strefy Be Young Star zostały w ciągu ostatnich dni wyprzedane, dlatego też nie ma możliwości kupna biletów, aczkolwiek postaramy się doinformować Was jak najlepiej, gdzie możecie złapać Samuela przed/po wydarzeniu, jeśli takowe będą nam znane. Jeśli jednak macie już swoje bilety, zapraszam do postu [klik], gdzie przedstawiłam najważniejsze zasady dotyczące festiwalu. Tymczasem nie przedłużając zapraszam wszystkich chętnych do konkursu! 

[Aktualizacja1] UWAGA! Nieco zostały zmienione zasady konkursu. Prosimy o ponowne przeczytanie regulaminu. Czas do niedzieli. Jeśli wszystko pójdzie jak należy, prace konkursowe zostaną przekazane Samuelowi.
[Aktualizacja2] Wyniki są już ogłoszone. Prosimy o sprawdzenie poczty. 


REGULAMIN KONKURSU: WYGRAJ AUTOGRAFY SAMUELA NASCIMENTO!

 1. Organizatorem konkursu jest blog Violetta 2 Polska (www.violetta2polska.blogspot.com).
 2. Nagrodą w konkursie jest jedno zdjęcie formatu A4 z oryginalnym autografem Samuela Nascimento.
 3. Konkurs przeprowadzany jest w okresie od 25 sierpnia 2016 do 28 sierpnia 2016 roku do godziny 12:00. Zgłoszenia wysłane poza okresem trwania konkursu nie będą brane pod uwagę.
 4. Zadanie konkursowe polega na napisaniu pod postem konkursowym komentarza z odpowiedzią na pytanie: Co przekazałbyś/powiedziałbyś Samuelowi, gdybyś mogła spotkać się z nim w twarzą w twarz? wraz ze swoim adresem mailowym (potrzebny do kontaktu w sprawie wygranej). 
 5. Uczestnikiem konkursu może być każdy, kto mieszka na terenie Polski.
 6. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone w poniedziałek 29 sierpnia, jednak jako organizatorzy zastrzegamy sobie prawo do przedłużenia terminu oceniania prac bez podania konkretnych przyczyn. 
 7. Zwycięzcy o wygranej zostaną poinformowani drogą mailową. 
 8. Zwycięzca powinien w jak najszybszym terminie podać swoje dane do wysyłki nagrody (imię, nazwisko oraz dokładny adres zamieszkania). W razie braku odpowiedzi przez okres 7 dni, zostanie wyłoniony nowy zwycięzca.
 9. Każda osoba może zgłosić jedynie jedną pracę konkursową. 

NIECH WYGRA NAJLEPSZY! 

31 komentarzy:

 1. Wiadomo, na pewno dałabym mu coś wykonanego własnoręcznie - zapewne jego rysunek, jakiś list, transparent i może coś słodkiego (nie wiem czemu xD). Ale oprócz tego, dałabym mu coś, żeby pokazać, że dużo dla mnie znaczy, w sensie jest moim wielkim idolem i podziwiam go za wszystko co robi. Myślę, że byłabym w stanie dać mu moją szczęśliwą bransoletkę, którą zawsze mam na sobie. Taki mały prezent, ale głęboko z serca. Oczywiście powiedziałabym mu, że faktycznie ta bransoletka jest dla mnie... "ważna", żeby wiedział, jak bardzo sentymentalny jest ten prezent :D Mało kreatywne, no ale cóż... Ja bym tak zrobiła. Może niekoniecznie z Samuelem, bo nie jest on co prawda moim największym idolem, ale mimo to chciałabym mu przekazać coś takiego.
  e-mail: Tinivlovers@onet.pl
  Pozdrawiam! ♥

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie zauważyłam, że można też napisać co mu powiedzieć xD Więc jeśli to zgodne z zasadami to coś dopiszę :D Na pewno powiedziałabym mu, że jest moim idolem i wiele wniósł do mojego życia, za co bym oczywiście podziękowała. Życzyłabym miłego dnia czy coś tego typu xD
   jeszcze raz mój e-mail: Tinivlovers@onet.pl

   Usuń
  2. Jorge się oświadczył Stephie!!!!

