14 sie 2016

[Tłumaczenie] Jorge odpowiada na pytania od polskich fanów!

JORGE ODPOWIADA NA PYTANIA OD POLSKICH FANÓW! Jorge Blanco to zdecydowanie aktywna osoba w społeczności YouTube oraz na swoim Snapchacie, jednakże kiedy tylko ma okazję, próbuje być bliżej swoich fanów również na Facebooku, Twitterze czy Instagramie. Dwa dni temu korzystając z wolnej chwili zrobił małe Q&A właśnie na Facebooku, gdzie przez kilkanaście minut odpowiadał na pytania od fanów. Jak się okazuje, mimo wieczornej godziny (przed godziną 22:00) bardzo aktywni byli także fani z Polski, a kilku z nich udało się uzyskać odpowiedź. Dzisiaj przychodzę dla Was z tłumaczeniem odpowiedzi pana Blanco i mam nadzieję, że choć w malutkim stopniu dowiecie się czegoś nowego na temat tego Meksykanina, chociaż zdaję sobie sprawę, że Jorge nie był bardzo konkretny, m.in co do informacji dotyczących jego albumu czy przyjazdu do konkretnych krajów. Zapraszam..


Karina: Jak czułeś się pierwszy raz wchodząc na scenę? Pozdrowisz mnie? Nazywam się Karina i jestem twoją polską fanką ze Słowacji. Jorge: Cześć Karina! Uff, bardzo, bardzo, bardzo zdenerwowany. Kiedy zszedłem ze sceny to było coś jak sen, jakby się to nie zdarzyło.


Jessica: Jesteś szczęśliwy? Podoba ci się Twoje życie? Cieszę się, że zaszedłeś tak daleko od High School Musical: La seleccion. Jorge: Jestem baaaardzo szczęśliwy! Dziękuję za tyle lat wsparcia! 


Mafalda: Cześć Jorge! Kiedy wrócisz do Portugalii? Jakie jedzenie mógłbyś jeść do końca swojego życia? Buziaki! Jorge: Chcę wrócić do Portugalii! A jedzenie.. hm, taco lub pizzę!Daniiela: Cześć Jorge! Bardzo cię kocham. Kiedy przyjeżdżasz do Kolumbii? Kiedy premiera filmu Tini? Jestem z Kolumbii. Jorge: Myślę, że już za kilka tygodni będzie premiera. 


Marina: Cześć Jorge. Jestem z Guadalajary i tylko chcę cię pozdrowić i zapytać czy kiedyś odwiedzisz nas po raz kolejny? Jorge: Oczywiście, że tak! To moja ziemia i tam jest moja rodzina. Karla: Hej. Odwiedzisz jeszcze Chile? Co podoba ci się w Chile najbardziej? Kocham cię bardzo. Jorge: Oczywiście, że wrócę! Kiedy? Nie wiem, hahah. To co podobało mi się najbardziej to zdecydowanie ludzie.


Karla: Za czym najbardziej tęsknisz związanym z obsadą Violetty i za kim najbardziej? Jorge: Uff, spędziłem z nimi piękne chwile i bawiliśmy się tym, co kochamy. Trudno wybrać. Tęsknię za wszystkimi!


Nidia: A do Honduras nie chcesz przyjechać? Wiem, że nie jest to bardzo luksusowe państwo, ale jest piękne!! Jorge: Jasne, że chcę! Każde państwo ma swoje piękna i chciałbym odwiedzić także Honduras. 


Miry: Cześć Jorge. Chciałbyś przyjechać znowu do Sycylii? Kochamy się. Buziak! Jorge: Jasne! Uwielbiam Sycylię!Eleonora: Cześć Jorge. Jak tam? Kocham cię! Która piosenka jest twoją ulubioną? Jorge: Mmm, mam dużo ulubionych piosenek, ale powiedziałbym, że "Heathens" jest jedną z tych na ten moment.


Jorge: Cześć Jorge! Kiedy znowu przyjedziesz do Rumunii? Jorge: Nie wiem, mam nadzieję, że wkrótce. 


Natalia: Co się dzieje z twoją solową płytą i kiedy wyjdzie pierwszy singiel? Buziaki z Polski! Jorge: Coraz bliżej! Bardzo, bardzo niedługo! Maria: Kiedy wideo Jorgerro? Tęsknimy za Wami razem. Jorge: Nie wiem. Kiedy się zobaczymy, mam nadzieję, że wkrótce!


Ailyn: Jak minął dzień? Nagrywałeś więcej? Jorge: Jak na razie super! Późno wstałem. Dzisiaj nie nagrywam. 


Marlyn: Cześć Jorge. Lubisz Republikę Dominikany? Jorge: Uwielbiam! Sandra: Kiedy wychodzi film Tini? Jorge: Mm, już wyszedł w wielu krajach. Skąd jesteś? 


Ashley: Masz dziewczynę? Jorge: Tak. 


Lorenita: Kiedy nowa piosenka? Boliwia cię kocha! Jorge: Wkrótce, wkrótce! 


Fanka: Możesz powiedzieć coś o swojej solowej płycie? Jorge: Hahaha, to pytanie do kogoś innego. Bardzo dużo pracuję, żebyście wkrótce mogli coś usłyszeć. 


Maria: Masz jeszcze koszulkę z Wenezueli, którą zakładałeś na Violetta Live? Jorge: Tak! 


Sabrina: Cześć Jorge. Jakie francuskie jedzenie lubisz? Kocham cię! Buziaki z Francji. Jorge: Lubię francuski ser!


Olcia: Będziesz promował album w innych krajach? Jorge: Myślę, że to jest dobry pomysł! 
Majka: Podoba ci się ten rysunek? Jorge: Wow! Podoba mi się! Mai: Cześć! Jeśli mógłbyś cofnąć się w czasie, jaką rzecz byś zmienił? Pozdrowienia z Wenezueli, kocham cię! Jorge: Mmm, nie wiem. Bałbym się cofnąć i coś zmienić. Nie chcę niczego zmieniać w mojej przeszłości, więc lepiej zostawić je tak jak jest. Nauczyłem się na błędach. 


Anni: Cześć!!! Masz kontakt z ludźmi z High School Musical: La seleccion? Jorge: Jasne! Są dla mnie jak bracia! 

PRÓBOWALIŚCIE ZADAWAĆ PYTANIA PODCZAS Q&A? UDAŁO SIĘ WAM DOCZEKAĆ ODPOWIEDZI?  

5 komentarzy:

 1. Tak c: Właśnie się doszukałam siebie w tym poście <3 Q&A było świetne i do dziś nie mogę uwierzyć, że mi odpowiedział <3

  disney-ourworld.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 2. Nie zadawałam pytań, jednak myślałam, że wywiad będzie ciekawszy! :( Większość to była typu: Hej! Jestem z -------- czy wrócisz tam jeszcze? O Polskę nikt nie zapytał! Szkoda, takiej okazji :(

  OdpowiedzUsuń
 3. ja niestety nie wiedziałam nic o pytaniach xddd

  OdpowiedzUsuń

Dziękujemy wam za to że jesteście tutaj z nami!