22 sie 2016

[Na gorąco] Lodovica wystąpi w filmie kinowym!

LODOVICA WYSTĄPI W FILMIE KINOWYM! Pamiętacie, ile razy Lodovica w wywiadach wspominała jak bardzo chciałaby wystąpić w jakiejś kinowej produkcji? Jak widać, marzenia się spełniają. Dokładnie wczoraj Włoszka wspomniała na swoich kontach społecznościowych, że znajduje się na planie nowego filmu, który będzie miał premierę jeszcze w grudniu tego roku. Szczęście z takiej okazji widać na pierwszy rzut oka. Chcecie dowiedzieć się, czy ten tajemniczy film będzie miał premierę w Polsce, o czym opowiada i w jakiej roli wystąpi nasza bohaterka, Lodovica Comello. To i jeszcze więcej dowiecie się w rozwinięciu posta, tymczasem dla przypomnienia wspomnę, że już teraz możecie zakupić singiel Lodo na stronie Empiku [tutaj], a wkrótce nasza artystka pojawi się w programie Singing in the car, o czym pisaliśmy [tutaj]. Dosłownie ostatnie kilkanaście dni dzieli nas od premiery..

PIERWSZE WZMIANKI:


Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika 🔻Lodovica Comello🔻 (@lodocomello)
 Pierwszy dzień na planie #PoveriMaRicchi. Co za kino! 

Lodovica zaskoczyła nas naprawdę niesamowicie wrzucając zdjęcia z planu całkiem nowego filmu. Myślę, że wszyscy wierzyli w jej umiejętności, jednak nikt nie śmiał marzyć, że jej kinowy debiut będzie miał miejsce tak szybko. Film nosi nazwę Poveri Ma Ricchi, czyli w tłumaczeniu na język polski: Biedny, ale bogaty. Oficjalne nagrania zaczęły się właśnie wczoraj (tj. 22 sierpnia). Dyrektorami produkcji są Nicola Giuliano oraz Francesco Cima, znów producentami Indigo Film i Acent Film. Pierwsze wzmianki na temat tego, że Lodovica wystąpi w filmie zostały publikowane wczoraj, czyli w momencie, kiedy dała znać fanom, że przygotowuje się do pracy na planie. Jej postać będzie nosiła imię Valentina, co możemy wywnioskować ze zdjęcia jej garderoby. Czy będzie miał premierę w Polsce? Niestety nie wiemy, jednak mamy nadzieję, że zostanie puszczony także do kin w innych krajach z polskimi napisami. O czym będzie? 

Biedny, ale bogaty to opowieść, którą Faustro Brizzi będzie kręcił między Rzymem a Mediolanem. Zapowiada się jego kolejna komedia. W obsadzie znajdą się: Christian de Sica i Enrico Brignano, Lucia Ocone (żona De Sica), Lodovica Comello (dziewczyna Brignano) oraz Anna Mazzamauro (matka De Sica). Film jest dystrybuowany przez Warner Bros. Zostanie wydany w grudniu 2016 roku. Film będzie opowiadał o Tucci, który żył w biednej rodzinie w Lazio. Razem z nim mieszka ojciec, matka oraz syn i teściowa. Pewnego dnia zdarza się coś zupełnie nieoczekiwanego: Tucci wygrywa sto milionów euro. Razem z falą emocji decyduje się zachować to w tajemnicy, ale jak często zdarza się w takich przypadkach, mówi jedno słowo, dowiadują się wszyscy i musi uciec. 

lodovica-comello.jpg

OBEJRZELIBYŚCIE, GDYBY MIAŁ PREMIERĘ W POLSCE? 

4 komentarze:

 1. Anonimowy16:37:00

  na pewno.

  OdpowiedzUsuń
 2. Obejrze sobie jak będzie w Polsce.

  OdpowiedzUsuń
 3. Mega sie ciesze :)
  Obejrzę go w stu procentach ❤
  Oczywiscie jak w polsce będzię

  OdpowiedzUsuń

Dziękujemy wam za to że jesteście tutaj z nami!