   Usuń
 2. Dałabym Samuelowi coś co nie jest co prawda przedmiotem fizycznym, ale według mnie i dla mnie czymś bardzo ważnym. Chciałabym moc go przytulić i powiedzieć po prostu ,,Dziękuję", ponieważ jest częścią czegoś co zmieniło moje i życie wielu o 180 stopni, pozwoliło odkryć pasję, przeżyć wyjątkowe chwile. Podziękować tez za to, że po prostu dla nas polskich fanów jest i tyle dla nas robi. To niesamowite jak wiele serca i uwagi nam podarowuje. Taki prosty gest, a myśle że znaczy bardzo wiele i to jest to co chciałabym mu przekazać.
  E-mail: joanna199944@gmail.com

  OdpowiedzUsuń
 3. Serial Violetta był dla mnie czymś więcej niż tylko "Disneyoską telenowelą". Był dla mnie lekcją i spełnieniem marzeń. Był natchnieniem do pisania własnych tekstów i kompozycji. Był jednym z powodów ,dla których zachciałam grać na instrumencie i zapisałam się do szkoły muzycznej. Zawsze marzyłam aby zobaczyć wszystkich aktorów na żywo i pojechałam na Violetta Live . To było spełnienie marzeń! Zobaczyłam ich wszystkich! Zakupiłam tam koncertową płytę. Była wtedy moją ulubioną . Gdy pewnego razu jej słuchałam,mama słysząc jedną z piosenek zapytała
  -O ! Co to za piosenka? Nigdy jej nie słyszałam...
  Była to piosenka Te fazer feliz. Śpiewana przez ciebie! (Mówię to do Samuela) Stała się ona wtedy naszą ulubioną piosenką. Zawsze było mi miło oglądać cię w tym serialu.
  To ja bym mu powiedziała . Pozdrawiam;)
  E-mail:
  lenakubik51@mail.com

  OdpowiedzUsuń
 4. Jeszcze raz mój e-mail:
  lenakubik51@gmail.com

  OdpowiedzUsuń
 5. Gdybym spotkała Samuela to bym mu na początek coś podarowała.Byłby to plakat z jego zdjęciem, transparent albo jakaś własnoręcznie zrobiona pamiątka.Opowiedziałabym mu (oczywiście w języku angielskim) coś o sobie,o Polsce i spytała się co tam u niego.Jednak temat który byłby najważniejszy byłaby "Violetta".Powiedzialabym Samu że ten serial jest całym moim sercem.Kiedy Brodway wkroczył w nasze fioletowe progi, od razu mi się spodobał.Fajnie tańczył,podrywał Violette(z czego wynika że ma dobry gust) oraz zakochał się w Camili która również jest piękna i utalentowana.Opowiedziałabym mu również że jego rola w "Violettcie" dużo dla niego znaczyła i że ja to wiem.Zadawałabym pytania zwiazane z trasą "Violetta Live" czyli jak było?Co najbardziej ci się podobało?Jak przeżyłeś te wspaniałe dni lecz bez rodziny??itd
  Jeszcze jedno pytanie bym zadała.Jak podobały mu się koncerty w Polsce a przede wszystkim polska widownia i fani.Wiadomo że Samuka był już w Polsce(w Poznaniu) i odwiedził szkołę hiszpańską.Spytałabym się również o relacje z tego wydarzenia.Na koniec podziękowałabym za wspaniałe 3 lata z "Violettą" i życzyła dalszych ssukcesó.
  Wyznałabym też że jest jednym z moim ulubionych aktorów z "Violetty",ma fajny głos i jest wspaniały i że bardzo go kocham.Powiedziałabym mu też że Polskie fanki są Twoimi najlepszymi fankami i Ciebie kochają.


