21 sie 2016

[Głosowanie] KCA Mexico [Aktualizacja]

KCA MEXICO. The Nickelodeon Kids' Choice Awards, w skrócie znany jako KCAs to gala rozdania nagród. Rozdawane są w kategoriach: telewizja, muzyka, sport oraz film. Głowna gala odbywa się w USA, natomiast niektóre państwa m.in. Meksyk czy Argentyna organizują własne rozdania nagród. Głosowanie odbywa się przez internet na stronie międzynarodowej Nickelodeon lub za pomocą hashtag'ów na Twitterze. Gala ta jest już doskonale znana w świecie V-Lovers, albowiem fioletowi nie raz byli nominowaniu do poszczególnych kategorii. Głosowania wiele razy wygrywali Martina Stoessel w kategorii Ulubiona Aktorka, Jorge Blanco w kategorii Ulubiony Aktor oraz Diego Dominguez w kategorii Ulubiony Czarny Charakter. Przyszła pora na kolejną edycję popularnej na całym świecie gali. W tym roku nominowany został Jorge Blanco do kategorii Trendy. Serdecznie zachęcamy do głosowania!

[AKTUALIZACJA] ZNANY WYNIKI GŁOSOWANIA!

AKTUALIZACJA
Niestety, choć bardzo chciałabym napisać, że Jorge wygrał, nie mogę. Mimo wielu oddanych głosów przez fanów z całego świata Blanco przegrał głosowanie. Tytuł Popularnego Chłopaka otrzymał Jos Canela. Nie załamujmy się, albowiem Jorge jest utalentowanym artystą i jestem pewna, że przed nim jeszcze wiele nagród. 

PIERWSZY SPOSÓB GŁOSOWANIA: głosowanie przez stronę internetową KCA Mexico.


DRUGI SPOSÓB GŁOSOWANIA: głosowanie na Twitterze poprzez hashtagi (tweet musi zawierać hashtag'i  #JorgeBlancoTrendy oraz #KCAMexico).

PRZYKŁADOWY TWEET:

NIE ZAPOMNIJCIE O LIVE JORGE, KTÓRY MOŻECIE TERAZ OGLĄDAĆ NA FACEBOOK'U

6 komentarzy:

 1. Soy Luna też jest nominowana i Karol Sevilla (serialowa Luna ) też .

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ten komentarz został usunięty przez autora.

   Usuń
  2. To nie jest blog o Lunie żeby pisać o nominacjach tego serialu i aktorach w nim grających. Jednak z Weroniką się nie zgadzam, ponieważ można lubić innych artystów, inne seriale, a jednocześnie być V-lover.

   Usuń
  3. Ten komentarz został usunięty przez autora.

   Usuń
 2. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń

Dziękujemy wam za to że jesteście tutaj z nami!