  To cala moja przemowa.
  Mój e-mail to nweronika@uniwersytetdzieci.pl

  OdpowiedzUsuń
 6. Anonimowy15:18:00

  Co bym podarowała Samu, gdybym go spotkała? Cóż, to trudne pytanie. Na pewno chciałabym, aby było to coś wyjątkowego, najlepiej wykonanego przeze mnie , aby przypominało mu to o mnie i o Polsce. Może byłby to rysunek, jakiś filmik czy jakieś polskie smakołyki? A może z tych wszystkich emocji, które by mi wtedy towarzyszyły zapomniałabym mu tego dać? Nie mam pojęcia jak zachowałabym się w takiej sytuacji. Ale jedno co wiem na pewno i co dla niego byłoby chyba najlepszym prezentem to moje podziękowania. Wyraziłabym mu swoją wdzięczność za to ile jego postać wniosła do Violetty, a zarazem do mojego życia oraz życzyłabym mu tego, aby zawsze mógł robić to co kocha i to co powoduje uśmiech na jego twarzy. Pozdrawiam :-)
  Mój e-mail Kattrze@onet.pl

  OdpowiedzUsuń
 7. Jest dodatkowe 300 biletow Remo mowil!!! Napiszcie o tym koniecznie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. biletów be young star

   Usuń
  2. Kiedy Remo o tym mówił? Bo dzisiaj dostałam info, że już nie ma. :)

   Usuń
  3. sprawdź na instagram youngstars official, jutro od 12 pula 300 biletów :)

   Usuń
  4. Wczoraj mówił na snapie :)

   Usuń
 8. Anonimowy18:24:00

  http://portaltalent.com.br/awards
  Głosujemy na Tini <3

  OdpowiedzUsuń
 9. Anonimowy20:35:00

  Gdybym spotkała Samuela podarowałabym jemu wyjątkowy prezent.Następnie podziękowałabym mu za to , że był częścią tak wspaniałego projektu jakim była Violetta.Nie była ona zwykłą produkcją Disneya jak setki innych.Była czymś innym ..Czymś wyjątkowym.Takiego serialu Disney jeszcze nie miał.Przyciągnęła ogromną liczbę ludzi nie tylko w Ameryce Południowej ,ale na całym świecie.A Samuel był jej częścią.Jego postać Brodwey wprowadziła bardzo dużo do fioletowej telenoweli.Następnie podziękowałabym jemu za to, że w 1000% oddaje się temu co lubi , kocha oraz co jest jego pasją.Później powiedziałabym jemu , że mimo dużej odległości od jego ojczyzny Polska go kocha i może traktować ją jak swój drugi dom.Na koniec życzyłabym jemu dalszych sukcesów w swojej karierze aktorskiej, muzycznej ,żeby nadal robił to co sprawia mu ogromną pasję i,żeby spełniał swoje marzenia
  email - julkanjn7@interia.pl

  OdpowiedzUsuń
 10. Anonimowy12:10:00

  Jeśli miałabym możliwość spotkania się z Samuelem, napewno dałabym mu jakiś własnoręcznie zrobiony upominek, który przypominałby mu o Polsce i polskich fanach. Powiedziałabym mu jak wiele dla nas znaczy i, że wniósł do naszego życia dużo potrzebnych informacji. Uświadomił nas jakie są najważniejsze wartości życia i,że powinno cieszyć się każdą chwilą. Pogratulowałabym mu roli w Violettcie i sukcesu jaki odniósł serial na całym świecie. Opowiedziałabym jak Violetta zmieniła moje życie, a pójście na koncert Violetta Live było spełnieniem marzeń. Powiedziałabym mu o tym jak bardzo Polska go kocha i jak ja go kocham całym sercem i podziwiam. Podziękowałabym Samuelowi za te lata spędzone razem z nim poprzez oglądanie Violetty i za to jak wiele zrobił dla nas. Życzyłabym mu też dalszych sukcesów na przyszłość. Dodałabym również, żeby nigdy się nie zmieniał, robił to co kocha, bo jest w tym najlepszy, dążył do spełnienia marzeń i zawsze się uśmiechał. Na koniec wspomniałabym, że mam nadzieję,że z chęcią odwiedzi nas jeszcze wiele razy, bo fani z całej Polski bardzo chcieli by go poznać.
  email: klaudina.p@wp.pl

  OdpowiedzUsuń
 11. Gdybym mogła spotkać się z Samuelem to napewno powiedziałabym mu że jest dla mnie przykładem i wzorem do naśladowania ponieważ zawsze oddaje swoją miłość fanom. Zawsze gdy tylko ma czas poświęca go nim . On swoją radość z życia przekazuje innym ludziom którzy jej potrzebują.
  weronikaras2003@wp.pl

  OdpowiedzUsuń
 12. Anonimowy17:30:00

  Jorge się oświadczył! https://www.youtube.com/watch?v=Q-5kcgHJfdY&feature=youtu.be

  OdpowiedzUsuń
 13. Anonimowy00:16:00

  Gdybym spotkała się z Samuelem powiedziałabym mu, że dzięki jego pracy mogę śpiewać i tańczyć, że teraz muzyka jest dla mnie czymś naprawdę ważnym. Podziękowałabym mu również za pogłębienie mojej wiary w Boga, bo swoimi spotkaniami z młodzieżą bardzo się do tego przyczynił, był dla mnie kimś w rodzaju młodego Papierza. Chciałabym wspomnieć o zamiłowaniu do jego osoby ze względu na wielkie serce, które posiada i które z pewnością z każdą minutą kocha coraz bardziej miliony wiernych fanek an całym świecie. Pogratulowałabym mu tego co osiągnął, a następnie życzyła stawiania kolejnych kroków w jego karierze aby osiągnął szczyt, o którym zawsze marzył. A przede wszystkim poprosiła, by nigdy się nie zmieniał, bo umiłowałam go właśnie takiego jakim jest! Skromnym, zabawnym facetem, o którym może marzyć każda ceniąca się dziewczyna.
  Oczywiście pozdrowiłabym go od wszystkich Polaków, którzy nie mają szansy z nim porozmawiać chociaż bardzo tego pragną.

  wiktoria.urbaniec@onet.pl

  OdpowiedzUsuń
 14. Samuka napisał ma Tweeterze ze o 11:30 laduje na Okeciu chyba dzisiaj.

  OdpowiedzUsuń
 15. Anonimowy11:00:00

  Gdybym miała możliwość spotkania się z Samuelem podarowałabym Mu jakiś upominek. Pewnie kolaż z jego zdjęć z pobytu w Polsce. Oraz powiedziałabym mu: że jestem Twoją wielką fanką. Dziękuję za te 3 lata z „Violettą”. Twój sposób śpiewania, tańczenia, aktorstwa szybko zawładną moją uwagę i Broduey stał się jednym z moich ulubionych bohaterów, oraz jestem bardzo zadowolona, że mogłam oglądać, jak przez te 3 lata rozwijałeś swoje pasje, a teraz jesteś zawodowcem. Bardzo dziękuję, że na koncercie oraz podczas pobytu w Poznaniu mówiłeś słowa po polsku. To wiele dla mnie znaczy. Widzę, że dobrze się czujesz w Polsce i że kochasz nasz kraj i fanów z Polski. Ale najbardziej podziwiam Cię za to, że tak otwarcie mówisz o Bogu oraz że życie ma znaczenie. Życzę Ci wielu sukcesów w życiu zawodowym i prywatnym. Ale przede wszystkim, życzę Ci wielu marzeń, bo to jest domeną ludzi zadowolonych z życia. Gracias, Gracias por todo.
  email:samuellovers@onet.pl

  OdpowiedzUsuń
 16. Emai:martynka19032005@wp.pl
  Gdybym spotkała Samu,że go kocham.Podziwiam że tak otwarcie mówi o Bogu,nie wstydzi się go.Pozdrowiłabym go od całej Polski i powiedziała ze to kochamy i chcemy jego płytę bo ma niesamowity głos jakim niewielu może się pochwalić.Poprosiła o więcej spotkań i koncertów i płyt.Podarowałabym mu Misiaka,uśmiech,przytulas,słowo po hiszpańsku,plakat,coś co on lubi,koszulkę lub kubek Polonia Te Ama.Powiedziałabym mu że jest całym moim światem daje mi motywację i nie ma lepszego człowieka na świecie i że jako 1 z nie licznych nie odbiła mu sławą do głowy.I podziękowała za wszystko,za jego rolę,za to że możemy to oglądać,słuchać,spotykać.

  OdpowiedzUsuń
 17. Gdybym mogła spełnić jedno ze swoich najskrytszych marzeń i spotkać się z Samu, to na pewno chciałabym mu powiedzieć wiele rzeczy... jednak myślę, że nie potrafiłabym wykrztusić ani słowa, przynajmniej na początku <33 Przede wszystkim podziękowałabym mu za to, że jest <3 za to ile robi dka nas- dla młodzieży, przede wszystkim z Polski <3 Zawsze podtrzymuje nas na duchu, często pisze treści o których każdy powinien pamiętać, a jednak zapomina- o to żebyśmy wierzyli w siebie, nie poddawali się <3 Wspomniałabym też o tym, jak bardzo doceniam to, że nie wstydzi się swojej wiary... w dzisiejszych czasach to naprawdę wiele znaczy <3 Podzękowałabym też za to, ile miłości daje Polskim fanom, za jego piękne przemyślenia, przemowy które trafiają do Naszych serc <3 Na pewno zapytałabym się, co sądzi o bezpieczeństwie świata, dalszym losie ponieważ jego zdanie jest dla mnie bardzo ważne <3 Jestem pewna, że dałabym mu coś wyjątkowego, żeby za każdym razem jak na to popatrzył pomyślał o mnie, o Polsce <3 Myślę, że byłaby to przeze mnie ozdobiona ramka wraz z odciskami rąk i podpsami polskich Samukistas, a w niej kilka zdjęć: Zdjęcie z VL- żeby te wspaniałe chwile powracały, zdjęcie stolicy Polski- żeby mu się Warszawa od razu kojarzyła z naszym krajem, a na ostatnim zdjęciu byłyby polskie Samukistas- żeby juz zawsze o nas pamiętał <3

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ten komentarz został usunięty przez autora.

   Usuń
  2. Moja poczta to: jula2484@onet.pl

   Usuń
 18. Gdybym mogła się spotkać twarzą w twarz z Samuelem to na pewno chciałabym mu dać coś by zawsze pamiętał o nas polskich fanach i o tych wszystkich wspaniałych wizytach w Polsce. Chciałabym dać mu album ze zdjęciami, opisami, podziękowaniami, wspomnieniami z Polski. Takie "Memories from Poland". Jeszcze dałabym mu coś dla mnie szczególnego - oprawiony, własnoręcznie namalowany portret z podpisem "Dzięki tobie uwierzyłam". Chciałabym go mocno przytulić i powiedzieć jak wspaniałym i wyjątkowym jest człowiekiem, że to że po prostu jest i to co robi sprawia że przestaję się bać, widzę życie w jasnych, kolorowych barwach i wieżę w to że potrafię. Na koniec życzyłaby mu wiele szczęścia, sukcesów, więcej wizyt w polsce ;)i by nigdy nie przestawał robić tego co kocha i podsumowując powiedziałabym mu 3 ważne słowa: GRACIAS POR TODO.
  email: sandra.m3@interia.pl

  OdpowiedzUsuń
 19. Moglibyście napisać kto wygrał????Wystarczy nazwa użytkownika bo chce przeczytać nagrodzone prace.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Anonimowy17:08:00

   Ja :D
   "Gdybym spotkała się z Samuelem powiedziałabym mu, że dzięki jego pracy mogę śpiewać i tańczyć, że teraz muzyka jest dla mnie czymś naprawdę ważnym. Podziękowałabym mu również za pogłębienie mojej wiary w Boga, bo swoimi spotkaniami z młodzieżą bardzo się do tego przyczynił, był dla mnie kimś w rodzaju młodego Papierza. Chciałabym wspomnieć o zamiłowaniu do jego osoby ze względu na wielkie serce, które posiada i które z pewnością z każdą minutą kocha coraz bardziej miliony wiernych fanek an całym świecie. Pogratulowałabym mu tego co osiągnął, a następnie życzyła stawiania kolejnych kroków w jego karierze aby osiągnął szczyt, o którym zawsze marzył. A przede wszystkim poprosiła, by nigdy się nie zmieniał, bo umiłowałam go właśnie takiego jakim jest! Skromnym, zabawnym facetem, o którym może marzyć każda ceniąca się dziewczyna.
   Oczywiście pozdrowiłabym go od wszystkich Polaków, którzy nie mają szansy z nim porozmawiać chociaż bardzo tego pragną."

   Usuń
  2. Fajne.Bardzo ładnie ujęte.Wygrałaś autograf ze zdjęciem??Fajnie masz.Pozdrawiam.I jeszcze raz fajna przemowa.😄😄

   Usuń
  3. Anonimowy10:01:00

   Dzięki :)

   Usuń

Dziękujemy wam za to że jesteście tutaj z nami!